Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Fatalne paliwo na stacji Artus przy szpitalu

36 odpowiedzi w tym temacie

#21 Jewgieni

Jewgieni

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 183 postów

Napisano 29 sierpień 2013 - 21:43:29

Szkoda, że innych też nie przebadali ale to że innych nie przebadali w żaden sposób nie usprawiedliwia Artusa. Sprzedaje beznadziejne paliwo. Takie sprawy trzeba nagłaśniać, jeśli będziemy takie praktyki zamiatać pod dywan to za rok na co drugiej stacji będziemy mieć chrzczone paliwo

Teraz być może maja najlepsze paliwa w Leżajsku a Ty nadal ich opluwasz. W Leżajsku z praca nie jest ciekawie a okoliczne stacje ceniły paliwa więcej niż gdziekolwiek indziej. Radzę powstrzymać się od negatywnych komentarzy, bo ktoś w końcu się wkurzy i wyciągnie odpowiednie konsekwencje. 

#22 ~JK~

~JK~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2013 - 10:12:37

Teraz być może maja najlepsze paliwa w Leżajsku a Ty nadal ich opluwasz. W Leżajsku z praca nie jest ciekawie a okoliczne stacje ceniły paliwa więcej niż gdziekolwiek indziej. Radzę powstrzymać się od negatywnych komentarzy, bo ktoś w końcu się wkurzy i wyciągnie odpowiednie konsekwencje. 

Może mają a może nie mają... Przeciętny tankowacz nie jest w stanie tego odgadnąć, niestety w kontroli okazało się co się okazało i ryzyko zatankowania słabego paliwa jest. 

A porady typu "Radzę powstrzymać się od negatywnych komentarzy, bo ktoś w końcu się wkurzy i wyciągnie odpowiednie konsekwencje" możesz sobie wsadzić kolego... Nie wiem czy zauważyłeś ale lata komuny i cenzury już minęły. Jeżeli ktoś oszukuje klientów to należy o tym głośno mówić i tyle.

#23 Lori

Lori

Swojak

• PipPipPipPip
  • 252 postów

Napisano 30 sierpień 2013 - 12:02:57

A porady typu "Radzę powstrzymać się od negatywnych komentarzy, bo ktoś w końcu się wkurzy i wyciągnie odpowiednie konsekwencje" możesz sobie wsadzić kolego... Nie wiem czy zauważyłeś ale lata komuny i cenzury już minęły. Jeżeli ktoś oszukuje klientów to należy o tym głośno mówić i tyle.

Nie wygląda na to, żebyś po tym świecie zbyt krótko stąpał, popatrz jednak tutaj:

http://media2.pl/int...tyke-wideo.html

Wcale nie jest tak różowo ;)

Dołączona grafikaDołączona grafika

#24 ~JK~

~JK~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2013 - 15:03:39

Nie wygląda na to, żebyś po tym świecie zbyt krótko stąpał, popatrz jednak tutaj:

http://media2.pl/int...tyke-wideo.html

Wcale nie jest tak różowo ;)

Myślę, że jesteś człowiekiem inteligentnym i widzisz zasadniczą różnicę. Ogiński sam zrobił test tatara ja natomiast przytoczyłem wyniki ogólnodostępnego badania paliwa przeprowadzonego przez legalną jednostkę jaką jest IH a wyniki są przedtawione na stronie UOKIK. Niech Artus w takim razie pozwie Nowiny bo to one narobiły w tym temacie najwięcej szumu :)

#25 ~Józek~

~Józek~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2013 - 15:07:04

I bardzo dobrze, że takie sprawy są nagłaśniane. Sprzedawcy muszę się bardziej pilować co sprzedają inaczej za rok na co drugiej stacji będziemy mieć paliwo niespełniające norm. Cena nie może być jedynym kryterium.

#26 Jewgieni

Jewgieni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 183 postów

Napisano 30 sierpień 2013 - 15:09:38

Myślę, że jesteś człowiekiem inteligentnym i widzisz zasadniczą różnicę. Ogiński sam zrobił test tatara ja natomiast przytoczyłem wyniki ogólnodostępnego badania paliwa przeprowadzonego przez legalną jednostkę jaką jest IH a wyniki są przedtawione na stronie UOKIK. Niech Artus w takim razie pozwie Nowiny bo to one narobiły w tym temacie najwięcej szumu :)

Sam robisz najwięcej szumu i pewnie będzie tak jeszcze z 5 lat. Tankuj sobie gdzie chcesz ale nie opluwaj za każdym razem Artusa.

#27 ~Auganow~

~Auganow~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2013 - 17:09:54

No to już wiemy dlaczego to paliwo było takie tanie :) bo było "tanie" :) Ale fakt niezaprzeczalny, że Artus napsuł krwi lokalnym cepeeniarzom :) na POM'ie płaczą do dziś :)

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2013 - 10:30:43

Wię ja się pytam dlaczego po niskich cenach na Artusie spadły ceny na innych stacjach odrazu???? Skoro inny nie maja sobie niz do zażucenia czemu obnizyli ceny z dnia na dzień? Dla mnie to była zmowa cenowa stacji w Leżajsku-to jest moje zdanie  bo nawet w Rzeszowie paliwo było tańsze niz u nas. A teraz raptem dało się zejsc z cen co u niektórych , to tylko pokazuje smutny obraz ze konkurencaj robi wszytko aby Artus był pokazany w złym świetle a reszta nadal na nas się bogaciła .............

#29 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 18:17:59

Dla ukojenia nerwów sprawdziłem coś więcej odnośnie prężności która nie daje spać co niektórym mieszkańcom Leżajska i okolic.

Prężność na stacji Artus wynosiła VP=65,6 dla max 60

za uokik - błąd pomiaru uznaje wynik 62

Czyli dla mnie zwykłego śmiertelnika raczej mało 

Bioąc pod uwagę to że norma w całej EU wynosi 70 (do sprawdzenia na ID celex: 32009L0030 na http://eur-lex.europa.eu)

a w Polsce norma prężności została ustalona oddzielnym rozporządzeniem rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 2 lutego 2012 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. Nr 136).

Na innym forum przeczytałem też że Polska ładnie zaniżyła ową normę z jednego względu: na to że bardzo dużo stacji zaczeło kupować paliwo shella z niemiec zamiast z Polskiego Orlenu i żeby ograniczyć import paliw ciekłych z zagranicy zmieniono normę - dodatkowo był też tam wątek który mówił o tym jak to w jeden dzień po wejściu rozporządzenia w życie uokik zrobił masowe kontrole na stacjach prywatnych które importują paliwa i obciążył ich sporymi karami..

ahh..

No i tak bo odszedłem od tematu.. biorąc pod uwagę to że w europie norma wynosi 70 i tam auta dają rade to nie wiem czemu u nas miały by przestać lub spowodować jakieś problemy..

btw  jadąc w tym roku na urlop do Szwajcarji samochód nie umarł mi w męczarniach i nie widziałem żadnej różnicy w jego spalaniu więc wnioski można sobie wyciągnąć samemu..

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2013 - 08:15:02

Przerwali zmowę cenową Leżajskich stacji paliw to sie ich atakuje a paliwo może być tańsze może !!!!

#31 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 11:31:11

Omijajcie stacje Artus Paliwa!!! Ja dwukrotnie dalem sie nabrac na ich "ceny" raz zatankowany u nich ON na trasie lubelskiej musialem spuscic bo auto (mondeo 2008roku) non stop zaraz po tankowaniu wyrzucalo blad silnika i wpadalo w tryb serwisowy co 5-10km musialem stawac i gasic auto. Serwis stwierdzil ewidentnie zla jakosc paliwa po spuszczeniu nalaniu paliwa z orlenu samochod jak nowy nigdy wiecej ten problem nie wrocil dziadostwo i tyle 1000zl w plecy za serwis i wylane paliwo. Drugi raz tankowalem firmowe auto z duzym bakiem 95L wg komputera mialem rezerwe ale w baku ok 5L paliwa na 52km na Artusie do pierwszego odbicia weszlo mi prawie 96L!!! Nigdy w ten samochod nie zatankowalem wiecej jak 92L ale wtedy komputer pokazywal juz zero paliwa i 5km do przejechania a tu bylo paliwo ok 5L i weszlo 96!! Az szef zwrocil mi uwage jak to mozliwe i zakazal tankowania na tych stacjach wszystkim pracownika.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2013 - 23:47:23

Omijajcie stacje Artus Paliwa!!! Ja dwukrotnie dalem sie nabrac na ich "ceny" raz zatankowany u nich ON na trasie lubelskiej musialem spuscic bo auto (mondeo 2008roku) non stop zaraz po tankowaniu wyrzucalo blad silnika i wpadalo w tryb serwisowy co 5-10km musialem stawac i gasic auto. Serwis stwierdzil ewidentnie zla jakosc paliwa po spuszczeniu nalaniu paliwa z orlenu samochod jak nowy nigdy wiecej ten problem nie wrocil dziadostwo i tyle 1000zl w plecy za serwis i wylane paliwo. Drugi raz tankowalem firmowe auto z duzym bakiem 95L wg komputera mialem rezerwe ale w baku ok 5L paliwa na 52km na Artusie do pierwszego odbicia weszlo mi prawie 96L!!! Nigdy w ten samochod nie zatankowalem wiecej jak 92L ale wtedy komputer pokazywal juz zero paliwa i 5km do przejechania a tu bylo paliwo ok 5L i weszlo 96!! Az szef zwrocil mi uwage jak to mozliwe i zakazal tankowania na tych stacjach wszystkim pracownika.

Jak masz paragon lub FV to czemu nie złozysz reklamacji?dlaczego jestes w plecy? Jezeli towar jest trefny to sie reklamuje. Dzieciaki.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2013 - 23:48:17

Stacje Artus - ostrzegam wszystkim.

Do zbiornika gazu 35l - weszło 42 litry, wcześniej 39.

Zwykle tankowanie nigdy nie przekracza 30 l.

Nigdy więcej.

I odjechałeś z przepełniona butlą dzieciaku?

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2013 - 23:52:16

Nigdy więcej.

To jechałeś jak na bombie, łał

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2013 - 23:53:24

Nigdy więcej.

Gdzie montują takie butle, Też bym chciał.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych