Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

81 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zimny jan~

~zimny jan~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 12:30:18

są cycki jest główna.

#2 ~amivisage~

~amivisage~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 12:36:49

Ale pierdoły pani Danuta wymyśliła. Przez całe życie piję mleko i jestem zdrowy na ciele i umyśle.
Może według pani teori wkrótce matki w biuście będą mieć wóde zamiast mleka.

#3 ~żw~

~żw~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 12:39:30

Piję mleko od najmłodszych lat czyli powiedzmy już ponad 30 :)
- dziennie wypijam 1-2l, nie zauważyłem ani alergii ani jakichkolwiek innych problemów związanych
ze zdrowiem.
i... z całym szacunkiem; nie zamierzam przestać :)

#4 ~żw~

~żw~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 12:44:37

i wtrącę jeszcze... szkoda, że nie napisano o truskawkach - chociażby.

#5 ~Xara~

~Xara~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 12:47:01

Żeby żywić się tak jak zaleca ta lekarka trzeba mieć zarobki na jej poziomie!

#6 ~MM~

~MM~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 12:50:52

Trzeba coś nawymyślać żeby książka była. Lepiej niech pani napisze kolejnego Harrego Potera. Będzie kasa i to wielka. Po co się bawić w takie duperelki.

#7 ~optymalny-najlepszy~

~optymalny-najlepszy~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 12:52:17

No tak...
Już 500 lat przed Chrystusem Herodot wiedział , że , z pożywienia powstają wszystkie choroby ludzkie.
40 lat do tyłu udowodnił to dr Jan Kwaśniewski. Ja wiem o tym od lat 10-ciu.
Biję brawa dr Myłek , że idzie w tym kierunku. Czekam jeszcze na wiadomość kiedy zakwiczą świnki w jej posiadłości. A z tym związane zdrowie. Alergia na takim optymalnym żywieniu to pikuś , to kwestia dni ew. tygodni. I to będzie to , na co czeka cały rozumny , już wtedy świat.
Nie jest pierwszą , która po cichu otwiera właściwe strony biochemii. Brawa za odwagę.

#8 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 13:01:02

Dlaczego na Podkarpaciu lekarz zarabia 10 razy więcej niż przeciętny pracownik?
W Niemczech przeciętny lekarz zarabia 2 razy tyle co przeciętny pracownik - jak to jest? Czy Polaków stać na aż tak drogich przeciętnych specjalistów?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 13:13:26

Dlaczego na Podkarpaciu lekarz zarabia 10 razy więcej niż przeciętny pracownik?
W Niemczech przeciętny lekarz zarabia 2 razy tyle co przeciętny pracownik - jak to jest? Czy Polaków stać na aż tak drogich przeciętnych specjalistów?

Wystarczy pieczątka z napisem;''lek.med.''by poczuć się panem życia pacjentów i lekceważyc ich i ośmieszać..ale nadchodzi czas,że to pacjent będzie miał wpływ na dochody lekarzy, tylko trzeba głośno mówić o ich zachowaniu i unikać tych, którzy lekceważą pacjentów.Wyrażenie swojej opinii na stronie; http://www.znanylekarz.pl/ wpłynie na ich dochody i ci z gorszą opinią będą mieli trudności ze znalezieniem dobrze płatnej pracy w renomowanej klinice czy szpitalu, a nawet w przychodni.

#10 ~EWA~

~EWA~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 13:37:06

Wystarczy pieczątka z napisem;''lek.med.''by poczuć się panem życia pacjentów i lekceważyc ich i ośmieszać..ale nadchodzi czas,że to pacjent będzie miał wpływ na dochody lekarzy, tylko trzeba głośno mówić o ich zachowaniu i unikać tych, którzy lekceważą pacjentów.Wyrażenie swojej opinii na stronie; http://www.znanylekarz.pl/ wpłynie na ich dochody i ci z gorszą opinią będą mieli trudności ze znalezieniem dobrze płatnej pracy w renomowanej klinice czy szpitalu, a nawet w przychodni.

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 13:57:51

"- mniej mięsa, a więcej ryb
- żadnych fast-foodów!
- żadnych wędlin, gdyż zawierają mnóstwo szkodliwych substancji m.in. rakotwórcze aozytyny i azotany. Zastąpmy je pasztetami i pastą z soi, grochem, fasolą, mięsem pieczonym w folii, gotowanym lub duszonym
- codziennie jedzmy jakieś nasiona (np. siemię lniane, orzechy, pestki dyni, słonecznika, sezam)
- jeśli smażymy, to tylko na oleju rzepakowym lub oleju z oliwek
- słodycze całkowicie usuńmy z jadłospisu
- biały, rafinowany cukier zastąpmy miodem lub brązowym, nierafinowanym cukrem trzcinowym
- zrezygnujmy z jedzenia przemysłowego, pszennego pieczywa, które zawiera szkodliwe wybielacze, polepszacze i spulchniacze, przeciwzbrylacze, dodatki zwierzęce i wiele innych
- wyrzućmy z kuchni sól warzoną, zastąpmy ją kamienną lub morską
- nie spożywajmy soków i dżemów produkowanych przemysłowo, barwionych i konserwowanych związkami chemicznymi i zawierających olbrzymie ilości cukru
- nie karmmy dzieci gotowanymi daniami w słoiczkach
- w zdrowej diecie nie może zabraknąć: kasz, warzyw, owoców, nasion oleistych
- nie pijmy mleka krowiego, które jest jedynym z silniejszych alergenów. Jeśli już to skwaszone.
- koniec z frytkami, czipsami, krakersami, chrupkami i płatkami kukurydzianymi, gdyż zawierają szkodliwe akrylamidy "

co za brednie!
to może w ogolę jedzmy "nic"! za dużo owoców też nie zdrowo.. zresztą owoce zwłaszcza cytrusy są baaardzo alergenne... wiem to bo jestem alergikiem od 25 lat i przez takich lekarzy jak owa pani doktor (która chyba bardziej chce zostać pismakiem niż lekarzem) o mało nie doprowadzili mnie na tamten świat.. więc ja bardzo serdecznie podziękuje za "dobre rady" takich lekarzy :)

#12 ~dssd~

~dssd~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 13:58:34

Z czego pasztet ta pani proponuje jako zdrowy? Wie co wchodzi jego skład? Najgorsze świństwa co się już do niczego innego nie nadają to właśnie pasztet. Pies z budą zmielony.

#13 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 14:06:38

w sTALOWEJ wOLI ZAWSZE BYLI CUDOTWÓRCY

#14 Voyt3c

Voyt3c

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1543 postów

Napisano 26 sierpień 2010 - 14:10:09

Wszystkie brednie tej pani na temat mleka obalone są tutaj: w wywiadzie ze specjalistką od żywienia.

Czytajcie i bierzcie sobie do serca :-)

Użytkownik Voyt3c edytował ten post 26 sierpień 2010 - 14:17:58

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 14:26:17

Ciekawe w którym ze sklepów się pani doktor zaopatruje na co dzień. Co się tu oszukiwać CHEMIA NAS ŻYWI, CHEMIA NAS LECZY.
A kolejna sprawa, moja sąsiadka jeździ właśnie do w/w pani doktor ze swoimi dziećmi. To jest istne szarlataństwo, doszło nawet do tego że matka tych dzieci sama osobiście zanosi im śniadania, obiadki i czasem podwieczorki (zrobione wyłącznie w domu) do przedszkola i żłobka bo żeby czasem nie zjadły czegoś co pani doktor zabroniła podawać. Dajcie spokój i tak wszyscy do jednego dołka trafimy a z życia jak na razie co nam pozostało to poużywać sobie :) Gdzie 45 lat temu ktoś wymyślał takie cuda - tego nie, tamtego nie - ja będąc dzieckiem dostałam pajdę chleba z miodem do jednej ręki i mleko od krasuli w blaszanym kubku do drugiej i jazda w pole. Nikt się nie litował a i te powojenne pokolenia mocniejsze były od tych co teraz są.

#16 ~tom~

~tom~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 14:34:17

Dupeczka extra-klasa :P

#17 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 14:58:01

No właśnie, jazda w pole! Trzeba się ruszać, spalać kalorie i wypocić z organizmu wszystkie alergeny, a nie bawić się w diety. Pani doktor, ja jem to wszystko czego pani zabrania, nie mam alergii, mam płaski brzuch i 33 lata na karku...

#18 ~julka~

~julka~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 14:58:33

ogólnie to nie możemy nic jeść:) hahaha

#19 ~MM~

~MM~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 14:59:11

Kobieta ma 100% racji. Tylko wrogowie są zbyt potężni (np cały przemysł mleczny)! Przekonałem się na sobie i popieram ją w 100%! Trzeba być ciemnym naiwniakiem, aby w ciemno walczyć za mlekiem.

#20 ~vinci~

~vinci~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 15:02:30

Kobieta ma 100% racji. Tylko wrogowie są zbyt potężni (np cały przemysł mleczny)! Przekonałem się na sobie i popieram ją w 100%! Trzeba być ciemnym naiwniakiem, aby w ciemno walczyć za mlekiem.

Stosuj sie do porad p. Mylek,mrzesz zdrowszy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych