Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie kupić buty?

buty sklepy obuwie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~szwc~

~szwc~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 15:11:43

Radzę kupić buty w sklepie obuwniczym.  W nabiałowym kupować nie radzę, bo mogą być kiepskiego gatunku. Są też na hali w Rzeszowie buty z tektury do trumny po 5 zł. za parę.

#22 ~oLA~

~oLA~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 15:09:58

Fajny sklepik z butami w cenie nizszej niż ccc nawet to KARI ( i stacjonarne i w sieci znajdziesz)

Mam z tamtąd buty i bardzo wygodne, choć tanie były

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 22:10:42

Fajny sklepik z butami w cenie nizszej niż ccc nawet to KARI ( i stacjonarne i w sieci znajdziesz)

Mam z tamtąd buty i bardzo wygodne, choć tanie były

znajdż jakąś księgarnię i kup sobie słownik ortograficzny

#24 ~kareks~

~kareks~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 15:05:33

Buty to w Merg, przez net - jest o wiele taniej, buty można znaleźć w zasadzie każde i na takiej zasadzie ja szukam. Za każdym razem udaje się znaleźć na prawdę fajne i wygodne buciki.

#25 ~GDZIE KOPIĆ KAJAKI~

~GDZIE KOPIĆ KAJAKI~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 15:36:07

Co wy macie za problemy, ja muszę kupować 49 n. dla syna i niema nigdzie.

#26 ~Hosi~

~Hosi~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2015 - 14:04:39

To prawda. Porównywanie cen jest bardzo dobrym rozwiązaniem, ale niestety dość czasochłonnym. Mimo wszystko zwykle tak robię. Chętnie kupuję buty z Italshoe, bo są bardzo dobrej jakości, natomiast z b. dużymi rozmiarami może być tam problem. Faktem jednak jest, że mój kolega ma rozmiar 52 i też nie może dostać nigdzie butów. Kupuje na zamówienie, ostatnio sprowadzał jakieś z Niemiec.   

#27 ~michał~

~michał~
  • Goście

Napisano 11 maj 2015 - 16:00:49

ja ostatnio kupiłem adidasy zaprojektowane przez pharrella williamsa na sizeerze. może tam poszukaj?

#28 ~Robi~

~Robi~
  • Goście

Napisano 12 maj 2015 - 09:41:17

No teraz w okresie wiosenno - letnim to zakup Adidasów jest jak najbardziej trafnym pomysłem.

#29 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano 13 maj 2015 - 12:26:24

też mam te adidasy zaprojektowane przez pharrella williamsa. akurat kupiłam je w sklepie internetowym, sizeera właśnie. są może w sklepach stacjonarnych adidasa? 

#30 ~Senator_LH~

~Senator_LH~
  • Goście

Napisano 16 maj 2015 - 13:31:38

buty klasy Lloyd , w cenie na półce w sklepie np 150 Euro = 600 PLN, sklep kupuje za ca. 250 PLN . Koszt produkcji wynosi około 120 PLN  max . No name produkcja np region Channai w Indiach w wykonaniu cholewka koza/calf , wyściółka koza  , kosztują w zakupie około 50 PLN . Na temat pseudu butów zrobionych ze skóry "ekologicznej" co nie ma NIC wspólnego ze skórą nie wypowiadam się bo to nie jest but ....

#31 ~tara~

~tara~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2015 - 09:59:30

przejrzyj oferte sklepu air jordan mają największe magazyny w polskim internecie

#32 dawwwwrr

dawwwwrr

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 29 czerwiec 2015 - 10:21:01

Dużo eleganckich butów damskich można znaleźć w sklepie APIA. Zajrzyj sobie pod adres www.sklep.apia.pl. Mają markowe buty pochodzące od wielu różnych producentów, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie i na każdą okazję. W sklepie jest też dział z butym męskim i dużo kolorowych butów dziecięcych.

#33 ~jarek~

~jarek~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 18:23:15

gdzie kupic buty? najlepiej u piśmiennych tam wszystko maja

#34 ~Nie idiotom~

~Nie idiotom~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 15:53:25

Wysokie kozaki masz na Merg - genialnie wyglądają, ale to głównie klasyczne buty. I w sieci coś takiego kupuje się znacznie taniej niż na mieście. Mam dokładnie wymierzoną stopę. Kompletnie nie podchodzi mi szukanie po mieście, zbyt czasochłonne to. Tak łatwiej o okazję.

Trzeba być idiotom/idiotkom ,żeby kupować buty ,nie przymierzając ich ! Na zdjęciu wszystkie są ładne ,według sprzedawcy wygodne ! Zapewne w promocji !

#35 ~Jarosław~

~Jarosław~
  • Goście

Napisano 13 październik 2016 - 21:39:40

Gdzie kupić buty? Proste u piśmiennych tam wszystko jest za darmo

#36 ~januszkazimierczak~

~januszkazimierczak~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2017 - 07:49:19

Tez patrze na jakosc wykonania przy zakupie. Pewnie, ze lubie jak buty sa lekkie i wygodne. Szukajac skorzanych, takich klasycznych polbutow meskich na siebie trafilem na firme Arcopedico, ktorzy oferuja buty ze specjalna wkladka. Skusilem sie. I trzeba sobie to otwarcie powiedziec - sa to mega wygodne buty

#37 ~bersss~

~bersss~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2017 - 15:49:53

Jak chcesz niezawodne i modne buty na długie lata to obowiązkowo Vansy ;) W sklepie kicks.land masz, np. za 199,99 zł, a standardowo płaciłem ponad 250 złotych za parę. Do tego najnowsze kolekcje bez problemu znajdziesz. Marka można powiedzieć old sql. Ten sklep polecam z bardzo ważnego powodu. Uczciwie realizują gwarancję i ewentualne wymiany. Klient u nich nie jest nigdy winny :P A to moim zdaniem wzbudza zaufanie, szczególnie kiedy na buty wydajesz ponad 200 złotych.

#38 ~Waldek~

~Waldek~
  • Goście

Napisano 24 luty 2017 - 01:25:43

Gdzie kupic buty ?

ku*** w sklepie jelopie co za narod.

#39 ~polo~

~polo~
  • Goście

Napisano 24 luty 2017 - 06:26:24

Gdzie kupic buty ?

ku*** w sklepie jelopie co za narod.

Widzisz od dłuższego czasu gros firm działających głównie w sieci upodobało sobie darmowe forum nowin jako doskonałe miejsce na darmową reklamę :) Zmieniają tylko nicki i napier.alają od rana do nocy jaki to ich g.wniany sklepik jest cacy :) Niestety ci ludzie, janusze biznesu, nie zdają sobie sprawy, że to co robią odstręcza ludzi od odwiedzenia ich "byznesów" i robienia tam jakichkolwiek zakupów :) Tutaj mamy sprzedawcę butów marki "krzak", a w innych wątkach kretynów z ofertą lichwiarskich pożyczek, bezwartościowych szkółek po których masz odpowiednie kwalifikację to zostania "wykształconym" bezrobotnym itp. itd. Szkoda tylko, że administracja nic z tym nie robi.

#40 ~geraltss~

~geraltss~
  • Goście

Napisano 27 luty 2017 - 15:54:06

Bierz buty starshop.pl, bo nic nie zapłacisz za przesyłkę. Pasjonuję się turystyką górską. Bywam na dość długich wyprawach, gdzie występuje trudny teren. W Starshop kupiłem buty marki Palladium. Na życzenie ściągnęli mój rozmiar. Podeszwa w butach Palladium jest uniwersalna. Po górach chodzę i na co dzień, bez problemu. Sprzedawca w sklepie powiedział mi ciekawostkę, że tego obuwia używała we wstępnych etapach produkcji Legia Cudzoziemska :)

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: buty, sklepy, obuwie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych