Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

delikatesy asia Łańcut ul podzwierzyniec

290 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~oszukany~

~oszukany~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 19:47:47

potwierdzam to śmierdzące mięso!!!
pewnego razy kupiłem w tych śmierdzikalitesach piersi z kurczaka które po rozpakowaniu w domu strasznie śmierdziały, oczywiście odwiozłem ale panie na stoisku mięsnym chyba miały katar i nic niby nie czuły, o zwrocie kasy nie było mowy więc im zostawiłem te specjały i przestałem nawiedzać ten sklep

#2 ~joko~

~joko~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 11:47:51

na benzynie tez mniej km

#3 ~rybka~

~rybka~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2012 - 00:40:43

na benzynie tez mniej km

ale jak to mniej? :blink:
zamiast 100 km robię 70,czy przy pełnym baku różnica to 30 km,bo nie kapczę?
Moje spostrzeżenia raczej pozytywne,bo:
-jak zatankuję w auchan,w Rakszawie,to mi świeci zaraz katalizator(kontrolka)
-po tankowaniu w Asi i przejechaniu ok.100 km kontrolka sama się gasi,więc mojęe auto uznaje benzynę 95 z Asi za przyzwoity napój

#4 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2012 - 19:58:34

a co sądzicie o pieczywie? według mnie nie jest takie złe

#5 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2012 - 11:10:48

W sumie pieczywo nie jest złe, jest świeże, i robią chleb jak można powiedzieć najlepsze na okolice, widać że kierownik tej piekarni dba o nią i prowadzi tam dyscypline w przeciwieństwie do kierownika sklepu.

#6 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2012 - 23:51:42

Pieczywo w Asi nie jest złe mój znajomy jest technologiem żywności i powiedział że trochę chemi jest ale minimalnie, prawie nic w porównaniu do innych piekarń gdzie robią tam z proszku, może chleb jest droższy w asi niż w Biedronce ale warto zauważyć ze w asi chleb waży 700g a biedronce 500g

#7 ~ciotka klotka~

~ciotka klotka~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 04:26:38

Pieczywo w Asi nie jest złe mój znajomy jest technologiem żywności i powiedział że trochę chemi jest ale minimalnie, prawie nic w porównaniu do innych piekarń gdzie robią tam z proszku, może chleb jest droższy w asi niż w Biedronce ale warto zauważyć ze w asi chleb waży 700g a biedronce 500g

To juz w piekarniach maki nie uzywaja tylko proszki ?

#8 ~klik~

~klik~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 16:46:57

.

z tym robactwem i brudem to przesadziłaś, a kolejki, no cóż, przy tak mocno okrojonej obsadzie trudno żeby nie było kolejek, natomiast na jakość mięsa ekspedientki wpływu nie mają, i gdyby "wyłapały" śmierdzące mięso to zaraz by zwróciły do Widamidu, skąd jest dostawa...tak się zwykle robi...

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 09:47:07

w Asi też się pracuje za najniższa krajową - oczywiście nie kadra kierownicza i nie "pociotki"

#10 pablo421

pablo421

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 luty 2012 - 16:07:23

Uwaga na myjnię bezdotykową na ul. Podzwierzyniec przy ASI! Kilka lat temu myłem tam samochód za 5 złociszy i błyszczał "jak się patrzy". Jesienią ubiegłego roku (2011) wrzuciłem 10 złotych i niestety samochód pozostał brudny (ślady błota, sadza). Przypadkiem byłem w Jarosławiu i na podobnej myjni za 6 złociszy cieszyłem się błyszczącym i domytym autkiem. Sądzę, że oszczędzają na detergentach i ciepłej wodzie. Zgroza, panie prezesie!

Tylko zapomniałeś dodać że po tych paru latach lakier na tym aucie nie jest taki sam jak na początku. Pracuje na tej stacji paliw i obsługa myjni należy do pracowników. Wspomniane przez Ciebie detergenty są lane oryginalne, takie jakie zaleca producent (w końcu myjnia ma gwarancję i dawanie innych środków niż te jakie zaleca producent mija się z celem)

#11 ~kora~

~kora~
  • Goście

Napisano 12 luty 2012 - 09:52:56

Uwaga na myjnię bezdotykową na ul. Podzwierzyniec przy ASI! Kilka lat temu myłem tam samochód za 5 złociszy i błyszczał "jak się patrzy". Jesienią ubiegłego roku (2011) wrzuciłem 10 złotych i niestety samochód pozostał brudny (ślady błota, sadza). Przypadkiem byłem w Jarosławiu i na podobnej myjni za 6 złociszy cieszyłem się błyszczącym i domytym autkiem. Sądzę, że oszczędzają na detergentach i ciepłej wodzie. Zgroza, panie prezesie!

myłam kilka razy samochód na tej myjni, i uważam że jest ok... kwestia dokładności i starannego mycia leży w powodzeniu, ale to już zależy tylko od ciebie

#12 ~ooooo~

~ooooo~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 11:21:36

Najlepiej pieprznąć chory komentarz nie zastanawiając się dlaczego tak jest! Powiem wam dlaczego ale w imieniu Asi na Podzwierzyńcu.Otóż nie ma tam kierownika który umiałby się wstawić za pracownikiem. Każda począwszy od kierowniczki Anny (łeb na karku ale..)bała się szefa i te które teraz są też się boją.Prezes zmniejsza załogę a kierowniczki nie odezwą się ze wspomnianego wcześniej powodu. Dziewczyny robią nie za jednego pracownika ale ponad normę.Kolejna sprawa to zmniejszanie procentu na ubytki-szef zmniejsza procent a pracownikom przyjdzie dokładać do interesu.Ok rozumie że takie jest prawo ,że podpisuje się pod odpowiedzialnością materialną ale to jest tak :do tej pory remanent wychodził dobrze wiec co rusz to prezes mniejsza tan procent na ubytki dążąc perfidnie do tego żeby ten pracownik beknął -bo dlaczego nie(w mniemaniu rządzącego)Następne -podniosła się najniższa krajowa więc szef uwalił premię. Szkoda,że chociaż w klientach nie ma wsparcia i najlepiej jest szukać tego złego a nie widzi się tego jak tam trzeba się ozapieprzać. Mogę się założyć że gdyby nie sytuacja na rynku pan Morawski nie miał by kim pracować gdyby oczywiście warunki były takie jak teraz... W Asi jest teraz taki chaos wprowadzony prawdopodobnie przez p d/s marketingu, że czasem mam wrażenie że tu chodzi o to żeby ten sklep zaczął kuleć a nie żeby było lepiej.

#13 ~miki~

~miki~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 13:23:11

Prezes tak się rozpędził że aż się zaplątał. Sklep prosperuje co raz gorzej ale nie przez pracowników tylko przez właściciela.Jak jest mały ruch w Asi to wina leży po stronie pracowników a nie tego że ludzie po prostu nie mają pieniędzy bo: ceny na rynku rosną w zastraszającym tempie, bo mimo podwyżki najniższej krajowej szef ucina premię żeby obniżyć koszty utrzymania takiego pracownika(który jakby nie patrzeć oczekuje wynagrodzenia za swoje usługi)
I tu taki prezes zdziwiony że klientów mniej... Pracownice się nie uśmiechają??? Ojej jaka szkoda... One mają dzieci ,rodziny które muszą utrzymać i nie ma z czego się cieszyć bo mimo takiego wysiłku jaki wkładają w tą prace na kwitku z wypłaty widać w jakich czasach przyszło nam żyć i dla jakich ludzi pracować wyzutych z uczuć i uczciwości...Kiedyś było fajnie i aż się chciało tam wracać i poświęcać swój czas a teraz... porażka! Trzeba zadbać o pracownika. Szef nie tylko powinien być szefem ale też człowiekiem a na pewno miałby większą korzyść bo pracownik po prostu jak jest zadowolony to jest wydajniejszy...Szkoda że prezes nie napisze swojego komentarza. Ciekawa jestem jak on na to wszystko patrzy -zgrywa się! pewnie jak ojciec na swoje dzieci: nie dam się bo mi na głowę wejdą. Ale ojcze drogi te dzieci dla których dobry będziesz,wrócą i pomogą w razie takiej potrzeby... A on na to : stać mnie na dużo dzieci ale nie stać mnie na alimenty

#14 ~top~

~top~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 13:47:21

"Asia" od pewnego czasu obok PSS najdroższym sklepem w Łańcucie, a towar nie najlepszej jakości. Należy zadbać o klienta to i dochód bedzie lepszy, nie tylko o swoje dochody i wątpliwe inwestycje /Asia na Kościuszki już dawno wymaga remontu, Asia na Sobieskiego wprawdzie po remoncie-ciasnota i lepiej iść do sąsiedniego sklepu bo więcej miejsca i taniej/. Gnębienie pracowników za własne błędy i arogancję kierowników nie będzie wyższych dochodów.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2012 - 10:29:17

czy parking przy Asi na Kościuszki panie zdążyły odśnieżyć, bo zaczyna mocniej śnieg sypać i jutro może być problem z parkowaniem w pobliżu sklepu.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2012 - 10:32:05

czy parking przy Asi na Kościuszki panie zdążyły odśnieżyć, bo zaczyna mocniej śnieg sypać i jutro może być problem z parkowaniem w pobliżu sklepu.

#17 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 16 luty 2012 - 11:47:59

to nie jest śmieszne...

#18 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 16 luty 2012 - 18:20:36

Proponuje panu prezesowi i pozostałym kierownikom delikatesów postawić pomniki każdemu z osobna, bo w końcu każdy z nich ma inne zasługi dla narodu. Pracownicy na pewno chętnie takowy zasponsorują, w końcu dobrze zarabiają. Tylko może być problem z miejscem... Już wiem w parku przy alejce nad stawem żeby mieli co podziwiać miłośnicy piwka a i czasem straż parkowa przejedzie to dopilnuje żeby nikt nie uszkodził albo do stawu nie wrzucił.

#19 ~rysiek~

~rysiek~
  • Goście

Napisano 18 luty 2012 - 11:04:24

Asia jest lepsza w porównaiu do Centrum, W centrum to dopiero cyrki się dzieją, a o cenach nie wspomne.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2012 - 23:14:10

Panie Prezasie proszę popatrzeć na nas jak na ludzi. My nie jesteśmy w tej firmie żebu Panu szkodzić wręcz przeciwnie. Wykonamy kazde polecenie nawet wypowiedziane półglosem :rolleyes:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych