Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

DLACZEGO PIS I KOSCÓŁ CHRONIĄ PEDOFILÓW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~PiS chroni pedofilów~

~PiS chroni pedofilów~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 07:06:36

europoseł Legutko z PiS powiedział że stosunek księdza z 12stolatkiem to nie pedofilia. 

Mam nadzieję że wyborcy PiS też tak myślą i wysyłać będą swoje dzieci do księdza. #2 ~nie głosuję już na PiS~

~nie głosuję już na PiS~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 07:12:48

europoseł Legutko z PiS powiedział że stosunek księdza z 12stolatkiem to nie pedofilia. 

Mam nadzieję że wyborcy PiS też tak myślą i wysyłać będą swoje dzieci do księdza. 

Nie głosuję już na PiS. 

Po co PiS podwyższa kary za pedofilię jak i tak ich nie egzekwuje wobec kościoła katolickiego.

Policja już dzień po emisji filmu braci Sekielskich powinna o 6 rano wpaść do episkopatu Polski żeby zabezpieczyć wszystkie dokumenty. Tak jak do tej kobiety do której Brudziński kazał wpaść 7 policjantów za namalowanie obrazu matki Boskiej z tęczą. #3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 08:21:09

Kaczyńskiemu udało się głęboko podzielić i skłócić społeczeństwo a także zniszczyć autorytet Kościoła,którego hierarchię wciągnął do polityki. Skutki popierania przez Kościół jednej partii politycznej są dla wierzących katastrofalne. I będą długofalowe.

Nikt dotąd,tak skutecznie nie osłabił polskiego państwa I Kościoła,jak rządzący z woli suwerena obecny obóz polityczny. Namiastką braku szacunku dla Polski  jest oplucie w Izraelu polskiego ambasadora.Potępianie czynu izraelskiego architekta nie zatrze wrażenia,jakie jego czyn spowodował. Nieudolna polityka wewnętrzna i nieudolna polityka zagraniczna,wspierana przez Kościół przynosi i przynosić będzie wiele upokorzeń dla wielu środowisk w kraju,nie tylko inteligenckich. Wypada się tylko dziwić,że kler dał się wykorzystać w niszczeniu struktur państwa pod fałszywymi hasłami rzekomej jego naprawy.

 #4 ~bloger~

~bloger~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 19:33:02

Pan Kaczyński w niczym nie podzielił spoleczenstwa Wielowiekowa dzialalnośc pelna hipokryzji i wyrafinowanego łajdactwa,przegniła moralnie i zaklamana sekta zwana Kosciołem Katolickim spowodowala ,ze społeczeństwo odchodzi od niego.Jak podaje dzisiaj znana i poczytna opiniotwórcza gazeta ,w perfidnych próbach tuszowania pedofilskiego  smrodu jaki rozlał się po Polsce po udostępnieniu  szerokim kregom filmu ,uczestniczą najwyżsi hierarchowie koscielni,nie jakiś zapyziały wikary ,ale ci z "najwyższej półki'.Ich podobizny powinny zapelnic "album rodzinny", czyli Album przestępcow.

Cała nadzieja w ministrze Ziobrze i jego ustawach,że wszyscy zwyrodniali chałaciarze trafią do kryminałow ,do społeczności grypsującej posiadającej ogromne poczucie sprawiedliwości i będą to surowe kary ,praca przy produkcji tlucznia potrzebnego w duzych ilościach pod budowe polskich autostrad,a nie ciepla cela z aneksem higienicznym ,telewizją 4K ,codzienną prasą i rekreacyjną siłownią.#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 20:03:16

Kler długo zwodził ludzi opowiastkami o czystości życia osób konsekrowanych. Wierni w swej masie nie przyjmowali do wiadomości tego,co czasami przedostawało się do mediów. Dość sprytnie duchowni zabezpieczali się przed ujawnieniem ich słabości, bo w Kościele obowiązywał zakaz ujawniania negatywnego postępowania kapłanów przez strzyżone owieczki. Każdy,kto ujawnił niegodziwość księdza mógł zostać wyrzucony ze wspólnoty. Na wsi i w małych miastach oznaczało to wykluczenie i wraz z nim codzienne znoszenie dokuczania ,obelg i poniżenia ze strony sąsiadów a także,co było też częste,wyzywania przez rodzinę. Wiele dzieci skrzywdzonych przez księży,które usiłowały informować o tym swoich rodziców,było zakrzyczane i zmuszone do milczenia.

Jak wielu ludzi gniewnie reaguje na obecną sytuację po filmach "Kler" i "Tylko nie mów nikomu" można usłyszeć,zobaczyć i przeczytać w różnych mediach i na różnych forach dyskusyjnych.

Wielu ludzi wyraża wątpliwość,czy się cokolwiek w Kościele zmieni po ujawnieniu skandali z udziałem księży i ich zwierzchników. W przeszłości były o wiele bardziej gorszące wydarzenia i nic złego większości winnych nie spotkało. Całkowicie skompromitowanych duchownych "rzuci się na pożarcie" tłumom ale z propagandowym pomniejszeniem ich winy a innych,umoczonych ale jakby mniej /słabe dowody/ ukryje się na jakiś czas przed ludźmi do wyciszenia problemu.

Hierarchia ma wypracowane od wieków metody postępowania w takich,jakie ujawniono obecnie i podobnych sprawach.#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 08:18:43

Szkoda,że wierni nie zastanawiają się nad sprawami,które występują obok medialnych sensacji. Kościół naucza,że kandydat na duchownego odczuwa powołanie,czyli jest nawiedzony przez Ducha Świętego i zachęcony skutecznie do wybrania kariery księdza. Tysiące przypadków pedofilii w Kościele na całym świecie pokazują,że albo Duch Święty się tysiące razy pomylił albo też Bogu się pedofile,jego kapłani podobają.

Podobnie jest z wyborem papieża. Skoro Duch Święty oświeca kardynałów na konklawe i wskazuje im na kogo oddać głos,skąd się wzięło 2 papieży. Czyżby znowu pomyłka w niebie?

Pedofilia nie jest wymysłem jakiejkolwiek religii. Należy ona do znanych w dziejach zachowań człowieka. W przypadku kleru jest potępiana szczególnie mocno dlatego,że duchowni katoliccy nakazują szerokim kręgom społeczeństwa jak żyć i wymagają pełnego posłuszeństwa ich nakazom a osobom,które nakazy naruszają "fundują" seanse upokorzenia i poniżenia. Grzesznik ma klękać  przed pedofilem, czy innym zbereźnikiem i donosić na siebie do ucha księdza,niejednokrotnie za grzechy, w których popełnianiu spowiednik jest "lepszy" od poniewieranego.

Kościół zgubi wszechobecna w nim obłuda i chęć dominacji nad ludźmi jego funkcjonariuszy a nie ten czy inny film.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych