Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Dobry kurs makijażu permanentnego gdzie najlepiej?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 gosiamosciak

gosiamosciak

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 21 maj 2019 - 10:44:55

Witam. Bardzo zainteresowana jestem zrobieniem kursu z makijażu permanentnego w celu podniesienia kwalifikacji zawodowych. Może ktoś zorientowany w temacie podpowie gdzie najlepiej zrobić taki kurs. zależy mi też żeby byłko sporo praktyki, boto moim zdaniem najbardziej istotna wiedza. pozdrawiam.

#2 martita

martita

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 27 maj 2019 - 21:02:09

Witam. Bardzo zainteresowana jestem zrobieniem kursu z makijażu permanentnego w celu podniesienia kwalifikacji zawodowych. Może ktoś zorientowany w temacie podpowie gdzie najlepiej zrobić taki kurs. zależy mi też żeby byłko sporo praktyki, boto moim zdaniem najbardziej istotna wiedza. pozdrawiam.

Jest w Legnicy osoba, która przeprowadza kursy makijażu permanentnego i robi to świetnie, bo ma bogatą wiedzę na ten temat. Praktyki jest bardzo dużo. Pani Nazwa się Anna Cwynar.

#3 hiena

hiena

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 213 postów

Napisano 28 maj 2019 - 10:03:20

przypal staremu zupę ,albo przesól,to tez zrobi ci makijaż permanentny 

#4 Kristina

Kristina

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 10:36:29

Jest w Legnicy osoba, która przeprowadza kursy makijażu permanentnego i robi to świetnie, bo ma bogatą wiedzę na ten temat. Praktyki jest bardzo dużo. Pani Nazwa się Anna Cwynar.

Kontakt z tą panią jest bardzo dobry, a cena przystępna w porównaniu z innymi kursami. Trzeba dzwonic i się dowiadywać.

#5 magdaolszewska

magdaolszewska

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 19 grudzień 2019 - 09:19:44

Studio Prestiż ma wszelkie certyfikaty do prowadzenia kursów z makijażu permanentnego. mają wszelkie pozwolenia.

#6 wiesiek78772

wiesiek78772

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 24 luty 2020 - 11:20:17

Pisze w imieniu siostry, bo na nie jest biegła w internecie. Moja siostra robiła kurs u pani Anny Cwynar w legnicy. Chwali sobie zdobytą tam wiedzę.

#7 gosiamosciak

gosiamosciak

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 27 marzec 2020 - 20:54:38

Już ukończyłam kurs makijażu permanentnego i powiem tyle, że dobrze, że mi panią Annę poleciliście. kobietka o makijażu permanentnym wie wszystko i bardzo dokładnie sie ta wiedzą dzieli. Jak któraś dziewczyna chce robić kurs makijażu permanentnego to tylko w Prestiż u Pani Anny.

#8 szeryl

szeryl

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 06 maj 2020 - 19:36:22

Pani Anna Cwynar!! Przede wszystkim kobieta dba o higienę wokół swojego stanowiska pracy. Uwierzcie mi!! To jest bardzo dużo. Nie wszędzie tak jest.

#9 marzenkoo

marzenkoo

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 28 maj 2020 - 19:46:47

Ja robiłam kurs makijażu permanentnego tutaj w  Akademii Nouveau Contour .  Rewelacyjne  trenerki , autorskie techniki, praca na bardzo dobrych produktach.Na prawdę warto.chcę się zapisac na ich  2 dniowe szkolenie z technik pigmentacji brwi , pracuje sie na dwoch modelkach, 3 metodami. Zaciekawiło mnie to , kolejne doświadczenie

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych