Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Dj na wesele

159 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~shadd~

~shadd~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 10:33:35

U mnie było tak, że nie chciałam tylko dj-a, ale również zespół. Ostatecznie poszłam na kompromis i wzięliśmy z mężem dja z wokalistką w duecie. Opłaciło się zdecydowanie. Kontakt do pana Marcina Ci zostawiam w soft-music.pl. Polecenie dostałam od koleżanki, która prowadzi agencję eventową i bardzo często z ich usług korzysta, więc już wiedziałam wcześniej, że będzie ok. Jeszcze nam podstawiali fotobudkę, dość fajną i dobrze zorganizowaną pod względem rozrywkowym. Wiem, że były do wyboru dekoracje światłem, czy dym, ale akurat nie musieliśmy stosować, bo sala była już nowoczesna. Fajni artyści, grają od ponad 20 lat chyba. Widać, że się znają i ogarniają w ciekawy sposób konkursy. Duża kreatywność w prowadzeniu weseliska i na pewno się nie zawiedziesz. Ja ten kontakt trzymam i daję każdemu znajomemu. Pozdrawiam.

#142 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 09:52:17

Przereklamowane z zespołami. Czym się różni impreza z zespołem od tej z DJ'em? tym że jest po prostu zespół i śpiewa? ważne jest to jak się bawią goście, a jak bedzie świetnie to nie będzie dla nich różnicy kto ich rozbawia. DJ idealny to DJ Daruu, zamiast orkiestry i innych zespołów, rewelacyjne facet

#143 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 11:36:10

Nasi goście bawili się świetnie, gdy ich zabawiał Dj Szumek. Najważniejsze jest samo nastawienie Dj do gości i jego osobowość, a ta jest rewelacyjna. Facet z jajem po prostu!

#144 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 17:20:50

na wesele z dj przyjdzie zdecydowanie mniej gości :(
dj to opcja dla skner...

#145 ~kararamba~

~kararamba~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2018 - 16:55:22

widocznie trafiłeś na nieodpowiednią osobę bo DJ z prawdziwego zdarzenia potrafi zrobić lepsze show jak nikt inny. Z Wawy np DJ daruu

#146 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2018 - 20:15:57

Bez jaj...

#147 ~sabina99~

~sabina99~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2018 - 21:01:16

najlepszy dj daruu , polecam:-)

#148 ~karolinka~

~karolinka~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2018 - 15:57:40

DJ DARUU jest niezastąpiony. Rozrusza każdą imprezę, rozgrzeje parkiet do czerwoności dzięki czemu na długooooo zapadnie w pamięć. Polecam!

#149 ~aleksander~

~aleksander~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 06:36:47

Dj Daruu? Nie ma takich samych jak on, najlepszy na swiecie DJ z powolania, na muzyce i miksowaniu zna sie najlepiej!

#150 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 12:07:57

z czystym sumieniem polecam DJ Prida, Roberta Dumę!

rozkręci kazde wesele za niewielkie pieniadze!

#151 ~aleksander~

~aleksander~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 12:54:24

DJ Daruu jest niezastąpiony. Potrafi rozgrzać parkiet do czerwoności ;)

#152 ~renata~

~renata~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 13:00:45

polecam, polecam i jeszcze raz polecam Pana Roberta Dumę, DJ Pride. Zamieni każde wesele w arcydzieło, wszyscy będą wspominać je baaaardzo, baaardzo długo.

#153 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 13:28:45

DJ Daruu jest niezastąpiony. Potrafi rozgrzać parkiet do czerwoności ;)

Świat jest mały, u nas też grał i faktycznie to był najlepszy wybór na weselu. Oprawa muzyczna była genialna, wszyscy dobrze się bawili i nikt, a nikt nie podpierał ścian. 

#154 ~MONIKA~

~MONIKA~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 14:53:02

Njalepszy DJ na świecie to DJ DOMSON!

#155 ~Natalia i Tomek~

~Natalia i Tomek~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 15:58:45

polecam Magnetic Project

#156 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 18:36:48

Witam polecam ci dj Grzegorz baster. Najlepszy dj każdy gość był zadowolony. Zabawa była bardzo święta. Potrafi rozkręcić inpreze polecam

#157 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 09:02:14

Świat jest mały, u nas też grał i faktycznie to był najlepszy wybór na weselu. Oprawa muzyczna była genialna, wszyscy dobrze się bawili i nikt, a nikt nie podpierał ścian. 

i u nas również grał DJ Daruu! i również mogę go szczerze polecić. Wszystko było dopięte na ostatni guzik a goście mega zachwyceni!

#158 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 09:24:39

fakt, Dj Daruu jest niezastąpiony. Jestem fotografem, więc bywam na wielu weselach, ale żadne z nich nie jest tak udane jak te, na których grywa DJ Daruu. Jak najbardziej mogę polecić!

#159 Jeggy

Jeggy

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 luty 2019 - 22:17:26

Wejdź tutaj http://www.djmw.pl/

Maciej Wilkanowski, świetny DJ. Prowadził wesele mojej siostry. Było czadowo, wszyscy bawili się świetnie do samego rana. Konkretny facet, rozkręci imprezę, wciągnie gości i ma super pomysły na oczepiny :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych