Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

FRYZJER I KOSMETYCZKA

leżajsk blacharska fryzjer kosmetyczka solarium

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2013 - 21:24:29

Prosze o polecenie jakiejś dobrej kosmetyczki i fryzjera z Leżajska wraz z kontaktem ( tj. numer telefonu). Zależaloby mi również nakontakcie do fryzjera nad delikatesami centrum, koło top secret na ul. Blacharskiej. Z góry dziekuję za odpowiedzi :)

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2013 - 00:44:04

To idź i weź sobie numer albo poszukaj na necie

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2013 - 08:23:43

To idź i weź sobie numer albo poszukaj na necie

Na tym forum jest 100 zapytań o każda pierdołę, jak padnie jakieś nazwisko to zaczyna się jazda, plucie jadem, obrażanie. Syf malaria.

Jest takie coś jak google.pl , tak trudno poszukać tam interesującej nas treści ?????

#4 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2013 - 09:35:05

W tym momęcie jestem za granicą a w internecie owszem można znaleść jakieś kosmetyczki lub salony fryzjerskie ale czy oby wszystkie?? Np. nigdzie nie moge znaleść kontaktu do salonu nad delikatesami centrum :/ A prosząc o polecenie chciałabym dowiedzieć sie kto jest dobry w tym co robi aby po wyjściu jakoś wyglądać...

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2013 - 10:11:03

W tym momęcie jestem za granicą a w internecie owszem można znaleść jakieś kosmetyczki lub salony fryzjerskie ale czy oby wszystkie?? Np. nigdzie nie moge znaleść kontaktu do salonu nad delikatesami centrum :/ A prosząc o polecenie chciałabym dowiedzieć sie kto jest dobry w tym co robi aby po wyjściu jakoś wyglądać...

Jak masz znajomych/rodzinę w Leżajsku to ich poproś o pomoc. Podeślij fotkę na forum to się od razu dowiesz czy będziesz jakoś wyglądać, sory za sarkazm.

#6 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2013 - 17:48:09

ehh tylko rodzina nie wie że przyjeżdżam na święta bo to niespodzianka, ehh dziąkuje za pomoc :(

#7 ~kkk~

~kkk~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2013 - 21:17:15

nr do fryzjerki nad centrum 17 242 77 06

a jeśli chodzi o kosmetyczkę to nie wiem co chcesz robić bo jeśli chodzi o makijaż i paznokcie to polecam tą która jest na basenie 17 242 08 45

#8 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2013 - 17:03:49

nr do fryzjerki nad centrum 17 242 77 06

a jeśli chodzi o kosmetyczkę to nie wiem co chcesz robić bo jeśli chodzi o makijaż i paznokcie to polecam tą która jest na basenie 17 242 08 45

dziekuje bardzo :)

#9 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 23:12:26

A ja polecam i kosmetyczkę i fryzjera koło jedynaka. Czesałam się tam na sylwestra robilam makijaż i dzień wcześniej paznokcie hybrydowe. Widać że ludzie z pasją świetnie sie razem dogadują i nie trzeba czekać. fryzura trzymała się całą noc i makijaż rownież a paznokcie mam nadal. Tej na basenie nie polecam bo strasznie dlugo robi paznokcie ( tipsy ponad 4 godziny) i sztucznie wyglądają. Makijażu nigdy nie robiłam wiec sie nie wypowiem. 

#10 ~ania basak~

~ania basak~
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 07:19:05

Chętnie ci pomogę. Wykonuję takie usługi po domach, ale nie mam żadnych studiów, jestem po szkoleniach zawodowych w new nails. Potrafię naprawdę dużo. Jeśli tylko jesteś zainteresowana to śmiało zostaw kontakt. Specjalizuję się w manicure hybrydowym.

#11 ~iza majko~

~iza majko~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 07:23:46

A jakiegoś magistra kosmetologii tutaj nie ma? Zależy mi na kimś z kwalifikacjami. Są w mieście osoby, które faktycznie mają jakieś sensowne doświadczenie w tematyce? Proszę o jakieś namiary, zostawcie kontakt do siebie.

#12 ~ania basak~

~ania basak~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 07:21:57

Hehe... mam magistra kosmetologii u mnie w salonie... głównie sprząta... Dziewczyno - na kosmetologii nie uczą takich rzeczy. Dobra kosmetyczka uczy się zawodu przez szkolenia i własne doświadczenie. Litości, jakie studia? ;-)

#13 ~ania basak~

~ania basak~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 07:26:56

Dziewczyny, tak całkowicie obiektywnie, jakich szkoleń potrzebuję na początek, aby dostać się do salonu kosmetycznego? Stylizacja paznokcia, wizaż, coś jeszcze?

#14 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 00:08:04

Witam, z tego co wiem to dobrze wykształcona jest właśnie kosmetyczka z salonu koło jedynaka, jak się z nią rozmawia to widać że ma pojęcie o tym co mówi. Byłam kilka razy bo mam problemy ze skórą twarzy poleciła mi ten salon koleżanka mojej mamy. Dziewczyna robi co może żeby pomóc od razu poinformowała mnie że nie jest lekarzem i że cudów nie obiecuje ale postara mi się pomóc. Zaczęła od oczyszczenia twarzy ( w trakcie zabiegu niczego poza twarzą nie dotyka a jak musi po coś wstać to zmienia rękawiczki) po wygojeniu się twarzy po około 2 tygodniach mikro z kwasem bodajże salicylowym i tak przeszłam 3 zabiegi i przerwałyśmy bo zrobiło się za zimno. Oczywiście za każdym razem porada jak pielęgnować skórę w domu i powiem że poprawa jest widoczna. W krótce znowu się wybiorę na serię kwasów.

Pani jest bardzo miła myślę że jak któraś pojdzie z nią porozmawiać to nikomu nie odmówi porady.

#15 ~agucha k.~

~agucha k.~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 07:17:14

Dziewczyny, tak całkowicie obiektywnie, jakich szkoleń potrzebuję na początek, aby dostać się do salonu kosmetycznego? Stylizacja paznokcia, wizaż, coś jeszcze?

Stylizacja paznokcia, wizaż, rzęsy - to na pewno, najczęściej jest realizowane. Jeśli będziesz potrafiły również wykonywać inne usługi, to tylko dla ciebie lepiej. Dla właścicieli liczy się to jak dużo umiesz, wtedy i ty więcej zarobisz.

#16 ~regina~

~regina~
  • Goście

Napisano 22 luty 2014 - 09:49:10

Najlepszą kosmetyczką w Leżajsku jest Baśka Duda. Jest profesjonalna,a czystości w jej gabinecie nie pobije nawet sam sanepid ha ha

#17 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 18:32:31

Ja z czystym sumieniem polecałabym kosmetyczkę na basenie-miła, konkretna, cenowo też ok, podnosząca swoje kwalifikacje, znająca się naprawdę na robocie. A pani w koło jedynaka więcej nadrabia gadaniem. Fakt, że się rozwija, że jest pięknie, miło, ale czasami ta mniej gadająca więcej potrafi niż ta która pięknie nawija a nie ma pojęcia o wielu sprawach. Zresztą jest jedna zasada-kto przyzwyczai się do jednej kosmetyczki czy fryzjerki nie będzie szukał innej. Każda z pań ma swoje klientki, które będą ją chwalic a inne krytykowac. Jeszcze się taki nie urodził, co by innym dogodził.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2014 - 21:18:34

A ja polecę właśnie Panią koło jedynaka, zawsze miła uprzejma, może i lubi pogadać ale ja również jak idę do kosmetyczki to nie lubię siedzieć w milczeniu. Kwestia człowieka każdy jest inny. Ładnie i starannie robi paznokcie dobrze się trzymają a w dodatku szybko co jest dla mnie istotne. Z tego co wiem to Pani raczej specjalizuje się w zabiegach na twarz, ma sporą wiedzę dermatologiczną i jak nie ma pewności to nie bierze się za twarz tylko odsyła do lekarza ( tak było z trądzikiem mojego syna). Co jest dla mnie ważne to nie spotkałam się w tym salonie z niesterylnymi narzędziami tj. zapakowanych w pakiety, co jest jednak problemem w leżajskich salonach, kiedyś chodziłam nieświadoma zagrożenia. Ceny są ok i na dobrych kosmetykach ta Pani pracuje. Fryzjer w tym salonie podobno też godny polecenia (moja koleżanka robiła farbowanie i strzyżenie i jest bardzo zadowolona)

#19 ~ffds~

~ffds~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2014 - 23:10:31

Do której kosmetyczki w Leżajsku i okolicy wybrać się na oczyszczanie twarzy? 

#20 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 22:44:47

Do salonu koło jedynaka, tylko do Pani Jadwigi.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: leżajsk, blacharska, fryzjer, kosmetyczka, solarium

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych