Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Firmy montujące okna w Debicy - opinie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
110 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 16:00:45

Firma Koncept 

Firma porażka pod zadnym pozorem nie polecam .. brak profesjonalizmu , brak kontaktu w zasadzie kontakt jest zawsze jeden a pozniej juz zostaje głuchy telefon, zwodzenie klienta, o reklamcjach juz nie wspomne ..Odradzam jaka kolwiek forme wspolpracy

#102 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2018 - 13:56:56

Polecam okna Oknoplast z Krakowa, nie wiem czy w Dębicy jest jakiś pośrednik, na pewno na ich stronie można znaleźć najbliższy sklep. Jeżeli ktoś szuka okien dobrych, sprawdzonych to jest to na pewno sprawdzony producent. Mają wysokie wymagania jeżeli chodzi o montaż więc firma współpracująca na pewno posiada dobrych montażystów. 

#103 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2018 - 09:58:02

Wszystkim klientom zostały zwrócone wpłacone pieniądze bądź został dostarczony towar.
Proszę nie pisać takich rzeczy.
Jeśli ktoś mówi ze stracil pieniądze to nie jest to prawda.
Perfect.

#104 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2018 - 13:32:19

Polecam okna Oknoplast z Krakowa, nie wiem czy w Dębicy jest jakiś pośrednik, na pewno na ich stronie można znaleźć najbliższy sklep. Jeżeli ktoś szuka okien dobrych, sprawdzonych to jest to na pewno sprawdzony producent. Mają wysokie wymagania jeżeli chodzi o montaż więc firma współpracująca na pewno posiada dobrych montażystów. 

Mam pytanie. W czym te okna są sprawdzone? Jestem na etapie poszukiwania. Otrzymałem ofertę z Oknoplastu w Rzeszowie porównuje okna jeszcze z kilkoma innymi producentami i róznic nie widzę. Inaczej- róznic przemawiających za Oknoplast Kraków

#105 ~AM~

~AM~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 13:06:47

Ja chciałbym ostrzedz przed firmą GLOBAL na Wielopolskiej.

Kupiłem tam okna do domu (na Kosynierów),W pierwszą zimę przy drzwiach tarasowych mieliśmy lód na dywanie!!!!

Zglosiliśmy reklamacje i powiedzieli nam,że nie przyjadą bo mają pracowników na urlopach!!!

Szef przyjechał jak było ciepło(wiosna)włożył jakąś kartke w drzwi,zamknął i powiedział że kartka nie chce wyjśc i to znaczy ze drzwi są szczelne.Reklamacji nie uwzględnili.

Dodam że okna nie były najtańsze bo myśleliśmy,że droższe będą lepsze.Naprawdę nie polecam tej firmy!!!!!

MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam NIE polecam Banda oszustów . Trik z kartką pana Tadeusza jest znany już w Dębicy . Wszystko ładnie pięknie . Reklamacja albo coś nie tak (pisz pan pismo lub maila ) napiszesz i tak zero odpowiedzi NIE POLECAM..... Poprosiłem inna firmę nie było problemu oczywiście zapłaciłem ekstra

#106 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 21:53:56

Firma KONCEPT z debity była i nima oszuści i naciągacze na gwarancje czekalem 2 lata i co firma znikła

#107 ~Koncept~

~Koncept~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 09:21:02

Firma KONCEPT z debity była i nima oszuści i naciągacze na gwarancje czekalem 2 lata i co firma znikła

Szanowny Panie Michale, firma Koncept po 14 latach działalności w Dębicy nie znika z rynku, jedynie przenosi ją do Krakowa. 

Proszę o zgłoszenie reklamacji mailowo lub telefonicznie na pewno się do niej odniesiemy. 

Firma Koncept

#108 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 16:13:08

Firma Koncept 

Firma porażka pod zadnym pozorem nie polecam .. brak profesjonalizmu , brak kontaktu w zasadzie kontakt jest zawsze jeden a pozniej juz zostaje głuchy telefon, zwodzenie klienta, o reklamcjach juz nie wspomne ..Odradzam jaka kolwiek forme wspolpracy

Potwierdzam, reklamacja zgłoszona w czerwcu zaraz po montażu, po kilku dniach miał przyjechać serwis, nie dotarł do dzisiaj.Bardzo nieprzyjemny kontakt z właścicielem. Obiecuje kolejne terminy, po czym się tego wypiera. Na e-maile nie odpisuje...

#109 Monter2019

Monter2019

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 styczeń 2019 - 10:54:30

Witam. Jakie stawki planujecie na 2019r. za montaze. Pytam oczywiscie ludzi montujacych, nie sprzedajacych stolarke. Pozdrawiam

#110 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 20:06:02

montaż gratis

#111 piotrtalikos

piotrtalikos

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 09 luty 2020 - 11:03:38

Zerknij sobie tutaj -  twoje-okna.com  Porównasz tutaj CENY OKIEN u kilku sprzedawców z twojej okolicy. Wiem, że bardzo to ludziom pomaga

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych