Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Dlaczego Pan Jerzy Paul Poseł na Sejm R.P. „prześladuje” demokratycznie wybranego Starostę Leżajskiego

Jerzy Paul.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 171 postów

Napisano 17 wrzesień 2019 - 12:39:28

Dlaczego Pan  Jerzy Paul Poseł na Sejm R.P. „prześladuje” demokratycznie wybranego Starostę Leżajskiego.

Takie pytanie miałem zadać Panu Posłowi publicznie, osobiście na sobotnim spotkaniu w Muzeum Ziemi Leżajskiej, ale do godz. 20.00, gdy mogłem na nim być, nie było klimatu do poruszania takich kwestii.  Goście Pana Posła wygłaszali  DYTYRAMBY sławiące dokonania Dobrej Zmiany i roztaczali piękne widoki i dalekie  perspektywy,  jakie czekają Polaków, gdy wygra PIS.

Można Starostę Leżajskiego lubić lub nie, ale Pan Marek Ślisz dostał się do Rady Powiatu Leżajskiego z woli wyborców. Otrzymał ponad 600 głosów, co było niezgorszym wynikiem. Radni  Rady Powiatu, którzy też zostali wybrani demokratycznie, demokratycznie wybrali Pana Śliża stosunkiem głosów 11:7 na Starostę.  Ale Pana jeszcze nie nauczano, co to są demokratyczne wybory, bo w niedługim czasie po objęciu Urzędu Starosty Leżajskiego doprowadził  Pan do usunięcia Pana Śliża z „Partii”.

Ponieważ nie dane było mi zapytać publicznie, osobiście Pana w sobotę, niniejszym zapytuję  Pana publicznie na stronie FORUM:

Jakie gwarancje mają mieć mieszkańcy  Powiatu Leżajskiego, że po ponownym wybraniu na Posła, nie będą oni przez Pana prześladowani, skoro już teraz, tak Pan poniewiera, demokratycznie wybranym Starostą Leżajskim.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Jerzy Paul.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych