Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

fotograf w Rzeszowie

fotograf Rzeszów zdjęcia

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 20:19:38

Witam.

Potrzebuję zdjęć do dyplomu, ale dobrze wykonanych a nie jak przez amatora.

Jakich polecacie fotografów w Rzeszowie? Gdzie najlepiej się udać i których omijać szerokim łukiem? Oczywiście z przystępną ceną.

#2 ~pniok Rzeszowski~

~pniok Rzeszowski~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2012 - 00:25:25

Witam.

Jakich polecacie fotografów w Rzeszowie? Gdzie najlepiej się udać i których omijać szerokim łukiem? Oczywiście z przystępną ceną.

Kiedys takim renomowanym zakladem fotograficznym w Rzeszowie byl zaklad fotograficzny pana Janusza na ulicy Grunwaldzkiej.
Ale dzisiaj ?

#3 Schabowy W Panierce

Schabowy W Panierce

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1991 postów

Napisano 31 grudzień 2012 - 13:53:03

Kasowski
Dołączona grafika

#4 ~blokers~

~blokers~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2013 - 10:46:35

Kasowski

oj tego tandeciarza należy omijać szerokim łukiem.Wystarczy popatrzeć na te wypociny wystawione w firmowej gablotce.Jarmarczna tandeta w najlepszym przykładzie

#5 ~robol z miasta~

~robol z miasta~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2013 - 12:05:09

oj tego tandeciarza należy omijać szerokim łukiem.Wystarczy popatrzeć na te wypociny wystawione w firmowej gablotce.Jarmarczna tandeta w najlepszym przykładzie

Potwierdzam.

#6 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 19:16:31

To do kogo się udać?

#7 atwis

atwis

Bywalec

• PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 03 styczeń 2013 - 20:02:17

Kur*a,ile jeszcze takich poje*anych tematów się pojawi?Gdzie jest najlepsza pizzeria,Gdzie moge wymienić pękniętą szybe,co sądzicie o tej kancelari?Czy wyobrażasz sobie piekarza który nie wie jak upiec chleb,elektryka który nie wie gdzie jest prąd stały i zmienny,blacharza który nie umie spawać,żołnierza który nie umie strzelać?I jeszcze jedno,reklama kosztuje a forum nowin to zdecydowanie nie jest bilbord reklamowy!
BOŻE,CHROŃ MNIE OD KATOLIKÓW!

#8 ~tezfotografista~

~tezfotografista~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 11:18:32

To do kogo się udać?

do najblizszego.Jezeli jestes brzydka ,onieregularnych rysach ,to najlepszy portrecista nie zrobi z ciebie andzeliny dzoli

#9 ~:D~

~:D~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 12:35:42

Mogę tylko potwierdzić żeby nie iść do Kasowskiego jedyna pewna rzecz to taka że przepłacisz sporo za coś absolutnie nie wartego swoich pieniędzy to już lepiej Kubin koło BWA - zawsze miał taniej i lepsze podejście do klienta, a nie odwalanie chałtury.

#10 ~blokers~

~blokers~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2013 - 12:24:28

Mogę tylko potwierdzić żeby nie iść do Kasowskiego jedyna pewna rzecz to taka że przepłacisz sporo za coś absolutnie nie wartego swoich pieniędzy to już lepiej Kubin koło BWA - zawsze miał taniej i lepsze podejście do klienta, a nie odwalanie chałtury.

a to jest podręcznikowy przykład autoreklamy,

#11 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 17:01:32

Witam.

Ja śmiało mogę polecić pana Piotra Wójcika wykonywał zdjęcia na ślubie mojej siostry. Zdjęcia bardzo podobały się całej rodzinie, zwłaszcza plener. Strona to www.piotrwojcik.com.pl

#12 ~ruskowsianin~

~ruskowsianin~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 01:25:52

Dzisiaj prawdziwych fotografow w Rzeszowie juz nie ma !
O som takie odbijaki "kopiuj - wklej" i skasuj ile sie da !!
Banda wyludzaczy mamony od ludzi.

#13 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2013 - 17:21:42

Napewno nie polecma Marcina Bartonia zdjęć nie potrafi porządnych robic,,,,,

#14 skyman

skyman

Swojak

• PipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 25 lipiec 2013 - 17:24:16

Na grunwaldzkiej w przejęciu po drugiej stronie Mc'a jest fotograf. Oni robili kiedyś u kosowskiego a teraz mają swoj lokal. Jak się z nimi pogada to moze zarzucą zniżka i ceny jak pamiętam nie mają takich jak u kosy czyli mniejsze niż u kosmonauty kosy. Ja robilem u kosy ale te jego ceny są masakryczne. Zrobilem z jakims kuponem tam na grunwaldzkiej za grosze...10 zł za chyba 12 fotek do dowodu. To są grosze w porównaniu do 30 zł. Z resztą...przejdź się po 10 lokalach w centrum jest ich od cholery i sprawdź ceny. Wybierz najtańszego. Close.

Użytkownik skyman edytował ten post 25 lipiec 2013 - 17:27:07

skiing_zps4ad43611.jpg

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fotograf, Rzeszów, zdjęcia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych