Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


62 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 10:55:08

Oj ludzie ludzie dajcie spokuj zazdrość i zawiść ludzka nie zna granic najlepiej jeździć dużym fiatem i mieć domek na kurzej stopce .ale fakt faktem wystawianie zdjęć na facebuka i chwalenie się wszystkim co jest najlepsze to błąd za który cierpi cała rodzina a ta sprawa Grzegorza to było tylko podpalenie lądu.... Grzesiek pomógł naprawdę wielu osobom i naprawdę byl uczynnym człowiekiem wie poczekajmy nie osądzajmy bynajmniej jego za szybko... pozdrawiam

No, sorry nikt nikomu nie zazdrości domu, auta i innych rzeczy materialnych. Każdy ma prawo do wszystkiego, ale- no właśnie to aleeeeeee !!!! Ten człowiek nie pracował na kasie w Biedronce czy w Lear ten człowiek pełnił funkcję Naczelnika Urzędu Skarbowego -samo mówi za siebie!!!! A dodawanie i chwalenie się "rzeczami"  na różnych portalach społecznościowych świadczy o niskiej samoocenie!!!! Człowiek, który jest dowartościowany nie pokazuje całemu światu -co ja mam patrzcie och i ach!!!!!  Także nie o zazdrość tu chodzi!!!! Wyluzuj !!!!!!#62 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 20:05:46

No, sorry nikt nikomu nie zazdrości domu, auta i innych rzeczy materialnych. Każdy ma prawo do wszystkiego, ale- no właśnie to aleeeeeee !!!! Ten człowiek nie pracował na kasie w Biedronce czy w Lear ten człowiek pełnił funkcję Naczelnika Urzędu Skarbowego -samo mówi za siebie!!!! A dodawanie i chwalenie się "rzeczami" na różnych portalach społecznościowych świadczy o niskiej samoocenie!!!! Człowiek, który jest dowartościowany nie pokazuje całemu światu -co ja mam patrzcie och i ach!!!!! Także nie o zazdrość tu chodzi!!!! Wyluzuj !!!!!!

Dwie rzeczy:
1. Na pewno byl uczynny i ofiarowal pomoc wielu :) I teraz wlasnie siedzi za uczynnosc i pomoc, ktos chcial zarobic, on nie mogl patrzec jak sie ludzie mecza no I zgodzil sie pomagac, i siedzi. Bardzo podobna bajka, Ci, co sie im placi haracz za ochrone, tez sa pomocni, przeciez chronia i pomagaja:)
2. Komentarze nie maja nic wspolnego z zawiscia ani zazdroscia, czego tu zazdroscic? Urody? Madrosci? Zdrowia? Mozna podziwiac, jak komus udalo sie duzo osiagnac, bo byl pracowity i przedsiebiorczy w dobrym tego slowa znaczeniu; nie ma co zazdroscic cwaniactwa, lewej kasy i promocji w mediach przy okazji aresztowania.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 23:11:35

Konstytucja dla biznesu – konferencja w PWSTE Jarosław
Publikacja:  2018.10.09 12:50 Aktualizacja:  2018.10.09 13:03
Źródło: Urząd Skarbowy w Jarosławiu
 

W dniu 3 października 2018 r. Naczelnik Urzędu Skarbowego w Jarosławiu dr Grzegorz P. uczestniczył w spotkaniu dotyczącym „Konstytucji dla biznesu" oraz ułatwień podatkowych dla przedsiębiorców, które odbyło się w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomiczej w Jarosławiu.  Spotkanie dedykowane było nie tylko przedsiębiorcom czy przedstawicielom biur rachunkowych, ale także uczniom i przedstawicielom szkół.  Podczas spotkania naczelnik Urzędu przybliżył uczestnikom rozwiązania wprowadzone m.in. Konstytucją Biznesu. Na koniec odpowiadał na pytania uczestników. W spotkaniu uczestniczyło około 100 osób.  Konferencja miał na celu budowanie zaufania miedzy administracją, a biznesem i  została zorganizowana przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Jarosławiu  pod hasłem "Konstytucja dla biznesu, ZUS dla biznesu".

 

jak poinformował w piątek 7grudnia  ekspresjaroslawski.pl

 

"Sąd zadecydował o 3-miesięcznym areszcie dla naczelnika Urzędu Skarbowego w Jarosławiu Grzegorza P. oraz trójki biznesmenów: Zofii B., Agnieszki K. oraz Konrada B. Anita K. otrzymała dozór policyjny. To efekt poniedziałkowych zatrzymań w Jarosławiu i Łańcucie".
...

 

Centralne Biuro Antykorupcyjne ustaliło w trakcie śledztwa, że w okresie do października do listopada 2018 roku podmiot gospodarczy prowadzony przez Konrada B. i Zofię B. wystawił kilkadziesiąt „pustych” faktur VAT o łącznej wartości brutto blisko 800 tysięcy złotych. Jak podaje Prokuratura Krajowa, proceder ten był zaplanowany przez Agnieszkę K. Na jej polecenie wystawiane były nierzetelne dokumenty podatkowe i to ona powoływała się na wpływy w urzędzie skarbowym. Wpływy te gwarantowały „nietykalność” osobom zamieszanym w ten proceder. Za pośrednictwo w z urzędem przyjęła 20 tysięcy zł.

Ponadto Grzegorz P. naczelnik urzędu skarbowego, zgodził się zrealizować plan Agnieszki K. i w zamian za niezlecanie kontroli podatkowych w podmiotach przez nią wskazanych przyjął obietnicę udzielenia mu korzyści majątkowej w kwocie 10 tysięcy złotych oraz w postaci comiesięcznego czynszu w kwocie 10 tysięcy złotych za wynajem pomieszczeń gospodarczych należących do osoby trzeciej. W całym procederze Agnieszce K. miała pomagać Anita K.

Prokuratura Regionalna w Lublinie skierowała wniosek do sądu o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania zatrzymanych z uwagi na surową karę, która im grozi oraz uniknięcie matactwa. – W stosunku do trójki biznesmenów oraz do naczelnika urzędu sąd zastosował areszt tymczasowy. W stosunku do Anity K. – dozór policyjny z powodu na mniejszą rolę w procederze – dowiedzieliśmy w biurze prasowym CBA.

Wcześniej Agnieszka K. usłyszała zarzut powoływania się na wpływy w urzędzie skarbowym oraz zlecania i kierowania wystawianiem „pustych” faktur VAT, za co grozi jej do 8 lat pozbawienia wolności. Konrad B. i Zofia B. są podejrzani o wystawianie „pustych” faktur VAT, co zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 8 lat.

Grzegorz P. usłyszał zarzut przyjęcia obietnicy udzielenia mu korzyści majątkowej w zamian za zachowanie stanowiące naruszenia prawa, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Ekz

 

Wedle niektórych zabierających tu głos no to jak nic wrobili go bo przecie pomagał i wychodzi że nie wiedział co czyni pan dr Grzegorz P. Naczelnik US w Jarosławiu oraz starszy wykładowca - Instytut Stosunków Międzynarodowych na PWSTE w Jarosławiu!
Ciekawe jak teraz mają się ci studenci co u tego wykładowcy prace dyplomową mieli napisać.
No a tak przy okazji to jakoś media dziwnie milczą na temat  tego czy i kiedy Szef Krajowej Administracji Skarbowej odwołał

aresztowanego na trzy miesiące Naczelnika urzędu skarbowego w Jarosławiu.
Coś mi się wydaje że krasnoludki jakby wyciszają media w tym temacie.

 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych