Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dentysta Leżajsk i okolice

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
225 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2018 - 16:13:02

Witam czy w Leżajsku jest szpital stomatologiczny który ma kontrakt NFZ ?  może być też przychodnia . nie prywatnie proszę dać znać .

W szkole nr 2.

#222 ~Lezajszczanin~

~Lezajszczanin~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 18:02:48

Śmiać mi się chce z tych wszystkich wpisów reklamowych...jak są problemy z wyrwaniem zęba, najczęściej ósemki, wszyscy ci wasi "fachowcy uczeni w niemczech" dzwonią w panice TYLKO I WYŁĄCZNIE do jednej osoby, a więc dr Koniecznej z Mickiewicza, która oprócz bycia stomatologiem jest czynnym chirurgiem.Kobita od dwudziestu lat robi zęby całej mojej rodzinie i znajomym, nie ma problemów żeby zadzwonić w weekend w środku nocy po pomoc, nie ma problemu żeby coś reklamować, z niczym nie ma problemów, wszystko co robi nie sypie się po roku dwóch, jest solidnie zrobione. Przy okazji jak ktoś mówi o różnych objawach, to jako chirurg umie to zinterpretować, zaprasza na badania do swojego szpitala i nie bierze w łapę, nawet butelki wina nie chce przyjąć za wypisanie badań. Chyba jedyna uczciwa osoba w tym chlewie. Przy okazji jak moją mamę chcieli kroić na kamienie, to absolutnie się na to nie zgodziła, kolejne badania wykazały że miała rację. Można mnożyć takie przypadki ale po co?

#223 ~Lezajszczanin~

~Lezajszczanin~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 18:04:41

Popieram,w nocy o północy,w święta,pani doktor nigdy nie odmawia ratunku ,świetny fachowiec

#224 ~Lezajszczanin~

~Lezajszczanin~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 18:05:03

Popieram,w nocy o północy,w święta,pani doktor nigdy nie odmawia ratunku ,świetny fachowiec

#225 ~Dominik~

~Dominik~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 01:39:22

Totalny brak profesjonalizmu. Po telefonicznym umówieniu wizyty, praktycznie w ostatniej chwili dowiedziałem się od Pani na recepcji, że z powodu niechlujstwa  jej koleżanki nie zostałem wpisany na listę pacjentów. Nie została mi również przedstawiona żadna alternatywa.  Nie polecam kontaktu z tą przychodnią, pierwszy raz spotkałem się z takim podejściem do pacjenta.

#226 Kinga Zawilo

Kinga Zawilo

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 październik 2019 - 10:15:38

Dzień Dobry

Bardzo gorąco polecam Pana Mariusza Derenia. Byłam na leczeniu kanałowym i jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm, jeszcze dobry sprzęt, ogromna wiedza. Nietuzinkowe podejście do pacjenta i do kobiet zwłaszcza. Jedyny minus to zbyt długie leżenie pod mikroskopem ale Pan Mariusz potrafi to wynagrodzić w inny sposób. Po wizycie jestem wyjątkowo dopieszczona. 

Polecam

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych