Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie kupić buty?

buty sklepy obuwie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2017 - 10:02:40

Butyjana w Respanie albo w Nowym Świecie - polecam

#42 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2017 - 09:40:12

Jestem na etapie poszukiwania butów na jesień. Zależy mi na czymś porządnym, jednocześnie klasycznym i nie na jeden sezon. Znalazłam fajne opcje w sklepie KULIG jednak wciąż poszukuję, bo przydałoby mi się kilka par - całkowicie odnawiam garderobę. Co jeszcze polecacie? 

#43 ~Wania~

~Wania~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2017 - 10:34:31

Jestem na etapie poszukiwania butów na jesień. Zależy mi na czymś porządnym, jednocześnie klasycznym i nie na jeden sezon. Znalazłam fajne opcje w sklepie KULIG jednak wciąż poszukuję, bo przydałoby mi się kilka par - całkowicie odnawiam garderobę. Co jeszcze polecacie? 

Walonki, bo pasuja na kazda okazje nawet do jeansow !

#44 ~kurtyna~

~kurtyna~
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 14:30:50

Sklep internetowy Bravo Moda. Oni są producentem super szpilek i nie tylko, ale przede wszystkim cenię, ich właśnie za szpilki. Rzadkością jest, żeby szpilki pierwszy raz założone na wesele nie otarły stóp, były wygodne przez całą imprezę i nie spowodowały problemów kolejnego dnia. A jak to wyglądało w waszym przypadku?

#45 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 14:07:26

Zobacz na born2be lub multu, mają tam duży wybór butów z vices :)

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 17:16:52

a wiecie może gdzie kupić podeszwy męskie? W sieci trafiłam na firmę prospod.com.pl, znacie, polecacie?

#47 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 14:31:20

Też kupuje buty vices, i też lubię robić zakupy na born2be jak ~Karolina~ wyżej :) Buty w dobrej cenie dobre jakościowo, polecam również :)

#48 ~bolek łazęga von tito~

~bolek łazęga von tito~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 14:43:07

a wiecie może gdzie kupić podeszwy męskie? W sieci trafiłam na firmę prospod.com.pl, znacie, polecacie?

wytnij se kątówką z opony będziesz miał modnie i wygodnie brysiu

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2018 - 09:32:33

Omijaj "No boso" w dawnym Realu. Tam to w ogóle jest syf.

#50 ~Jan z Polski~

~Jan z Polski~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 08:46:44

Gdzie kupic buty ?

ku*** w sklepie jelopie co za narod.

Waldek ty nerwusie. Opanuj się bo ci żyłka pęknie na du..e.

#51 ~chłop ze wsi~

~chłop ze wsi~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 14:17:16

W księgarni na pewno nie ma bo byłem.

#52 ~Celina~

~Celina~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2018 - 08:43:48

Ja osobiście uwielbiam sklep Eurobuty, z reguły najbliżej mi do ich sklepu w galerii Rzeszów ale wiem, że mają też w Millenium Hall, w galerii Plaza i Graffica. Tam jest tak ogromny wybór butów, że chyba nigdy nie wyszłam stamtąd bez nowej pary. Świetne ceny no i jakość, a to się ceni ;)

#53 ~Mariolka33~

~Mariolka33~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2018 - 11:50:04

Można zamówić w sieci, w wielu sklepach jakie znam wysyłka to raptem 10-15zł a na przykład w Deichmannie jest darmowa, a butów tam jest pełno od sportowych po wyjściowe botki, czy kozaki na zimę.

#54 ~Karlo~

~Karlo~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 18:51:06

Zawsze miałam problem  z zakupem obuwia dla dzieci. Ciągle obcierały sobie nóżki. Na szczęście trafiłam na sklep Zetpol. Te buty są rewelacyjne. Są modne i wykonane z delikatnego materiału. Na dodatek mają wkładki profilaktyczne. Obecnie jestem stałą klientką tego sklepu. 

#55 ~tośka~

~tośka~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 14:13:43

Przez neta na stronce Diamond Dreams można upolować świetne okazje, z tego co wiem mają tera mega promocje, więc warto tam zajrzeć :D

#56 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 15:23:37

Przez neta na stronce Diamond Dreams można upolować świetne okazje, z tego co wiem mają tera mega promocje, więc warto tam zajrzeć :D

Co za głupi temat. Ja buty kupuję w sklepie artykułami do produkcji rolnej. Wy nie? A gwoździe kupuję w pasmanterii.

#57 ~marysia~

~marysia~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 11:34:39

Najfajniejsze obuwie mają w Kuligu. Nie jestem zbytnio przywiązana do sklepu, zwykle kupuję tam gdzie coś mi się podoba lub nie i muszę przyznać, że w tym sklepie podoba mi się naprawdę wiele fasonów a przy tym cena jak za taką jakość.

#58 ~Dancer~

~Dancer~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 03:12:49

Może ktoś z Was poratuje - da radę skleić samodzielnie buty w domu? Czy raczej się w to nie bawić? Ewentualnie, którym klejem mogłabym spróbować naprawić? bo mam kilka par, które wymagałyby renowacji..

#59 ~patitkan~

~patitkan~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 11:00:37

Przed klejeniem tadam trzeba oczyścić powierzchnię, którą mam zamiar kleić?

#60 ~surumuria~

~surumuria~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 07:31:14

Znam ten klej, kleiłam nim już nieraz buty jak była w potrzebie i sprawdza się dobrze. Wszystkie buty, które wcześniej nim pokleiłam trzymają się do dzisiaj.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: buty, sklepy, obuwie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych