Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

delikatesy asia Łańcut ul podzwierzyniec

305 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~fuk~

~fuk~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 15:34:53

Smacznego..... :rolleyes:

#2 ~MIJOM~

~MIJOM~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 22:43:31

A czego się spodziewacie? Jaka płaca taka praca!! Nie jest chyba tajemnicą, że "Asie" płącą w Łańcucie najmniej. Dziwie się, że wogóle chce ktoś tam pracować.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2011 - 06:09:59

A co sądzicie o paliwie na tamtejszej stacji?

#4 mamnick

mamnick

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 776 postów

Napisano 20 październik 2011 - 06:50:08

Moi Mili,dużo sklepów klienta oszukuje,to nie tylko te delikatesy...To jest ,,urok spożywki" bo zamiast zamawiać realną do sprzedaży ilość towarów(wiem,wiem tzw.targety)to ładują w półki ile się da...A ,,a ciocia data" swoje robi..
No nie mówiąc o wynagrodzeniu dla pracownika-prosta zasada..Pracodawca udaje że płaci,a pracownik udaje że pracuje...I z tąd się biorą m.in.straty które nieststy wciska się klientowi...

#5 ~anioł~

~anioł~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 10:51:22

#6 ~karol~

~karol~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 11:15:42

Ja mam zawsze problem w tej Asi na Podzwierzyńcu. Ilekroć potrzebuję porady lub wskazania gdzie znajduje się towar mi potrzebny nie ma kogo spytać. Jakby nikt nie pracował w tym sklepie. Podchodzę na stoisko wędliniarskie ale tam panie ganają, zabijają sie o siebie i aż wstyd ich odciągać od swioch klienów. Szukam na sklepie... aż wkońcu muszę iść w stronę kas tam owszem zawsze panie są ale jakież to nieprzyjemnie tak łazić i szukać kompetentnego człowieka. to przecież nie jest mały kiosk ruchu tylko wielka hala....

#7 ~oszukany~

~oszukany~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 19:47:47

potwierdzam to śmierdzące mięso!!!
pewnego razy kupiłem w tych śmierdzikalitesach piersi z kurczaka które po rozpakowaniu w domu strasznie śmierdziały, oczywiście odwiozłem ale panie na stoisku mięsnym chyba miały katar i nic niby nie czuły, o zwrocie kasy nie było mowy więc im zostawiłem te specjały i przestałem nawiedzać ten sklep

#8 ~nws~

~nws~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2011 - 09:39:40

heheh przypomniało mi sie,jak stałem przed mięsnym stanowiskiem i co rusz to nowe babsztyle sie w pychały,aż nie wytrzymałem i powiedziałem co o nich myśle.....!!!heheh, nie ma tam żadnej kolejki ,bywa że wolna amerykanka ,kto pierwszy ten lepszy!

#9 ~joko~

~joko~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2011 - 11:04:26

heheh przypomniało mi sie,jak stałem przed mięsnym stanowiskiem i co rusz to nowe babsztyle sie w pychały,aż nie wytrzymałem i powiedziałem co o nich myśle.....!!!heheh, nie ma tam żadnej kolejki ,bywa że wolna amerykanka ,kto pierwszy ten lepszy!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2011 - 19:25:48

Ciekawe jak w innych sklepach Asia wygląda sprawa mięsa???

#11 ~michał~

~michał~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2011 - 21:31:07

kolejki i starsze kobiety... jeśli nie stoją ci na plecach to chyba myślą, że ktoś przed nimi stanie....

#12 ~gregor~

~gregor~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2011 - 22:22:15

asia na ul kościuszki dawny Polmozbyt wali mopem

#13 ~lukas~

~lukas~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 11:02:27

#14 ~luki~

~luki~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 11:04:34

na gazie robisz 20-30 km mniej jak na orlenie , wiec jak to zauwazylem to juz tam nie kupoje

#15 ~joko~

~joko~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 11:45:50

na gazie robisz 20-30 km mniej jak na orlenie , wiec jak to zauwazylem to juz tam nie kupoje

#16 ~joko~

~joko~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 11:47:51

na benzynie tez mniej km

#17 ~rybka~

~rybka~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2012 - 00:40:43

na benzynie tez mniej km

ale jak to mniej? :blink:
zamiast 100 km robię 70,czy przy pełnym baku różnica to 30 km,bo nie kapczę?
Moje spostrzeżenia raczej pozytywne,bo:
-jak zatankuję w auchan,w Rakszawie,to mi świeci zaraz katalizator(kontrolka)
-po tankowaniu w Asi i przejechaniu ok.100 km kontrolka sama się gasi,więc mojęe auto uznaje benzynę 95 z Asi za przyzwoity napój

#18 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2012 - 19:58:34

a co sądzicie o pieczywie? według mnie nie jest takie złe

#19 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2012 - 11:10:48

W sumie pieczywo nie jest złe, jest świeże, i robią chleb jak można powiedzieć najlepsze na okolice, widać że kierownik tej piekarni dba o nią i prowadzi tam dyscypline w przeciwieństwie do kierownika sklepu.

#20 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2012 - 12:05:43

ostrzegam wszystkich przed zakupem ryb mrozonych . dosc , ze sa nasaczone woda pol na pol to jeszcze smierdzaca . tego nie da sie jesc.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych