Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dentysta Leżajsk i okolice

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
225 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Pacjent~

~Pacjent~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2013 - 07:44:20

Polecam Panią Dorote Lorfing, solidny specjalistaczysty gabinet ,nie ma żadnych niespodzianek. Protetyka ma wspaniałego, ząbki wyglądają jak własne.Pozdrawiam :)

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2013 - 08:40:27

Tylko Pan Damian Pustelniak, miła atmosfera, zero stresu i obawy przed pójściem do dentysty a wręcz przeciwnie, humor można sobie poprawić, fachowe podejście, wszystko przedstawione i wytłumaczone, Pan Damian się bardzo stara i widać, że wkłada dużo serca w to aby klient był zadowolony, Polecam

#43 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2013 - 08:15:53

Absolutnie NIE POLECAM p. piekło, która przyjmuje razem z p.kurylak.zmasakrowała moje dziecko tak, że mała miała stres przed dentystą przez pół roku!jest nieprofesjonalna, arogancka i bezczelna.

#44 Marcin Ador

Marcin Ador

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 08 lipiec 2013 - 14:12:56

Witam,

Ja również polecam Panią Dorotę Lorfing. Od wielu lat jestem jej pacjentem i nie wyobrażam sobie innego dentysty.

#45 ~Aś~

~Aś~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 16:59:43

Absolutnie NIE POLECAM p. piekło, która przyjmuje razem z p.kurylak.zmasakrowała moje dziecko tak, że mała miała stres przed dentystą przez pół roku!jest nieprofesjonalna, arogancka i bezczelna.

Pani Piekło ma gabinet z Panią Sidor-Kożuszek :) Jako, że chodzę do dr. Sidor, byłam świadkiem kilku nieprzyjemnych sytuacji w wydaniu P. Piekło jest niemiła, ordynarna, mało solidna i absolutnie nie nadaje się na dentystę dla dzieci! W związku z tym również odradzam. 

#46 ~MADZIALENA~

~MADZIALENA~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 20:28:01

NAJLEPSZY DENTYSTA? 

Zdecydowanie DAMIAN Pustelniak "Devil"

korzystamy rodzinnie z Jego usług od czasu jak zaczął działać w Leżajsku. Fachowy, kompetentny, przemiły i przedelikatny!!

Komórka jego dostępna 24h na dobę, zawsze mogę zadzwonić gdyby coś mi dolegało i ustalić czy może np. w nocy zająć się moim problemem "zębowym". Przyjmuje oprócz Leżajska również w Stalowej Woli.

Tak naprawdę on sprawił, że wreszcie mogę otworzyć szerzej usta.

Może to być śmieszne dla Was, ale to Damian usunął mi mleczaka gdy miałam 30 lat. Bo każdy u kogo byłam miał gdzieś mój szczątkowy już pierwszy ząb i to zaraz rosnący przy jedynce. A dodam, że nim go nie znałam miałam styczność z różnymi dentystami. Mało tego w rodzinie mam stomatologa, a to już mówi samo za siebie.

A Pani Ania - pomoc Damiana, o Niej należy też tu wspomnieć, jest cudowna, zawsze uśmiechnięta, stara się oswoić pacjenta, zawsze jest obok gdyby coś, pyta czy wszystko ok itd. Sprawnie przygotowuje co trzeba, nie trzeba siedzieć niecierpliwie z rozdziawionymi ustami. A ja niestety jestem dość upierdliwą  pacjentką i mocno przestraszoną.

#47 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 20:31:14

złe doświadczenia miałam akurat z panią Krawczyk - rzeźnia totalna i pania która przyjmuje na ulicy zawilskich-pani Grylowska-obie chamskie do potęgi i bezczelne do klienta. Ta druga nawet wody nie da żeby gębe przepłukać.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2013 - 15:23:26

Witam,

Ja również polecam Panią Dorotę Lorfing. Od wielu lat jestem jej pacjentem i nie wyobrażam sobie innego dentysty.

To prawda Osoba godna polecenia.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 13:59:42

nie polecam obu pań Grabarz, plomby wypadają, borowanie trwa kilka minut i gotowe. Po kilku miesiącach zęby do poprawki

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 20:30:39

bardzo miła i chyba dobra jest nowa żona derenia, no i ceny ma trochę niższe od niego bo on to chyba wstawia wszystko z platyny taka drożyzna

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 21:26:26

nie polecam obu pań Grabarz, plomby wypadają, borowanie trwa kilka minut i gotowe. Po kilku miesiącach zęby do poprawki

Zgadzam się. Szybkość, napięty plan... a potem Twój problem.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2013 - 12:43:58

zastanawiam się między dr.Lorfing a dr. Lasotą, co myślicie ? 

#53 ~Ewelka~

~Ewelka~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2013 - 13:52:38

Polecam dr. Męczaka fajny kolo. Moj maz strasznie go chwali i jest solidny

#54 ~dziurawe zeby~

~dziurawe zeby~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2013 - 14:56:31

http://www.ermail.pl/klik/V3ZSamAG

#55 ~kate~

~kate~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2013 - 14:56:00

Deren to najlepszy dentysta w Leżajsku.I jego żona. Reszta zgadzam się z przedmówcami może mu buty czyscic.Specjalizacje robi w Berlinie,a jak przyjechałam do rodzicow na wakacje i wrocilam do Warszawy,to jeden z najlepszych dentystów w stolicy powiedział,ze tak swietnie zrobionych zebow jeszcze nie widział.

#56 ~Iwonka~

~Iwonka~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2013 - 17:07:32

z paszczy mi śmierdzi - parę ubytków - Jakiego stomatologa polecacie w Rzeszowie tylko błagam  TANIE i SOLIDNE OFERTY (nie akceptuje zdzierców typu "za samo położenie pupy w fotelu 20 PLN się należy")

#57 ~bolizabek~

~bolizabek~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2013 - 15:55:27

Deren to najlepszy dentysta w Leżajsku.I jego żona. Reszta zgadzam się z przedmówcami może mu buty czyscic.Specjalizacje robi w Berlinie,a jak przyjechałam do rodzicow na wakacje i wrocilam do Warszawy,to jeden z najlepszych dentystów w stolicy powiedział,ze tak swietnie zrobionych zebow jeszcze nie widział.

bez przesady :)

#58 ~Weronika~

~Weronika~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2013 - 14:01:49

Najlepszy i do tego najtańszy- Menczak

#59 ~Irena~

~Irena~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 16:25:24

A ja polecam dr.Stąpor-Jakubiec.Jest tak dobra jak Jej mama p.Stąpor.Jest konkretna,dokładna a co najwazniejsze-niedroga! Naprawdę polecam

#60 ~bolący ząbek~

~bolący ząbek~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 16:30:37

Nie polecam dr.Szpilę-Lasotę. Zaczyna zęba a potem jej 2 siostry kończą.Zęba powinna jedna zacząc i kończyc.Do tego jest bardzo droga.Kiedyś była lepsza jak sama robiła!

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych