Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dentysta Leżajsk i okolice

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
225 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 07:28:49

Pan Mariusz Deren jest najlepszym stomatologiem jakiego znam. Jest dokładny, delikatny i bardzo kulturalny.Zdecydowanie polecam. Oby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjentów.

#22 ~G~

~G~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 14:01:46

Pan Mariusz Deren jest najlepszym stomatologiem jakiego znam. Jest dokładny, delikatny i bardzo kulturalny.Zdecydowanie polecam. Oby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjentów.

Haha :) dobre... Dzięki jego dokładnej robocie po wyrwaniu zęba jeszcze przez dwa tygodnie z dziąsła wychodziły mi odłamki zęba, którego połamał przy wyrywaniu. Na temat jego kultury nie wypowiem się ze względu na publiczną formę tego forum, musiałbym użyć za dużo wulgaryzmów. Chyba nie będzie przesadą jeśli powiem, że w mojej opinii Pan Dereń to najgorszy dentysta w Leżajsku.

#23 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 17:26:59

Haha :) dobre... Dzięki jego dokładnej robocie po wyrwaniu zęba jeszcze przez dwa tygodnie z dziąsła wychodziły mi odłamki zęba, którego połamał przy wyrywaniu. Na temat jego kultury nie wypowiem się ze względu na publiczną formę tego forum, musiałbym użyć za dużo wulgaryzmów. Chyba nie będzie przesadą jeśli powiem, że w mojej opinii Pan Dereń to najgorszy dentysta w Leżajsku.

Zostawie to bez komentarzA.

#24 ~forumowicz~

~forumowicz~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 21:31:12

A czy miał ktoś usuwane ósemki? Jeśli tak to w jakim gabinecie i jakiego dentyste polecacie tylko do wyrwania zęba? Bo słyszałem że z ósemkami są problemy?

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 23:33:18

damian pustelniak chodzę tam 2 lata j jestem bardzo zadowolona , miły sympatyczny, wszystko wyjaśni, wytłumaczy, dobry specjalista od dzieci, fajnie wybiela

A jaka +/- cena za wybielanie ?

#26 ~forum~

~forum~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2013 - 06:55:16

A czy kloś rwał zęby u pana Męczaka?

#27 ~Pniak~

~Pniak~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2013 - 08:24:48

Jak masz do usunięcia zęba to idż do pani Krawczyk.Dla mnie to zawodowiec.Reszta w Leżajsku to amatorzy rwania.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2013 - 16:13:25

Szymanik w Nowej Sarzynie jest super stomatolog!

#29 ~forumowicz~

~forumowicz~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2013 - 20:19:31

A pani Lidia Jagusztyn? Co sądzicie?

#30 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2013 - 23:14:07

A pani Lidia Jagusztyn? Co sądzicie?

u Pani jagusztyn nie rwałem zębów ale opini zbyt dobrych nie słyszałem
Jeśli chodzi o rwanie to polecam Panią krawczyk przyjmuje na osiedlu krzywdy ludkiej, czyli za szpitalem,co do rwaniach zębów jest chyb najlepsz w Leżajsku a jeśli chodzi o chirurgiczne usuwanie ząbków to jest chyba jedyna w naszym mieście

#31 ~ząbek~

~ząbek~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 08:04:22

u Pani jagusztyn nie rwałem zębów ale opini zbyt dobrych nie słyszałem
Jeśli chodzi o rwanie to polecam Panią krawczyk przyjmuje na osiedlu krzywdy ludkiej, czyli za szpitalem,co do rwaniach zębów jest chyb najlepsz w Leżajsku a jeśli chodzi o chirurgiczne usuwanie ząbków to jest chyba jedyna w naszym mieście

A jaka cena za chirurgiczne rwanie ząbków u pani Krawczyk ?, Bo u Pani Kwiecińskiej 100 - 120 zł.

#32 ~forumowicz~

~forumowicz~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 11:43:38

U pani krawczyk cena z wyrwanie 100zł (nawet bardzo trudnego przypadku)

#33 ~forumowicz~

~forumowicz~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 13:30:44

Kto lepiej i taniej zrobi proteze: Kurylak czy Konieczna?

#34 ~zadowolony~

~zadowolony~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 07:22:46

Dobrze, że każdy ma "swojego" dentystę więc i ja polęcę swojego. Chodzimy całą rodziną do dr. Jagusztyn. Rwanie zęba u ojca przy pomocy aparatu do znieczuleń - wtedy był to jedyny w Leżajsku nie wiem jak teraz - żadnej strzykawki igły i bólu, u siory zbudowała nowego zęba po wybiciu i to jedynkę- jedna wizyta ząb z włókna szklanego też nikt czegoś takiego w Leżajsku nie robił - żadnej protezki czy drogiego implantu, mama bujała się z bólem zęba po lekarzach a ta babka odrazu skierowanie na diagnostykę bo jej się to nie podoba - wycięli mamie guza to nie było od zęba. Dodam tylko, że ta kobieta jest nie tylko dentystą ale i lekarzem. Plomby i zęby leczone kanałowo do tej pory u mnie ok. Ja polecam.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 21:05:23

Popieram, na pewno jest dobrym fachowcem, nie olewa pacjenta

#36 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 16:30:01

Tzn że najlepiej wybrać między Panem Pustelniakiem Panią Jagusztyn lub Panią Lasotą? A co sądzicie o Pani Wołoch??

#37 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 17:48:36

Absolutnie nie idz do Wołochowej!!! Moja mama jak zalozyla plomby to po miesiącu jej wypadły, załozyła nowe ale odrazu zmienila moja mama dentyste właśnie na Panią Lasota.

#38 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 18:08:43

Dzięki za info :) miałam się zapisać do Wołochowej ale w takim razie rezygnuję :)

#39 ~jankio~

~jankio~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 23:02:44

Nie ma co się dziwić Pani Wołochowej bo to jest młoda dziewczyna przed 30 więc wiele musi się zapewne nauczyć . Nie wiem jak tam jest dokldnie jak robi Piszę tylko tak jak myślę bo widzenia znam tą osobę i myślę że w tym wieku musi się jeszcze wiele nauczyć

#40 ~which encyseet~

~which encyseet~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 15:15:28

Jeżeli chcecie mieć naprawdę dobrze wyleczone zęby to tylko Pani Kurylak. Profesjonalnie, rzeczowo i bardzo ładnie. Ząbki jak nowe !!!!! Wiem co piszę. U wielu stomatologów byłem.
Pozdrawiam zadowolony klient !!!!!

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych