Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

68 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 19:22:52

W pełni popieram ich determinację w walce o podwyżki. To jest żenujące, że wykonując tak ciężka pracę, zarabiają takie pieniądze. Z drugiej strony rozdaje się 500 plus nawet tym, którzy zarabiają kilkanaście razy tyle co przeciętny policjant, pokazując tym samym, że pieniądze w budżecie są... Jedynie czego nie rozumiem, to postulatu o chorobowe płatne 100 proc skoro inne grupy społeczne tak nie mają.. Reasumując, wydaje mi się, że akurat w przypadku policjantów, którzy nie mają możliwości otworzyć prywatnych gabinetów i tam zarabiać wiec zazwyczaj żyją jedynie z pensji, ludzie nie mają pretensji o ten strajk...

#2 ~Gdzie leży prawda~

~Gdzie leży prawda~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 19:27:31

I kto ma rację...? Związki zawsze w obronie funkcjonariuszy.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 19:33:50

Nie ma obowiązku pracy w Policji,jak się komuś jakaś praca nie podoba to niech się zwolni i szuka innej

#4 ~Niskozatrudniony~

~Niskozatrudniony~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 19:38:12

Niech się biorą do roboty a jak im się nie podoba, to mogą zmienić pracę. Może w ochronie lub budowlance będzie im lepiej.

#5 ~wikary~

~wikary~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 19:40:47

Skoro jest tak zle w Policji to dlaczego miejsce SŁUŻBY tam kosztuje 10tysiaków i jeszcze trzeba mieć plecy.To nie jest praca tylko służba ,idąc tam wiadomo na co się decydujecie gamonie obszczymurki i znowu jedna komenda nie pisała listu tylko dwie ,tu nic się nie zmieniło jeden czyta drugi pisze, jak komuś słuzba nie pasuje niech zmieni prace spytajcie Komorowskiego co należy robić w takich przypadkach.A po raz kolejny mówię wam stróże ze gdyby wam minister nie jojo MINISTER zabrał połowe z tego co macie i tak żaden nie odejdzie daje sobie jaj przerobić na gulasz

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 19:41:18

W pełni popieram ich determinację w walce o podwyżki. To jest żenujące, że wykonując tak ciężka pracę, zarabiają takie pieniądze. Z drugiej strony rozdaje się 500 plus nawet tym, którzy zarabiają kilkanaście razy tyle co przeciętny policjant, pokazując tym samym, że pieniądze w budżecie są... Jedynie czego nie rozumiem, to postulatu o chorobowe płatne 100 proc skoro inne grupy społeczne tak nie mają.. Reasumując, wydaje mi się, że akurat w przypadku policjantów, którzy nie mają możliwości otworzyć prywatnych gabinetów i tam zarabiać wiec zazwyczaj żyją jedynie z pensji, ludzie nie mają pretensji o ten strajk...

Rozumie że prywatnego gabinetu policjant otworzyć nie może bo to wykształcenie nie te ale już galerie handlową jak najbardziej....

to no co te larum?

#7 ~stary~

~stary~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 19:46:00

Po co ta zasłona dymna w postaci łzawego listu? Przemęczycie się 25 lat, TYLKO 25 lat !!! Od poniedziałku będziecie usłużnie łupić za byle pierdę. W końcu trzeba komuś zabrać, żeby wam dać.

#8 ~Kurs specjalistyczny~

~Kurs specjalistyczny~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 19:52:22

Oj Kulczyk chyba za krótko siedziales jako zwykły policjant

#9 ~Baba Żul~

~Baba Żul~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 20:01:40

Faktycznie katorżnicza robota, ale zdaje się, że chyba nie przymusowa, czy się mylę?

#10 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 20:20:38

Jak ktoś pidpiera się statystyką to wszystko jest jasne. Robisz sobie taki wypadek tkwisz na drodze osiem godzin jak widły w gnoju, zjedziesz na komendę i cyt.: to tylko masz dwóch legitymowanych. Nikt ci nie liczy kierowania ruchem, oględzin itp. A ulubieńcy Pana kierownika w tym czasie jeździli.sobie jako bietykalne krowy na video i mandatów najebal..... . Oni są cacy a potem wychodzi że liczby nie kłamią. Jeżeli byś kazał jednemu czy drugiemu deb***owi protokół kontroki czasu pracy kierowcy i sprawozdanie ze stanu technicznego, to by tydzień płakali u kierownika niech zrobi kto inny bo ja nie uięm. A na koniec miesiąca statystyka jest najważniejsza, tylko nikt nie liczy pozostałej pracy policjanta tylko liczą się słupki i wykresy. Już mi niewiele zostało pracy w tym burdelu i serdecznie współczuje tym którzy muszą pracować z takimi przydupasami kierowników

#11 ~adrian_p~

~adrian_p~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 20:21:26

moze na wske ich wyslac na wydzial

po studiach za 2700 brutto, kierownik menda, psychika wysiada po tygodniu i tak do 65-67 roku zycia. policja to nieroby i darmozjady, ja bym im dal obnizki, jest tylu chetnych do policji ze sie zamieni partaczy

#12 ~eh~

~eh~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 20:22:25

nawet k.ur.w. a nie czytam tego listu oni sobie k.... żartują ,,dość służby w takich warunkach" no ja je.b.i.e chyba żaden nie pracował w tzw. ,,takich warunkach" jeszcze

#13 ~RZA~

~RZA~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 20:32:44

Jak mi was psiarnio szkoda..... hahaha, żartowałem.

#14 ~Ktos~

~Ktos~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 20:34:31

A ciekawe jak popelnicie jakies wykroczenie, to narobicie pod siebie, bedziecie oszukiwac samych siebie i mowic ze byliscie za akcja protestacyjna. 15 albo 25lat sluzby yo nie jest tak malo powiedzialbym ze duzo biorac pod uwage jaka nienawisc panuje do policji i chlopaki musza sie uzerac z takimi degeneratami ja Wy. Z ppzdrowoeniami, szerokosci

#15 ~Sg~

~Sg~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 20:47:50

Takie równo jest w każdej mundurowce. Co z tego że dadzą podwyżki jak dodatek wezmą na jedno wyjdzie. Cały czas jest presja przelozonych( nikompetentnych) którzy naciskaja na wyniki bo od tego dostają premię.nie ma sprawiedliwości . Ludzie są tylko ludźmi a nie robotami, których powinno się szanować.

#16 ~d~

~d~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 21:04:13

a ja ich nie popieram (z wyjątkami)

Po 1. dlatego że są bezużyteczni  - jak trzeba faktycznie pomocy z ich strony to albo ich nie ma albo niewiele mogą.

Po 2. dlatego że nie ścigają głównie tych maluczkich - a to gimbus przejedzie przez drogę nie na pasach, a to rowerzysta przejechał przez przejście i inne bzdury. Liczy się statystyka a nie faktyczna służba społeczeństwu. Jeżdżą w tych radiowozach jak te przysłowiowe psy i szukają na siłę do kogo można się przypier***ić. Jak strajkowali to funkcjonowało się naprawdę przyjemnie -  nie trzeba było się aż tak rozglądać. Na Zachodzie to norma, u nas - nowum. Szkoda że się skończyło.

Po 3. - godna, wysoka pensja - TAK. Przywileje - NIE. O ile popieram wzrost wynagrodzeń, too w życiu nie zgodzę się na emerytury w wieku 45 lat czy 100% chorobowego. Powinni być w ZUS tak jak wszyscy.

#17 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 21:08:59

Te podwyżki powinny być dla policjantów na najniższym szczeblu do aspiranta którzy robią robotę za wszystkich a nie dla oficerów w policji co rozdają sobie bardzo dobre grupy i bardzo dobrze zarabiają niech jedzie komendant na drogą i naciaga się z ludźmi. Taka jest prawda oni zarabiają po 8 tyś a ten na drodze co jest od wszystkiego po 3 tyś ile ma na głowie stresu lepiej zarabia sprzątaczka w Warszawie i kasjerka w biedronce co nic ja nie obchodzi

#18 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 21:09:35

Te podwyżki powinny być dla policjantów na najniższym szczeblu do aspiranta którzy robią robotę za wszystkich a nie dla oficerów w policji co rozdają sobie bardzo dobre grupy i bardzo dobrze zarabiają niech jedzie komendant na drogą i naciaga się z ludźmi. Taka jest prawda oni zarabiają po 8 tyś a ten na drodze co jest od wszystkiego po 3 tyś ile ma na głowie stresu lepiej zarabia sprzątaczka w Warszawie i kasjerka w biedronce co nic ja nie obchodzi

#19 ~staszek~

~staszek~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 21:22:28

Poproszę o screen miesięcznej pensji policjanta z 15-letnim stażem!To wtedy zobaczymy jak mało zarabiają.

#20 ~zenek~

~zenek~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 21:27:33

Żaden nie pokazał paska z wypłatą!A cały socjal,wcześniejsza emerytura się nie liczą?Proponuję zatrudnić sie w Biedronce i zobaczyć na czym polega praca lub założyć własną działalność gospodarczą.To wtedy zobaczą jak mają dobrze.Wypłata co miesiąc na koncie,zero opóźnień,chorobowego nikt nie skontroluje,urlopy ile kto chce.I jeszcze źle.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych