Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

EWA SIEMASZKO: POTRZEBNA JEST ANALIZA, CO UKRAINA DAJE POLSCE

ukraina ludobójstwo upa zło

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 15:30:11

Nie byłem na procesji,więc nie wiem którego świętego uznałeś za Szuchewycza. W rozwiązaniu problemu mógłby ci pomóc ktoś z tych,których atakowaliście podczas modlitwy.

Nic nie wspominasz o problemach,które podniosłem w poprzednim wpisie. Zacznij odpowiadać na pytania. Dodaj także,czy na widok "świętego Szuchewycza",którego widujesz rankiem i w nocy,twój organizm zaczyna reagować wzrostem podniecenia,może też miewasz orgazmy.

Udajesz głupiego ?

Nie po prostu taki jesteś.......wszyscy na tym forum widzą jak wypierasz się własnych słów nie wstyd ci banderopiteku?

Ok jeszcze raz przypomnę ci że to ty uznałeś że szuchewycz bandyta jest podobny do świętego  

W temacie : UKRAINA: OSTRZELANO POLSKI KONSULAT

Gość( czyli ja), dnia 02 Kwie 2017 - 3:45 PM, napisał: 
Nie stać cię na merytoryczną odpowiedz? To dobrze wszyscy forumowicze czytający twoje bla bla dzięki temu mogą wyrobić sobie zdanie o twoich poglądach a właściwie o ich braku.
Ponawiam pytanie bo nie odpowiedziałeś.
Co robił banderowiec z sotni hrynia bandyty z medalami za mordowanie Polaków na rzekomo religijnej procesji? Te medale z szuchewyczem zbrodniarzem to jakiś element liturgii?
 Ty odpisałeś
~omon~
Goście
Napisano 02 kwiecień 2017 - 15:16:55
Zadałem wiele pytań,które pozostały bez odpowiedzi,ale się nie uskarżam. Tak postępują niedouczeni kołchoźnicy,których na siłę oderwano od wideł i posadzono przy komputerach. Ponawiam zatem pytanie,czy twój krewny zginął w Oświęcimiu?
Chcę także poznać twoje poglądy i zaangażowanie rodzinne. Natomiast Szuchewycz jest podobny do jednego z greckokatolickich świętych,więc kołchozowa czerń często ich myli.
Każdy może to sprawdzić wystarczy wejść w odpowiedni temat i poczytać.
A teraz ponawiam pytanie : który to grekokatolicki święty jest według ciebie podobny do szuchewycza?

#22 ~omon~

~omon~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 15:57:20

A teraz ponawiam pytanie : który to grekokatolicki święty jest według ciebie podobny do szuchewycza?

Na udawanie głupiego mógłbym sobie pozwolić ale nie chcę. Ty natomiast udawać nie musisz.

Zadaję ci proste przecież pytania a ty przepisujesz wcześniejsze wpisy,zamiast konkretnie odpowiedzieć, czy na częsty widok "świętego Szuchewycza" doznajesz podniety.

Chyba nie muszę dopisywać,że to ty widziałeś postać Szuchewycza na procesji religijnej,napadniętej przez was w mieście a nie ja. Ludzie nieśli wizerunki świętych,modlili się a ty wśród pielgrzymów dostrzegłeś Szuchewycza.

Skoro twoje przywiązanie do jego postaci jest tak duże,zacznij się do niego modlić o wstawiennictwo,które może pomóc w leczeniu twojego zdrowia.

#23 ~wstyd~

~wstyd~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 16:01:44

Bardzo dlugo czytałem ukrainska mysl nacjonalstyczna, interesowalem sie tym tematem, doncow,bandera,klaczkiwski itp. zywy jest bardzo niebezpieczny,nie jakos szczgólnie ale w czasach wojny jezeli sie odrodzi to moim zdanim te wszystkie okropienstwa sie powtorza, oby nie bo jestesmy madrzejsi juz o te ok 200 tys zarznietch w haniebny i wstydliwy sposob ludzi. C mnie niepokoi to czesto spotykane wpisyludzi znajacych jezyk polski,ktore w zawily sposób prowadza retoryke w tematach dotyczacych ludobojstwa z lat 40 czy obecnej sytuacji politycznej na Ukrainie. Zciekawostek napisze,ze uciekajacy siepacze do Kanady,Australii czy USA mieli za zadanie mowic o tym ludobojstwie jak o konflikcie polsko-ukrainskim, rozmiar mordow zaskoczyl nawet decyzyjnych. Przez lata uprawiano specjalna polityke dotyczaca Wolynia i Galicji Wschodniej. est to chyba jedyny kraj z za zelaznej kurtyny,ktory oficjalnie gloryfikuje ludzi odpowiedzialnych za czystki,smutne. Najgorsze,ze w tych czystkach brali udzial zwykli ludzie-dzisaj juz niezyjacy w wiekszosci dziadkowie mlodych Ukrainców,których jakas czesc  uczy sie czy pracuje w Polsce. To moze niepokoic!!!! Zwlaszcza, ze podejscie tych ludzi jest jakie jest.

#24 ~WIDŁY~

~WIDŁY~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 16:07:16

Na udawanie głupiego mógłbym sobie pozwolić ale nie chcę. Ty natomiast udawać nie musisz.

Zadaję ci proste przecież pytania a ty przepisujesz wcześniejsze wpisy,zamiast konkretnie odpowiedzieć, czy na częsty widok "świętego Szuchewycza" doznajesz podniety.

Chyba nie muszę dopisywać,że to ty widziałeś postać Szuchewycza na procesji religijnej,napadniętej przez was w mieście a nie ja. Ludzie nieśli wizerunki świętych,modlili się a ty wśród pielgrzymów dostrzegłeś Szuchewycza.

Skoro twoje przywiązanie do jego postaci jest tak duże,zacznij się do niego modlić o wstawiennictwo,które może pomóc w leczeniu twojego zdrowia.

NIE WIEM CZY NIE ZAUWAZYŁES ALE KOLEGA  WŁSNIE SKOŃCZYŁ TWOJA KARIERE NA TYM FORUM PRZYWOLUJAC TWOJ POPRZEDNI POST, JUZ WSZYSCY WIEDZA O CO CHODZI:))

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 16:37:48

NIE WIEM CZY NIE ZAUWAZYŁES ALE KOLEGA  WŁSNIE SKOŃCZYŁ TWOJA KARIERE NA TYM FORUM PRZYWOLUJAC TWOJ POPRZEDNI POST, JUZ WSZYSCY WIEDZA O CO CHODZI:))

ten troll od lat tu pisze i tylko zmienia nicki : wasyl , historyk , rozbicie dzielnicowe rusi, omon, feliks dzierżyński,lemko canada itp. wiele wcieleń ma ten banderopitekus ale zawsze jego wrodzona banderowska głupota bierze górę i prędzej czy później sam siebie "orze" jak z tym "świętym".

Zauważyliście że nie ma obecnie dosłownie żadnych merytorycznych argumentów tylko prymitywne inwektywy?

Cały ten jego banderyzm opiera się jedynie na zbrodni, kłamstwie i manipulacji takimi idiotami jak on.

#26 ~WIDŁY~

~WIDŁY~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 16:45:28

ten troll od lat tu pisze i tylko zmienia nicki : wasyl , historyk , rozbicie dzielnicowe rusi, omon, feliks dzierżyński,lemko canada itp. wiele wcieleń ma ten banderopitekus ale zawsze jego wrodzona banderowska głupota bierze górę i prędzej czy później sam siebie "orze" jak z tym "świętym".

Zauważyliście że nie ma obecnie dosłownie żadnych merytorycznych argumentów tylko prymitywne inwektywy?

Cały ten jego banderyzm opiera się jedynie na zbrodni, kłamstwie i manipulacji takimi idiotami jak on.

i to wlaśnie ukazuje problem, który mamy w Polsce, wczesniej nie zauwazalny.Dobrze, ze  pewne panstwowe organy juz od jakiegos czasu monitoruja fora o tej tematyce. Trzeba miec tupet zeby spadkobierców ofiar ludobojstwa na ich wlasnych ziemiach pouczac!

#27 ~historyk~

~historyk~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 17:50:24

est to chyba jedyny kraj z za zelaznej kurtyny,ktory oficjalnie gloryfikuje ludzi odpowiedzialnych za czystki,smutne. 

Chyba jesteś wyborcą PiS, jeśli zapomniałeś o Rosji i zbrodni katyńskiej.

#28 ~omon~

~omon~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 19:17:00

To,że widujesz Szuchewycza na pochodach,jakoś mnie nie dziwi. Natomiast dodawanie mi różnych nicków to przesada. Chyba,że teraz zamiast "świętego Szuchewycza" zaczniesz widywać osoby o podanych nickach.

Co do argumentów,zawsze ich używam w poważnej dyskusji. Podczas zabawy zaś,bawię się klockami odpowiednimi dla poziomu innych uczestników.

Pewnie jeszcze nie wiesz,że z upoważnienia prezydenta RP,pan prof.Szczerski podpisał dzisiaj w Kijowie projekt " mapy drogowej" pojednania polsko-ukraińskiego,który zabrania politylizacji tragicznych wydarzeń z przeszłości w naszych relacjach, o co ja osobiście apelowałem od lat.

Historią powinni się zajmować historycy a nie politycy. Na tych drugich ciąży obowiązek do tworzenia dobrych warunków do pracy historyków i to się właśnie zaczyna.

Chwała prezydentom obu krajów za podjęcie dobrej inicjatywy.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2017 - 08:14:10

Pewnie jeszcze nie wiesz,że z upoważnienia prezydenta RP,pan prof.Szczerski podpisał dzisiaj w Kijowie projekt " mapy drogowej" pojednania polsko-ukraińskiego,który zabrania politylizacji tragicznych wydarzeń z przeszłości w naszych relacjach, o co ja osobiście apelowałem od lat.

Żaden świstek nie zabroni Polakom wyrażać tego co myślą i czują. To nie Ukraina, Rosja, czy Białoruś. Politycy mogą się pojednywać jak chcą, ale społeczeństw umowy, projekty nie pojednają. Po majdanie banderyzm na Ukrainie stał się wyjątkowo aktywny. Polacy to widzą i wyciągają wnioski, za co nazywani są "ruską agenturą".

Gdybyś zniknął ma miesiąc z tego forum przekonałbyś się, że większość tematów związanych z Ukrainą by tak szybko gasła jak się pojawia. Na tym forum jesteś głównym probanderowskim prowokatorem. Nie masz nic lepszego do roboty? Stale dolewasz oliwy do ognia i masz czelność pisać o pojednaniu. Banderowska hipokryzja.

#30 ~omon~

~omon~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2017 - 08:26:27

Żaden świstek nie zabroni Polakom wyrażać tego co myślą i czują.

Wyrażanie tego,co się myśli i czuje nie polega na lżeniu,wyszydzaniu,poniżaniu ludzi,co wraz z kilkoma jeszcze niedoukami praktykujesz na forum.

Obserwuj świat i ucz się zachowań obowiązujących w cywilizowanej części Europy.

#31 ~WIDŁY~

~WIDŁY~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2017 - 09:17:37

Wyrażanie tego,co się myśli i czuje nie polega na lżeniu,wyszydzaniu,poniżaniu ludzi,co wraz z kilkoma jeszcze niedoukami praktykujesz na forum.

I tego wlasnie zycze wszystkim Ukraincom, którzy zaczynaja zyc juz w jakims stopniu w UE. Kazdy przejaw gloryfikacji OUN UPA to cofanie sie do barbarzynskiego 20 wiekua nie do cywilizowanej Europy. Wszystkiego dobrego w 2017 roku, roku "bandery" wg zyczenia Lwowskiej Rady Obwodowej.

LUDOBOJSTWO TO LUDOBOSTWO!!!! Tureckie na Ormianach,czy to w Srebrnicy. Nie ma tutaj zadnego wytlumczenia!!! Unia Europejska, do której tak bardzo chce wejsc Ukraina przeciez jasno sie na temat bandery wypowiedziała! Jak mówi bandera be to źle, ale jak da prace i pieniązki to juz dobrze:). To samo Polska. Tak bardo Ukraincy chcieli swojego państwa,potrafili w walce o nie dokonac ludobójstwa a teraz z tego kraju chca uciekac????Korupcja,bieda,przepaść społeczna,tym sie niech zajma a nie budowaniem pomników zbrodniarzom jeżeli naprawde kochaja swój KRAJ!!!! Była Polska potem oddanie sie w rece Rosji a teraz niepodleglosć i suwereeność i dalej wszyscy sa winni..............z takim podejsciem mentalnym ciezko jej bedzie w Europie tej cywilizowanej.

#32 ~WIDŁY~

~WIDŁY~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2017 - 09:27:11

I tego wlasnie zycze wszystkim Ukraincom, którzy zaczynaja zyc juz w jakims stopniu w UE. Kazdy przejaw gloryfikacji OUN UPA to cofanie sie do barbarzynskiego 20 wiekua nie do cywilizowanej Europy. Wszystkiego dobrego w 2017 roku, roku "bandery" wg zyczenia Lwowskiej Rady Obwodowej.

LUDOBOJSTWO TO LUDOBOSTWO!!!! Tureckie na Ormianach,czy to w Srebrnicy. Nie ma tutaj zadnego wytlumczenia!!! Unia Europejska, do której tak bardzo chce wejsc Ukraina przeciez jasno sie na temat bandery wypowiedziała! Jak mówi bandera be to źle ale jak da prace i pieniązki to juz dobrze:).

To,że widujesz Szuchewycza na pochodach,jakoś mnie nie dziwi. Natomiast dodawanie mi różnych nicków to przesada. Chyba,że teraz zamiast "świętego Szuchewycza" zaczniesz widywać osoby o podanych nickach.

Co do argumentów,zawsze ich używam w poważnej dyskusji. Podczas zabawy zaś,bawię się klockami odpowiednimi dla poziomu innych uczestników.

Historią powinni się zajmować historycy a nie politycy. Na tych drugich ciąży obowiązek do tworzenia dobrych warunków do pracy historyków i to się właśnie zaczyna.

Chwała prezydentom obu krajów za podjęcie dobrej inicjatywy.

zrodlo polukr net

Dosłowny cytat Jarosława Kaczyńskiego z wywiadu dla tygodnika „Do Rzeczy” brzmi tak: „Nie możemy przez lata zgadzać się, by na Ukrainie budowano kult ludzi, którzy wobec Polaków dopuścili się ludobójstwa, i to takiego, że choć trudno było przebić w okrucieństwie Niemców, to oni ich przebili. Krótko mówiąc to sprawa pewnego wyboru Ukrainy. Powiedziałem wyraźnie panu prezydentowi Poroszence, że z Banderą to oni do Europy nie wejdą. To jest sprawa dla mnie jasna, bo wykazaliśmy ogromną cierpliwość, ale są jej granice”.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#33 ~Klaus~

~Klaus~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2017 - 13:35:46

zrodlo polukr net

Dosłowny cytat Jarosława Kaczyńskiego z wywiadu dla tygodnika „Do Rzeczy” brzmi tak: „Nie możemy przez lata zgadzać się, by na Ukrainie budowano kult ludzi, którzy wobec Polaków dopuścili się ludobójstwa, i to takiego, że choć trudno było przebić w okrucieństwie Niemców, to oni ich przebili. Krótko mówiąc to sprawa pewnego wyboru Ukrainy. Powiedziałem wyraźnie panu prezydentowi Poroszence, że z Banderą to oni do Europy nie wejdą. To jest sprawa dla mnie jasna, bo wykazaliśmy ogromną cierpliwość, ale są jej granice”.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zrodlo polukr net

Ale Szczerskiego posłał do Kijowa na lizanie d....

#34 ~ll~

~ll~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2017 - 14:46:13

Ale Szczerskiego posłał do Kijowa na lizanie d....

Otóż to :D Żoliborski gnom tak szczeka na banderowców jak poroszenko z nimi walczy, czyli nijak :) Upadlina już jest w europie, wszak wiz nie potrzebują i mogą spier.alać ze swojego "kraju" jak im się żywnie podoba, a ue jest im w żaden sposób niepotrzebna - wszak to ogromne koszty żeby spełnić kryteria konwergencji, a w obecnym stanie polski "sojusznik" w osobie prezybdeta dudy rzuci od czasu do czasu kilka miliardów zł., macierewicz uzbroi i będzie git :D

#35 ~oo~

~oo~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2017 - 15:07:03

Otóż to :D Żoliborski gnom tak szczeka na banderowców jak poroszenko z nimi walczy, czyli nijak :) Upadlina już jest w europie, wszak wiz nie potrzebują i mogą spier.alać ze swojego "kraju" jak im się żywnie podoba, a ue jest im w żaden sposób niepotrzebna - wszak to ogromne koszty żeby spełnić kryteria konwergencji, a w obecnym stanie polski "sojusznik" w osobie prezybdeta dudy rzuci od czasu do czasu kilka miliardów zł., macierewicz uzbroi i będzie git :D

Za to ty ciulu jesteś gadziną  :D

#36 ~obywatel RP~

~obywatel RP~
  • Goście

Napisano 19 październik 2017 - 09:26:52

Co spiewali Ukraincy na ulicach Przemysla ,machając swoimi czarno-czerwonymi szmatami ze znakiem tryzuba? ..."jeszcze Polska nie zginęła ,ale zginąc musi."..Koniec cytatu ,ktory daję pod rozwagę szanownych dyskutantów

#37 ~bloger~

~bloger~
  • Goście

Napisano 23 październik 2017 - 10:05:39

Dywagacje na temat kto i komu jest bardziej potrzebny,niczego nie wyjaśnią ani nie rozwiążą. Ukraińscy nacjonaliści wywołali i wspierają kult Bandery i UPA,natomiast nacjonaliści polscy w odwecie przywołują ciągle wydarzenia na Wołyniu,malują obraźliwe hasła na ukraińskich grobach.

Bardziej otumanieni,czepiają się noszenia przez Ukraińców czarno-czerwonych soroczek,które noszono od wieków,jako tradycyjne koszule i wmawiają niezorientowanym,że to symbole banderowskie. Podczas chuligańskiego napadu na religijną procesję, na jednym uczestniku podarto ten symbol ukraińskiej tradycji.

Analizy wymaga to,komu zależy na podsycaniu nienawiści i wywoływaniu histerii po obu stronach granicy.

nieuku-czarno-czerwona szmata na kiju i tryzub(trójząB),to nie jakaś soroczka ,ąle oficjalna flaga bandyckiej organizacji jaka była i jest nadal OUN i jej zwyrodnialej i krwawej watahyUPA.Mordy niewinnych Polaków w latach czterdziestych ,to nie tylko epizod wojny.W latach 1918-1920,podczas nieporadnych prob tworzenia państwa ukrainskiego,też dochodziło do nie mniejszego ludobójstwa Polaków przez zwyrodniałych ukraińskich nacjonalistow.Tego nigdy nie można zapominać i tylko jakis wypszaniec może nazwać polskiego szczerego patriotę polskim nacjonalista.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ukraina, ludobójstwo, upa, zło

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych