Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry adwokat

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
198 odpowiedzi w tym temacie

#181 ~ater~

~ater~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 09:48:57

W sprawach karnych świetnie radzą sobie w kancelarii Cejrowski. Zdecydowanie ogromna wiedza i profesjonalne podejście było kluczowe przy wyborze adwokata w tak trudnej sprawie. 

#182 AdamF

AdamF

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 marzec 2019 - 16:18:50

Dobry adwokat w Rzeszowie, bardzo profesjonalny, to Pani mecenas Paulina Stefańska z kancelarii Auxilium. Pomogła mi z bardzo ciężką i skomplikowaną sprawą rodzinną. 

#183 ~patryk_wono37~

~patryk_wono37~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 22:29:38

Jeżeli sprawa wydaje się trudna bądź beznadziejna to polecam kancelarię Anny Legieć. Swego czasu pomagała mi w sporach związanych z nieuczciwym bankiem. Wiadomo że sam, jako zwykły obywatel bez odpowiedniej znajomości prawa nie mogłem zbyt wiele zrobić. Dostałem namiary na Panią Anne i od razu wzięła się do działania. Dużo pytała i na bieżąco informowała mnie o postępach. Ostatecznie udało się wygrać sprawę, a ja mogłem odetchnąć. Jak szukacie kogoś rzetelnego i sprawdzonego to stanowczo polecam

#184 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 00:34:41

A mnie świetnie poprowadził rozwód mec. Hein, kancelaria w Rzeszowie, w tym samym biurze przyjmują też inni adwokaci ale nie korzystałam i mam nadzieję, że nie będę musiała.

#185 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 09:04:27

A mnie świetnie poprowadził rozwód mec. Hein, kancelaria w Rzeszowie, w tym samym biurze przyjmują też inni adwokaci ale nie korzystałam i mam nadzieję, że nie będę musiała.

Nie ma czegoś takiego jak rozwód. Sakrament małżeństwa obowiązuje całe życie. Człowiek tego sakramentu nie moze uniewaznić. Nawet młoda Kaczyńska pomimo że żyje już z trzecim facetem, to ślub ma nadal tylko z tym któremu przysięgała wobec Boga w kościele.

#186 ~kumendant OSP~

~kumendant OSP~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 07:43:51

Nie ma czegoś takiego jak rozwód. Sakrament małżeństwa obowiązuje całe życie. Człowiek tego sakramentu nie moze uniewaznić. Nawet młoda Kaczyńska pomimo że żyje już z trzecim facetem, to ślub ma nadal tylko z tym któremu przysięgała wobec Boga w kościele.

A ksiądz który bez ślubu rypie gospodynie na plebani i kiedy zrobi jej bachora jak to ty zrobiłeś w Baligrodzie i drugi raz w Podzwierzyńcu to jest to swięty rypak czy żabi ogier ?

#187 ~kkk~

~kkk~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 12:29:24

To adwokat mafii

#188 ~co nieco wiem~

~co nieco wiem~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 12:35:00

hehe znam ją to adwokat mafii

#189 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 07:55:57

Kancelaria Dariusza Kotłowskiego. Druga strona nie ma szans. Rzeczowo i konkretnie podchodzą do swojej pracy, więc jeśli szukasz kogoś skutecznego, to powinieneś udac sie własnie do nich .

#190 ~Fella~

~Fella~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 08:02:01

Dobry adwokat, to taki, który poradzi sobie z nawet najbardziej skomplikowaną sprawą, a do takich należała moja, którą prowadził adwokat Cejrowski. Analityczny umysł zdał egzamin. 

#191 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 17:47:37

Szukam dobrego adwokata od spraw geodezyjnych, będę wdzięczny za info.

#192 ~Zbyszek~

~Zbyszek~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 14:46:00

Szukam dobrego adwokata od spraw geodezyjnych, będę wdzięczny za info.

Znacie dobrego adwokata od prawa geodezyjnego i kartograficznego.

#193 ~dziecko z PRL-u~

~dziecko z PRL-u~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 05:44:39

Znacie dobrego adwokata od prawa geodezyjnego i kartograficznego.

Joseph Vissarionovich byl wspanialym kartografem.

Tak jak on rysowal mapy to nikt juz nie mial prawa poprawic !

Tak nas uczylo w szkolach.

#194 ~Zbyszek~

~Zbyszek~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 09:59:50

Joseph Vissarionovich byl wspanialym kartografem.

Tak jak on rysowal mapy to nikt juz nie mial prawa poprawic !

Tak nas uczylo w szkolach.

A tak bardziej realnie, może być z sąsiednich województw.

#195 Amanda234

Amanda234

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 09:20:48

Ja korzystałam z adwokata w Rzeszowie Krzysztofa Kopciucha, polecam jego Kancelarię,

pomógł mi ogromnie przy trudnym dla każdego temacie jakim jest rozwód.Świetne profesjonalne podejście i ogromne wsparcie. za które jestem wdzięczna. Polecam każdemu z zamkniętymi oczami. 

#196 karo889

karo889

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 14 listopad 2019 - 10:31:03

Polecam świetnego adwokata z RZeszowa od prawa rodzinnego między innymi. Adwokat Krzysztof Kopciuch prowadził mi sprawę rozwodową oraz uznanie alimentów. Świetny specjalista i wspaniały człowiek, empatyczny i bardzo zaangażowany w swoją pracę. Przyjmuje również na terenie Lubaczowa. Na prawdę polecam.  

#197 adrianw

adrianw

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 listopad 2019 - 11:44:46

Ja mam niewielkie doświadczenie bo właściwie jednostkowe, ale polecono mi radce prawnego Paulinę Fiejdasz z kancelarii legalfkancelaria.pl

Ze współpracy byłem zadowolony, a sprawa zakończyła sie sukcesem. Spróbuj do niej napisać, emaila masz na stronie.

#198 Arturro

Arturro

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 10 grudzień 2019 - 13:24:31

Proszę o pilna podpowiedz jaki jest skuteczny i dobry adwokat od rozwodów i podziału majątku ,z góry dziękuję

adwokat Ewelina Lizner , kancelaria na Lisa Kuli 1 , tel . 608 615 877. Najlepsza do spraw majątkowych- polecam wszystkim znajomym i rodzinie 

#199 zuza.kus

zuza.kus

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 12 luty 2020 - 12:38:42

A czy sprawdzałaś może kancelaria adwokacka Reslegal. Sprawdź sobie adwokata Charzewskiego.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych