Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Delikatesy Frac Jarosław

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Wdzięczny klient~

~Wdzięczny klient~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2017 - 10:40:45

Składam serdeczne podziękowanie za umożliwienie godziwego parkowania na czas zakupów przez klientów sklepu.

Do tej pory było to bardzo utrudnione - gdyż auta tzw."wojaków" parkujące przez całe dnie , uniemożliwiały to...maja swoje parkingi - niech sobie stawiają tam auta!

#2 ~soki z marchewki~

~soki z marchewki~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2017 - 11:09:11

Składam serdeczne podziękowanie za umożliwienie godziwego parkowania na czas zakupów przez klientów sklepu.

Do tej pory było to bardzo utrudnione - gdyż auta tzw."wojaków" parkujące przez całe dnie , uniemożliwiały to...maja swoje parkingi - niech sobie stawiają tam auta!

Racja!

#3 ADAM37

ADAM37

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 21 sierpień 2019 - 22:04:39

Witam czytających; od 05.03.2019 jestem byłym pracownikiem firmy FRAC, pracowałem w Warszawie. Czytając jeszcze w trakcie pracy opinie (na forum pracowniczym) nie wierzyłem, że opisywane zdarzenia i osoby biorące w nich udział mogą być realne. Teraz wiem, że nie jestem jedyną osobą poszkodowaną. Szukam tą drogą byłych i obecnych pracowników sklepów FRAC, którzy byli lub nadal są mobbingowani. Szukam również osób, które są świadkami nie przestrzegania praw Kodeksu Pracy w firmie, chciałbym z tymi osobami nawiązać kontakt. Ważne jest tylko aby się odważyć i zacząć rozmawiać, to naprawdę pomaga, jest już nas kilka osób. Pozdrawiam Adam. Post jest co jakiś czas usuwany, ale mój adres zostaje dla Was aktualny, proszę przekazujcie go sobie, nie ważne z jakiego miasta jesteście. Osoby, które uważają, że poniosły straty moralne z tego tytułu bardzo proszę o kontakt: adasadam37@gmail.com 

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych