Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

FRAC

945 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~miki~

~miki~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2009 - 17:59:31

W KOŃCU SIĘ KTOŚ WZIĄŁ ZA DELIKATESY FRAC I ZA PANUJĄCY TAM TERROR PRACOWNIKÓW!NIEJAKA PANI JOLA POSTRACH WSZYSTKICH SIEJE ZAMĘT A JEJ NIEPRZEMYŚLANE DECYZJE KOSZTUJĄ PRACOWNIKÓW KOLEJNE PARĘ SET ZŁOTYCH PO KOLEJNEJ INWENTARYZACJI!TEJ PANI JUŻ DAWNO WODA SODOWA UDERZYŁA DO GŁOWY!KAŻDY SWÓJ KAPRYS TŁUMACZY TYM ŻE PREZES TAK KAZAŁ A PRAWDĄ JEST ŻE ON NIEMA POJĘCIA O WIELU SPRAWACH.P.JOLA ZAMIAST ZAJMOWAĆ SIĘ TYM ZA CO JEJ PŁACĄ TO JEŻDŻI PO SKLEPACH I PLOTKUJE!!!!!!!!!!!!!!!!

I TO JEST PRAWDA CAŁA DYREKCJA NIE WIE CO ROBI A PREZES JEST NIE DOINFORMOWANY ( ŻYJE W NIEPEWNOŚCI) WSZYSTKO JEST TUSZOWANE PRZED NIM . A PANI " DYREKTOR " JOLA ( TEN TYTUŁ DLA NIEJ TO CHYBA POMYŁKA ŻYCIA PREZESA FRACA ) UWAŻA ŻE PRACOWNIK JEST JEJ NIEWOLNIKIEM I ŻE NA MIEJSCE PRACOWNIKA MA 10 W ZAMIAN .GŁÓWNE JEJ ZAJĘCIE W TEJ FIRMIE TO STRESOWANIE PONIŻANIE GODNOŚCI CZŁOWIEKA OGÓLNIE MOBING !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A SAMA ZAPOMNIAŁA " JAK WÓŁ CIELĘCIEM BYŁ " SPRZEDAJĄC ALKOHOL , BĘDĄC KASJERKĄ .
POZDRAWIAM PRACOWNIKÓW NIE DAJCIE SIĘ......... PSEŁDO DYREKTOROM

#2 ~PRACOWNIK~

~PRACOWNIK~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2009 - 18:41:58

JEŚLI JUŻ TO PREZES ŻYJE W NIEWIEDZY A NIE NIEPEWNOŚCI, A CO NAJWAŻNIEJSZE TO NASZA JOLA NIE JEST DYREKTOREM LECZ KIEROWNIKIEM

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2009 - 12:16:33

I TO JEST PRAWDA CAŁA DYREKCJA NIE WIE CO ROBI A PREZES JEST NIE DOINFORMOWANY ( ŻYJE W NIEPEWNOŚCI) WSZYSTKO JEST TUSZOWANE PRZED NIM . A PANI " DYREKTOR " JOLA ( TEN TYTUŁ DLA NIEJ TO CHYBA POMYŁKA ŻYCIA PREZESA FRACA ) UWAŻA ŻE PRACOWNIK JEST JEJ NIEWOLNIKIEM I ŻE NA MIEJSCE PRACOWNIKA MA 10 W ZAMIAN .GŁÓWNE JEJ ZAJĘCIE W TEJ FIRMIE TO STRESOWANIE PONIŻANIE GODNOŚCI CZŁOWIEKA OGÓLNIE MOBING !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A SAMA ZAPOMNIAŁA " JAK WÓŁ CIELĘCIEM BYŁ " SPRZEDAJĄC ALKOHOL , BĘDĄC KASJERKĄ .

TO SAMO JEST W LECLERCU TYLKO TAM TERROR PROWADZI NIE JAKI PAN LESZEK TEŻ DYREKTOR :lol:

#4 ~lola~

~lola~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2009 - 10:27:33

To co piszecie o FRACU i o pani JOLANCIE to prawda, ale to nie dotyczy tylko tej pani ale całego grona kierowniczego i dyrekcji.A wiem co pisze bo kiedyś tam pracowałam i terror jest , pani Jolanta trzęsie sklepami a raczej straszy ale jest tam jeszcze pani Barbara ( następna pomyłka prezesa jak pisaliście wcześniej o pani Jolancie ) która jeżdzi po sklepach i sprawdza jakość warzyw . I CZASEM NIE WIE CO ROBI a też kiedyś była zwykłym pracownikiem ale zapomniała jak to jest pracować za 1000 zł .Wszyscy kierownicy i dyrektorzy od siódmej boleści magazynów czy też sklepów robią dobre oczy do złej gry . A prezes im zawdzięcza zasługi i się myli bo zwykły pracownik zapiepsza a ta " elita " jeżdzi po sklepach i o wszystko się czepia , wprowadzili sobie zeszyty gdzie wpisują uwagi po kontroli i póżniej Pani dyrektor EWA " dyrektor dyrektorów "obcina premie .
A NIECH SAMI SIĘ WEZMĄ DO ROBOTY A NIE TYLKO GNĘBIĄ LUDZI .

#5 ~MOSZE~

~MOSZE~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2009 - 11:53:10

FRAC ???? POLECAM SPRAWDZIĆ ZAŁOŻYCIELI TEJ SIECI HANDLOWEJ. USTAWIAJĄ ONI ZZA PLECÓW PRZED SOBĄ TAKICH ZAKOMPLEKSIONYCH PSEUDOKIEROWNIKÓW WMAWIAJĄC IM JAKIM TO SĄ SZEFAMI. WŁASNIE ZA POMOCĄ TAKICH PROSTYCH PACHOŁKÓW TERRORYZUJĄ PRACOWNIKÓW.

METODA - BOJKOT SIECI.

#6 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2009 - 10:01:40

Jeszcze nigdy tak nie bylo i pewnie nie bedzie zeby wszyscy kochali swojego przełożonego, zawsze znajda sie ludzie ktorzy beda chcieli zaszkodzic danej osobie, a tak na marginesie wg. mnie p.Jola wykonuje polecenia z góry i to tam trzeba poszukac przyczyn niezadowolenia niektórych pracowników, nie można przeciez kogos oskarzac o to ze robi co mu zlecili

#7 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2009 - 11:38:07

Jeszcze nigdy tak nie bylo i pewnie nie bedzie zeby wszyscy kochali swojego przełożonego, zawsze znajda sie ludzie ktorzy beda chcieli zaszkodzic danej osobie, a tak na marginesie wg. mnie p.Jola wykonuje polecenia z góry i to tam trzeba poszukac przyczyn niezadowolenia niektórych pracowników, nie można przeciez kogos oskarzac o to ze robi co mu zlecili

To niech góra się zastanowi jakich ma dyrektorów i kierowników skoro im wydaje polecenia . Bo to góre trzeba uświadomić że pracownik pracuje za siebie i za nich żęby dostali wypłate . A nie tylko cały czas jakieś zmiany nie przemyślane ze strony dyrektorek a pracownik za to płaci . Dlaczego kieronikowi takiemu jak pani Jola nie zabiera się premi po inwentaryzacji jak żle wyjdzie tylko pracownik płaci . Większość towaru to góra zamawia jak warzywa , mięso itd to niech płacą jak sobie zamówili a nie tylko na utarg patrzeć jaki jest . Większość zamówień to pomyłka bo towar zostaje na drugi dzień i tak się ciągnie ąż trzeba wyrzucić .

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2009 - 12:55:48

A skad wiesz ze sie niezabiera z tego co mi wiadomo to sie zabiera nawet za najdrobniejsze rzeczy, a to sklep niedopilnowany, a to znowu cos tam, p.Jola nie jest odpowiedzialna za wszelkie innowacje tylko dział handlowy, a ona ma tylko dopilnować zeby to wszystko zostało zrealizowane, widze ze nie masz pojecia o funkcjonowaniu naszej firmy, bo nie wiesz kto za co odpowiada i wszystkie zale splywaja na Jolke, fakt czasami nie jest u nas w firmie najlepiej, ale mam sie zwolnic. pozdrawiam

#9 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2009 - 15:35:04

A skad wiesz ze sie niezabiera z tego co mi wiadomo to sie zabiera nawet za najdrobniejsze rzeczy, a to sklep niedopilnowany, a to znowu cos tam, p.Jola nie jest odpowiedzialna za wszelkie innowacje tylko dział handlowy, a ona ma tylko dopilnować zeby to wszystko zostało zrealizowane, widze ze nie masz pojecia o funkcjonowaniu naszej firmy, bo nie wiesz kto za co odpowiada i wszystkie zale splywaja na Jolke, fakt czasami nie jest u nas w firmie najlepiej, ale mam sie zwolnic. pozdrawiam

Dział handlowy to 2 chora sprawa w tej firmie przez DYREKTORA WARZYW aż po DYREKTORA WĘDLIN/MIĘSA ITD. Ci to dopiero nic nie robią tylko biorą kase . Zamawiają sklepom towar po analizie komputerowej bo nie chce im sie dupy ruszyć a sklep póżniej płaci za ich błędy. Oni nie odpowiadają za poniesione straty a dlaczego ??????????????????????????????????????????

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2009 - 13:37:45

Jeśli prawda jest bolesna, to trudno ją przyjąć. Każde wytłumaczenie zawsze nieco może "poprawić" samopoczucie. Takie bajeczki można opowiadać tym, którzy nie mieli "przyjemności" osobiscie zetknąć się z p. Jolą. Jeśli człowiek prezentuje pewną klasę, to potrafi uszanować wszystich - od sprzątaczki po dyrektora, natomiast jeśli czuje się niedowartościowany, to wykorzystuje każdą sposobność, żeby się dowartościować. Tylko czy zasada "po trupach do celu" jest na to sposobem???

#11 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2009 - 21:05:44

[quote name='Gość' date='29.08.2009, 14:37:45' post='104482']
Jeśli prawda jest bolesna, to trudno ją przyjąć. Każde wytłumaczenie zawsze nieco może "poprawić" samopoczucie. Takie bajeczki można opowiadać tym, którzy nie mieli "przyjemności" osobiscie zetknąć się z p. Jolą. Jeśli człowiek prezentuje pewną klasę, to potrafi uszanować wszystich - od sprzątaczki po dyrektora, natomiast jeśli czuje się niedowartościowany, to wykorzystuje każdą sposobność, żeby się dowartościować. Tylko czy zasada "po trupach do celu" jest na to sposobem???
[/quote

Za sierpień nie dostaliśmy premi bo pani Jola pewnie się mści ( ponoć niszczymy towar ) . A w tym pomaga jej pani Ewa która ma chyba zamkięte oczy i nie widzi co jej podwładna wyczynia .PRZEJŻYJCIE NA OCZY LUDZIE :(

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2009 - 21:53:27

Tak to wszystko prawda.Kierownik sklepu musi być zły,bo inny nie ma racji bytu.Im gorszy (ostrzejszy)kierownik tym lepiej.Nie liczy się człowiek tylko kasa,kasa i jeszcze raz kasa.A pan prezes niczego nieświadomy jeżdzi czasem na kontrole,a tam wszystko dopięte na ostatni guzik. Niechby przyjechał bez zapowiedzi to by zobaczył jak na prawde funkcjonują jego sklepy,jak traktuje sie ludzi. :huh:

#13 ~~niki~~

~~niki~~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2009 - 17:22:27

Tak to wszystko prawda.Kierownik sklepu musi być zły,bo inny nie ma racji bytu.Im gorszy (ostrzejszy)kierownik tym lepiej.Nie liczy się człowiek tylko kasa,kasa i jeszcze raz kasa.A pan prezes niczego nieświadomy jeżdzi czasem na kontrole,a tam wszystko dopięte na ostatni guzik. Niechby przyjechał bez zapowiedzi to by zobaczył jak na prawde funkcjonują jego sklepy,jak traktuje sie ludzi. :huh:

Z tm dopięciem na ostatni guzik przed kontrolą prezesa to prawda . Na lwowskiej to jest reguła że prezes przyjdzie przed 22 czyli przed zamknięciem sklepu. A wcześniej kierownik lata jak opętany po stoiskach i sprawdza , ale warzywa i mięso ma najbardziej przechlapane .Na warzywach to wszystko musi się wysypywać i być świeże .Niektóry towar jest specjalnie nie wystawiony i tylko przed przyjściem prezesa się dotowarowuje. A po wyjściu prezesa trzeba wszystko pochować .Na mięsie i wędlinach to samo . A niech prezes przyjdzie nie zapowiedziany to się żdziwi bo na sklepach sajgon, kierownik w kantorku siedzi itd .

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2009 - 22:49:34

JESTEM CIEKAWY CO ZA ku*** WYMYŚLIŁA INWENTARYZACJE W NOCY JAK BY DNIA BYŁO MAŁO. KIEDYŚ WYSTARCZYŁO 6 GODZIN DZIŚ JUŻ 11 JEST MAŁO JAK NA OBROŃCÓW POCZTY GDAŃSKIEJ A MOŻE TAM JEST JAKIEŚ KURESTWO. CZY INSPEKCJA PRACY TO W OGÓLE ISTNIEJE CZY TYLKO LICZY NA ŁAPÓWKI JAK NIEKTÓRE PANIE...

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2009 - 21:40:09

Tak właśnie ,jakby nie mozna by było zamknąc 2 godziny wczesniej i zrobic inwenture.Ale po co?Przeciez utargi spadną,przez te 2 godziny. :excl: A propos inspekcji pracy to czym sa te marne kary co oni wystawiają,bo co znaczy kara dla FRACa w kwocie 100 zł,przeciez to jest śmieszne.Dlatego robią z ludżmi co chcą.FRAC to jest temat morze.,

#16 ~ziomek~

~ziomek~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2009 - 10:14:34

Pracowałem w tym sklepie i mogę powiedzieć że czuje się zżenowany atmosferą jaka tam panuje nie raz byłem świadkiem przebijania dat np na jajkach.Ludzie którzy tam pracują obgadywują się na każdym kroku.Właśnie tego to nie mogę zrozumieć. Przecież nie zarabiają tysięcy tylko marnego
tysiąca wiec po co to robią? Możliwe że liczą na marna premię hheheheh. A ta wielka dama pani Jola(właśćiwie Alicja) nie rozumiem dlaczego jola ale jak tam woli. Po pierwsze niech idzie na naukę mowy bo jak na kierownika sklepu przystało to językiem za dobrze nie włada.Ciągle rozmawia przez ten
telefon i takie głupoty p........i ze szkoda o tym pisać.Nie raz przechodziłem z drugiej na pierwszą zmianę. Ale to się już skończy.Ponieważ mój brat zaczął prace w PIP. Mam taką nadzieje że trzymają stare grafiki.I te podrabiane podpisy co kierowniczki będą za nie odpowiedzialne. Myśle że nareście skończą się wałki w tej firmie.

#17 ~Zdesperowany~

~Zdesperowany~
  • Goście

Napisano 27 październik 2009 - 17:11:33

Frac to jest taka firma która z dobrych pracowników wyciska sok jak z cytryny i wyrzuca na bruk.
Pani Basia z warzyw kiedyś się doigra za dokuczanie i gnębienie pracowników . Pracuję dłuższy okres czasu i planuje odejśc ze względów psychicznych.

#18 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 31 październik 2009 - 16:54:37

To jest prawda że starych pracowników się wywala a nowych przyjmuje ile też wytrzymają Ci nowi pracownicy lizusy zostają a Ci co się nie podlizują idą do zwolnienie a takie powody podają przy zwolnieniu pracownika że się w głowie nie mieści,mówią że jest redukcja pracowników a przyjmują dalej nie ładnie robią.

#19 ~mazurcia~

~mazurcia~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2009 - 09:38:13

ludzie przeciez p.Jola nie jest taka zła jak tu opisują, wezcie np. taka p.ewe czy barbara one sa niby lepsze?? Jak niektórym nie pasuje to zawsze moze pójść do innej sieci pracować, a tak apropo to o jaki terror chodzi ja zadnego nie uswiadczyłam

akurat, moze masz coś ze wzrokiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#20 ~mazurcia~

~mazurcia~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2009 - 09:40:57

ludzie przeciez p.Jola nie jest taka zła jak tu opisują, wezcie np. taka p.ewe czy barbara one sa niby lepsze?? Jak niektórym nie pasuje to zawsze moze pójść do innej sieci pracować, a tak apropo to o jaki terror chodzi ja zadnego nie uswiadczyłam

akurat, moze masz coś ze wzrokiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych