Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry prywatny urolog w Krośnie.

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~lukas77~

~lukas77~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2009 - 17:37:44

Witam. Poszukuje dobrego prywatnego urologa na terenie Krosna. Chodzi mi o całkowicie anonimową wizytę. Tak, żebym nie miał w jakichkolwiek papierach, że byłem u tego urologa. Wyczułem guzek na lewym jądrze. Chce sprawdzić czy to rak. Wstydliwa sprawa. Mam 15 lat. Nawet rodzicom nie mówiłem. Mam zamiar udać się do tego urologa i nic nikomu nie mówić. Da się tak, żyby u urologa nawet nazwiska nie mówić czy trzeba jakieś papiery? prosze o pomoci poradzcie mi nazwisko jakiegoś dobrego urologa.

#2 ~lukas77~

~lukas77~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2009 - 17:41:33

Anonimowo się chyba nie da, ale jak chcesz prywatnie to idź do dr. Sobieraja, na Krościenko Wyżne, ul. Kasztanowa 33 d , niedaleko granicy administracyjnej Krosna i Krościenka Wyżnego.

#3 ~IK~

~IK~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2009 - 07:44:36

Jeśli Ci mogę doradzić to powiedz o tym problemie rodzicom,jest to bardzo poważna sprawa.Wszystkie zmiany na jądrze są złośliwe,nie ma zmian łagodnych no chyba że zostałeś kopnięty lub uderzony w jądro,to w tedy może powstać wodniak.Od teraz każdy dzien jest ważny aby sprawdzić co Ci dolega.Nowotwór jądra jest chorobą ludzi młodych.O sobieraju słyszałem że jest dobrym urologiem.Powiedz o tym problemie rodzicom.Mógłbym być twoim ojcem mam 46 lat, w wieku 34 miałem raka prawego jądra i coś wiem na ten temat.

#4 ~~Wiktor~~

~~Wiktor~~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2009 - 13:25:59

Powiem rodzicom, ale najpierw pójde do urologa sam. O tym urologu co mi poleciliście słyszałem się że jest zły. A co sądzicie o Sawickim. Ponoć dobry. Co do uderzenia to bardzo prawdopodobne. Często piłką dostawałem, bo lubie grać w piłke.

#5 ~skalpel~

~skalpel~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2009 - 14:31:20

moze to byc rowniez nic groźnego ale tak jak wyzej pisza internauci trzeba koniecznie isc do lekarza chocby pierwszego kontaktu /rodzinnego/ jelsi masz 15 lat to podlegasz jeszcze pod pediatrę - rozumiem ze wolisz lekarza mezcztzne moze to byc lekarz Sawicki, Świerkosz, lub lek pediatra dr. Langner, dr Perz / choc to juz kobieta ale moim zdaniem najlepszy pediatra / a oni juz dalej cie pokieruja. jedno napewno koniecznie idż!!! drugie to powinienes powiedziec przynajmniej ojcu głowa do góry bedzie dobrze! pozdrawiam

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2009 - 17:22:18

Wiktor - powiedz zaraz rodzicom co Ci dolega. Jeżeli wstydzisz się powiedzieć mamie, to powiedz ojcu - na pewno Ci pomoże. Razem znajdziecie lekarza i będzie Ci raźniej, kiedy nie będziesz sam. Trzymaj się:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych