Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

61 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 10:55:08

Oj ludzie ludzie dajcie spokuj zazdrość i zawiść ludzka nie zna granic najlepiej jeździć dużym fiatem i mieć domek na kurzej stopce .ale fakt faktem wystawianie zdjęć na facebuka i chwalenie się wszystkim co jest najlepsze to błąd za który cierpi cała rodzina a ta sprawa Grzegorza to było tylko podpalenie lądu.... Grzesiek pomógł naprawdę wielu osobom i naprawdę byl uczynnym człowiekiem wie poczekajmy nie osądzajmy bynajmniej jego za szybko... pozdrawiam

No, sorry nikt nikomu nie zazdrości domu, auta i innych rzeczy materialnych. Każdy ma prawo do wszystkiego, ale- no właśnie to aleeeeeee !!!! Ten człowiek nie pracował na kasie w Biedronce czy w Lear ten człowiek pełnił funkcję Naczelnika Urzędu Skarbowego -samo mówi za siebie!!!! A dodawanie i chwalenie się "rzeczami"  na różnych portalach społecznościowych świadczy o niskiej samoocenie!!!! Człowiek, który jest dowartościowany nie pokazuje całemu światu -co ja mam patrzcie och i ach!!!!!  Także nie o zazdrość tu chodzi!!!! Wyluzuj !!!!!!

#62 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 20:05:46

No, sorry nikt nikomu nie zazdrości domu, auta i innych rzeczy materialnych. Każdy ma prawo do wszystkiego, ale- no właśnie to aleeeeeee !!!! Ten człowiek nie pracował na kasie w Biedronce czy w Lear ten człowiek pełnił funkcję Naczelnika Urzędu Skarbowego -samo mówi za siebie!!!! A dodawanie i chwalenie się "rzeczami" na różnych portalach społecznościowych świadczy o niskiej samoocenie!!!! Człowiek, który jest dowartościowany nie pokazuje całemu światu -co ja mam patrzcie och i ach!!!!! Także nie o zazdrość tu chodzi!!!! Wyluzuj !!!!!!

Dwie rzeczy:
1. Na pewno byl uczynny i ofiarowal pomoc wielu :) I teraz wlasnie siedzi za uczynnosc i pomoc, ktos chcial zarobic, on nie mogl patrzec jak sie ludzie mecza no I zgodzil sie pomagac, i siedzi. Bardzo podobna bajka, Ci, co sie im placi haracz za ochrone, tez sa pomocni, przeciez chronia i pomagaja:)
2. Komentarze nie maja nic wspolnego z zawiscia ani zazdroscia, czego tu zazdroscic? Urody? Madrosci? Zdrowia? Mozna podziwiac, jak komus udalo sie duzo osiagnac, bo byl pracowity i przedsiebiorczy w dobrym tego slowa znaczeniu; nie ma co zazdroscic cwaniactwa, lewej kasy i promocji w mediach przy okazji aresztowania.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych