Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dentysta Leżajsk i okolice

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
225 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~FETT~

~FETT~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 20:48:50

Jakiego polecacie dobrego dentyste w Leżajsku lub okolic ?

Oczywiście spawdzonego przez samego siebie ?

#2 ~Pacjent~

~Pacjent~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 10:32:11

http://www.duodent.com.pl/

#3 ~O~

~O~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 12:53:59

A co sądzicie o Pani Lorfing?

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 12:56:32

Pani Lorfing zna się na rzeczy, a poza tym bardzo miła kobieta.

#5 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 15:01:32

damian pustelniak chodzę tam 2 lata j jestem bardzo zadowolona , miły sympatyczny, wszystko wyjaśni, wytłumaczy, dobry specjalista od dzieci, fajnie wybiela

#6 ~forumowicz~

~forumowicz~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 19:41:50

A czy ktos był u Pani Krawczyk (koło szpitala)?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 22:22:34

A czy ktos był u Pani Krawczyk (koło szpitala)?

Tak byłem rwałem zabka wczesniej leczonego kanałowo u ... w dodatku zabek byl peknięty. Ząbek wyrwany sprawnie, szybko. Polecam.

#8 ~Gregory~

~Gregory~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 22:52:41

Polecam Jarosława Menczaka gabinet ma pod klasztorem przed czerwonym mostem bardzo przyjemny stomatolog moim zdaniem ma najlepszy sprzęt (no może poza bezczelnym i drogim Dereniem) robi bardzo dobrze i bezboleśnie ząbki a co najważniejsze w bardzo przyzwoitych cenach (jeśli nie najtaniej w leżajsku),jedynym minusem u Pana Menczaka jest to ,że na NFZ można tylko protetyke robić a reszte tylko prywatnie ale naprawdę w przyzwoitych cenach .
Jeśli chodzi o rwanie zębów zwłaszcza chirurgiczne to polecam za szpitalem Panią Krawczyk ale jedynie do rwania a robienie uzębienia radzę zlecić komuś innemu.
Rwanie zębów czy naprawę można robić częściowona NFZ u Pani Grylowskiej lecz z własnego doświadczenia nie polecam bo jest zbytnio nie miła dla swoich pacjentów ,może przez to ,że chodziłem na NFZ (lecz zawsze dostawa 20pln-ów)
Jeśli chodzi o wydanie fortuny na zęby to polecam Magdalene sroke na Opalińskiego gdzie jest drogo jak cholera ceny jakieś z kosmosu to jej plomby w moim przypadku nie wytrzymują miesiąca a po kolejnym podejściu na założenie plombybierze nadal pełną sumę wedłóg swojej stawki

#9 ~2~

~2~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2013 - 07:40:10

A dorabial ktos zeby u wyzej wymienionych ? Chodzi mi o zeby z włokna czy cos w tym stylu

#10 ~Matek~

~Matek~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2013 - 13:06:43

Czy robiąc proteze na dół lepiej zrobić tańszą (500zł) czy lepiej zrobić lepszą za 1000zl? Co polecacie?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2013 - 13:47:39

Na pewno nie polecam pana Derenia na ul. Mickiewicza. Wyrwał mi zęba tak, że jego części jeszcze przez dwa tygodnie wychodziły mi z dziąsła. Poza tym bardzo niemiły facet i ordynarnie zwracał się do swojej asystentki...

Atmosfera w tym gabinecie jest dziwna, ale jako dentyste polecam.

#12 ~g~

~g~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2013 - 14:18:53

Ja zawsze chodzę do dr Jagusztyn, ale raz trafiłem do tej pani Sroki na Opalińskiego. Powiedziała, że mam do zrobienia 3 zęby. 1 zrobiła od razu, z resztą poszedłem do dr Jagusztyn. Jakie było moje zaskoczenie jak się okazało, że wszystko jest ok i nic u mnie nie trzeba plombować.

#13 ~forumowicz~

~forumowicz~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2013 - 16:10:38

Jaka lepsza proteza na dół: tania za 500zł czy droższa za 1000zł? Dentystka poleca droższą ale wiadomo z jakich przyczyn, dlatego chciałbym poznac waszą opinie.

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2013 - 22:51:47

Jaka lepsza proteza na dół: tania za 500zł czy droższa za 1000zł? Dentystka poleca droższą ale wiadomo z jakich przyczyn, dlatego chciałbym poznac waszą opinie.

ja robiłem pod klasztorem u Jarosława menczaka rok temu górę tą tajszą za 500zł i jestem bardzo zadowolony po pierwszej wizycie w piątek we wtorek miałem już protezę
Dół robiłem w listopadzie zapłaciłem 700zł za częściową protezkę akrylową wstawione 4 zęby z dołem miałem 4 wizyty na robienie wycisku i przymiarki
Po rozmowach z innymi bałem się ,żę nie dam rady się przyzwyczaić do protezy lub ,że będzie bardzo ciężko jednak był to tylko niepotrzebny strach do górnej protezki około tygodnia się przyzwyczajałem z dołem co inni mówią ,że bywa gożej to w moim przypadku po 2 dniach mogłem wszystko jeść normalnie mówić itd..................
Jestem bardzo zadowolony z gabinetu u pana Jarosława Menczaka

#15 ~forumowicz~

~forumowicz~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 21:23:25

Dzięki za odpowiedź")

#16 ~FETT~

~FETT~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 21:51:55

Dziękuje wszystkim za dobry rady :)

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 22:12:21

Dołączona grafika

#18 ~Wiesław~

~Wiesław~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 20:07:44

DERENIOWI TO MOŻECIE BUTY CZYŚCIĆ,NAJLEPSZY,SUPER FACHOWIEC A MIŁY NIE MUSI BYĆ DLA KAŻDEGO.

#19 ~janko~

~janko~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 23:18:55

dereń fachowiec żę ho ho,wstawiałem w 2001r dwie koronki z leczeniem kanałowym i wstawieniem, w tamtych czasach zapłaciłem 750zł za zęba który jeden z nich wytrzymał 7 lat i był już do usunięcia w 2008r atmosfera bardzo nie miła podejście do pacjenta jak do wroga ,że czas mu zajmuje i przeszkadza .NIE POLECAM tego gabinetu

#20 ~ząbek~

~ząbek~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 07:15:56

Ja chodze do Lidi Szpila-Lasota. Bardzo miła obsługa, miła atmosfera. Leczyłam mi zęba kanałowo z tym tylko, że ja nic nie czułem. Do takiego dentysty mogę chodzić :) Bardzo polecam! Gabinet znajduje się na Św.Jana z Dukli.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych