Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Czy uda nam się zdobyć kredyt.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 dona307

dona307

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 czerwiec 2009 - 13:03:18

Witam,
Mam mały problem otóż chciałabym wziąć kredyt na 230 tys w złotych, tylko nie
wiem czy jesteśmy w stanie taki uzyskać. Dom kosztuję 200 tys, natomiast
brakuje nam 30 na jego wykończenie. Chcemy go wziąć w trójkę - mój narzeczony
dochód 1600 brutto, mama 1500 brutto natomiast największy problem jest ze mną,
ja zarabiam 1700 brutto ale nie formalnie tzn mam umowę na pół etatu. Szef
jest skory to wystawienia mi zaświadczenia na cały etat i napisaniu kwoty 1500
zł. Tylko nie wiem czy banki to sprawdzają.W pracy by mi to potwierdzili. Nie
wiem co mam robić ? pomocy. Nawet nie mamy wkładu własnego. A mam dość życia
na wynajmowanym ( płacę 1600 mieszkam z mamą )
Proszę o poradę

#2 ~~Adam~~

~~Adam~~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2009 - 01:14:49

Przy kredycie hipotecznym Bank zawsze bada zdolność finansową wnioskodawcy i to opierając się jedynie na dokumentach,
oprócz zaświadczenia od pracodawcy poprosi o wyciąg bankowy potwierdzający wpływ na rachunek wynagrodzenia,
a w sytuacji jego braku zaświadczenie z ZUS o wysokości podstawy do naliczania składek.
Moglibyście wziąć kredyt z dochodem we dwójkę około 3200 netto, a z mamą 3700 netto.

Do kredytu może przystąpić inna, niekoniecznie spokrewniona, osoba z odpowiednia "nadwyżką" finansową

AS

#3 ~Gabriella~

~Gabriella~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2009 - 17:29:13

Jeśli Państwa ogłoszenie jest aktualne - spróbujemy pomóc w uzyskaniu potrzebnych finansów
Proszę podać swój adres e-mail miejscowość i telefon kontaktowy lub też bezpośrednio wejść na stronę forum i napisać zapytanie:
http://play24.phorum.pl/
dobierzemy odpowiedni dla Państwa oczekiwań produkt – i skontaktujemy się.

UWAGA: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie
Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 pozycja 883
Pozdrawiam tel 781 118 706

#4 ~mirac~

~mirac~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2009 - 11:20:05

Miałam podobny problem polecam www.e-kredyt.eu
Napewno znajdą odpowiedni bank który udzieli takiej kwoty.
W dodatku mają przedstawicielstwo w każdym mieście.Nic im nie płaciłam bo mają umowy z bankami.
Pozdrawiam

#5 michu

michu

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 03 luty 2010 - 13:04:42

Sprawdźcie tutaj.. Warto samemu trochę poczytac.

#6 ~janina~

~janina~
  • Goście

Napisano 24 luty 2010 - 21:37:40

Najlepiej będzie naświetlić sytuację w kilku bankach i tam na pewno przedstawią Wam ofertę dopasowaną do Waszej sytuacji. Przecież nie wygląda to wcale tak źle. Ale zanim pójdziecie do banków polecam zorientowanie się w ofertach banków za pomocą rożnych porównywarek kredytów w internecie a może nawet i pośredników. Ja biorąc kredyt hipoteczny tak zrobiłam i teraz nie żałuję, uważam że skorzystałam z jednej z lepszych ofert, które były dostępny zimą na rynku kredytów hipotecznych. Z tego co pamiętam to z mojej analizy wynikało, że najlepsze oferty miał Polbank, Deutsche Bank i DnB Nrord. My wybraliśmy DnB Nord i tam złożyliśmy wniosek i dostaliśmy kredyt. Jak na razie jesteśmy zadowoleni. Mam nadzieję, że tak będzie dalej :) Życzę powodzenia w poszukiwaniu odpowiedniego kredytu

#7 ~Hippo~

~Hippo~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 12:54:02

Zawsze można złożyć wnioski do kilku banków, czy doradców i się zorientować co do najlepszej oferty, to nic nie kosztuje, a zwiększa szansę na atrakcyjny kredyt.
Porównanie kredytów hipotecznych.

#8 ~GNB~

~GNB~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2010 - 21:19:59

Witam,

jeżeli chcesz dostać kredyt to napisz do mnie. Rady typu złożyć wnioski do kliku banków odrazu ignoruj, po 3 kolejnych zapytaniach zostaniesz zablokowana i banki nie będą chciały z Tobą rozmawiać przez kolejny miesiąc .

Mój e-mail punto25@o2.pl opisz w kilku słowach sytuację w jakiej się znajdujesz a ja zrobię Ci wstępną kalkulację i powiem czy masz szanse na kredyt. Pracuję w najbardziej liberalnym banku, więc nie obawiaj się o zdolność :-) no i unikniesz pośredników.

#9 jakub1976

jakub1976

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 17 luty 2019 - 10:48:29

Ogólnie to powinieneś skonsultować się z doradcą, możesz tez poczytać blogi i artykuły na te temat blogi finansowe. Może coś Ci to rozjaśni. Powodzenia!

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych