Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry zespół na wesele pilnie poszukiwany :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
657 odpowiedzi w tym temacie

#21 wio-la

wio-la

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 grudzień 2012 - 15:27:20

A ja polecam zespół Jazda Bez Trzymanki z Warszawy! Profesjonalnie i bezproblemowo - wszystko po naszej myśli i zgodznie z ustaleniami, nie musieliśmy tracić czasu na 100 spotkań - wszystko za pomocą formularza, mailowo i telefonicznie uzgadnialiśmy szczegóły, rewelacja! ;) Grali u nas w sierpniu;)

#22 anastazja

anastazja

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 grudzień 2012 - 23:10:55

O, ja zastanawiam się nad podpisaniem umowy z tą właśnie firmą- kapela na wesela (http://www.kapelanaw...apela=index---o to chodzi? chciałabym wyjaśnić, gdyż z tego, co widzę jest kilka zespołów o tej nazwie) i wybieram się na występ muzyków na żywo w styczniu. Możesz napisać coś więcej o tym zespole? Bardzo mi zależy, by był na prawdę super, bo co jak co, ale na weselu najważniejsze jest jedzenie i właśnie granie-prowadzenie imprezy ;)

#23 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 17:43:28

Witam. Ja mogę polecić zespół Sopran z Łańcuta, mimo, iż na forum można znaleźć negatywne posty o nich, to moi znajomi wzięli ich na swój ślub i byli bardzo zadowoleni. Także sądzę, że to pomówienia konkurencji. Można umówić się z nimi i sprawdzić na próbie, albo imprezie jak grają na żywo, co rozwieje wszelkie wątpliwości.

https://www.facebook...9554174?fref=ts

http://www.planujemy...pl/21126-sopran

http://www.sopran-zespol.pl/

Pozdrawiam =]

#24 ~radek~

~radek~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2012 - 21:21:06

Witam. Pragnę polecić bardzo dobry zespół z województwa lubuskiego. W porównaniu z innymi zespołami ich cena jest bardzo atrakcyjna. Wiem bo kontaktowałem się z wieloma zespołami. Tu było tanio a impreza była niesamowita. Jest strona i można się wiele dowiedzieć. www.spokozesp.za.pl pozdrawiam

#25 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2012 - 13:48:32

DEMETERS- są rewelacyjni..mają poczucie humoru..i super wokal

#26 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2012 - 13:37:38

www.aves.org.pl polecam

#27 ~Gagalina~

~Gagalina~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 13:05:34

BEZET z Brzózy Królewskiej - http://www.bezet.netserwer.pl/ krótkie przerwy.... ograniczenie w %%%.... rewelacyjnie grają i potrafią nawet te dupska zasiedziałe ruszyć żeby pobawiły..... repertuar mają bardzo szeroki.... i co najwazniejsze - na prawdę potrafią rozbawić ludzi zwłaszcza jeżeli ktoś się boi że może być sztywna imprezka

głos babeczki jest mmmmmmmmmmmmm :) chce się iść na impreze

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 13:19:26

polecam taką stronkę www.zespoly-weselne.pl

#29 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 15:10:52

Polecam Zespół Aves . Świetna zabawa na weselach. jeszcze raz gorąco polecam. Pozdrawiam wokalistkę

#30 ~Bronek~

~Bronek~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 18:11:26

:lol: Śmiech na sali...

#31 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 23:13:53

www.factors.com.pl :) zespół z okolic Jasło/Tarnów, gorąco polecam

#32 ~Andrzej <3 Weronika~

~Andrzej <3 Weronika~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2013 - 19:42:44

Polecam zespół FACTORS z okolic Jasła, Tarnowa, Gorlic. www.factors.com.pl
Na żywo naprawdę super grają. 6 osób dają czadu:):) Dla młodych i starych. polecam w zupełności

#33 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2013 - 16:10:16

Polecam zespół Kompania - cover band z Warszawy. Występują w składzie pięcio lub sześcioosobowym, na życzenie zapewniają oprawę muzyczną uroczystości ślubnych, pełną konferansjerkę, również wesel dwujęzycznych (polsko-angielskich): prowadzenie imprezy, zabawy, konkursy, oczepiny, toasty itp. oraz blok muzyki biesiadnej. Wybierając zespół Kompania macie Państwo pewność pełnego profesjonalizmu, bezstresowej zabawy i zadowolenia gości z różnych grup wiekowych.

www.kompania.hg.pl

#34 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2013 - 19:50:52

Zgadzam się z przedmówcą co do zespołu Demeters. Jestem fotografką i byłam na weselu które prowadzili jakieś 2 lata temu i było fajnie. W sezonie 2012 w pamięci zapadł mi zespół Prymat, grali naprawdę super. Pozdrawiam wszystkich szukających..

#35 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2013 - 11:03:28

AVES i wszystko GRA

#36 ~Julia~

~Julia~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2013 - 21:13:01

Też szukam zespołu na wesele... data odległa bo 4 październik 2014 ale z tego co słyszałam to już warto szukać. Ktoś coś zasugeruje? Wesele 15km od Rzeszowa.

#37 ~Romeo~

~Romeo~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2013 - 22:46:42

Też szukam zespołu na wesele... data odległa bo 4 październik 2014 ale z tego co słyszałam to już warto szukać. Ktoś coś zasugeruje? Wesele 15km od Rzeszowa.

Polecam zespół Mama Mia Rzeszów.

#38 ~julia~

~julia~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2013 - 23:34:57

Mamma Mia.
Znam ale z pewnych względów, których nie chcę tu roztrząsać (nie chcę wywoływać niepotrzebnych dyskusji) nie zdecyduję się na ten zespół. Ale dzięki za odpowiedź :)

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 21:35:03

Mamma Mia.
Znam ale z pewnych względów, których nie chcę tu roztrząsać (nie chcę wywoływać niepotrzebnych dyskusji) nie zdecyduję się na ten zespół. Ale dzięki za odpowiedź :)

Jeśli nie Mamma Mia to zespół HIT z Sanoka

#40 ~henio z mazur~

~henio z mazur~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 00:32:43

jest taka stronka z różnymi kapelami, przykładowo jeśli chcecie ze zespół ze świętokrzyskiego to proszę bardzo klikacie i już pełno zespołów z tego województwa http://www.zespoly-w.../swietokrzyskie to samo jest z innymi województwami, ja bardzo polecam, jak ktoś kompletnie nie wie jak i gdzie szukać zespołu

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych