Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie można poopalać się i pobzykać na łonie natury ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kolo~

~Kolo~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 18:52:56

Witam. Chcemy w piątek rano z racji upałów wybrać się z dziewczyną na wypoczynek gdzieś w ustronne miejsce. Nie jesteśmy z Przemysla więc nie znamy okolic ,gdzie można bez krępacji poopalać się nago i ewentualnie się pozabawiać. Proszę o wskazówki. Z góry dziękuję.

#2 ~mag~

~mag~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 19:27:17

Witam. Chcemy w piątek rano z racji upałów wybrać się z dziewczyną na wypoczynek gdzieś w ustronne miejsce. Nie jesteśmy z Przemysla więc nie znamy okolic ,gdzie można bez krępacji poopalać się nago i ewentualnie się pozabawiać. Proszę o wskazówki. Z góry dziękuję.

Zamiast na wagary,idź do szkoły. To samo doradź koleżance.

#3 ~Kolo~

~Kolo~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 19:49:09

Zamiast na wagary,idź do szkoły. To samo doradź koleżance.

Pytam poważnie. Nie jesteśmy z Przemyśla i mamy po 40 lat. Wszyscy tacy spięci tutaj jak mag ?

#4 ~przemyślanka~

~przemyślanka~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 20:21:04

Pytam poważnie. Nie jesteśmy z Przemyśla i mamy po 40 lat. Wszyscy tacy spięci tutaj jak mag ?

Kolo a ja ci proponuję psychiatrę i to jak najszybciej bo może jeszcze coś uczyni. 40 letni czlowiek nie powinien aż tak głupio pisać. Kurestwem nie ma się co chwalić.

Ale widzę , że koleżanka nie lepszo. Co szło to znaszło.

#5 ~big-cyc~

~big-cyc~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 20:23:18

Ludzie w tym wieku w Przemyślu zajmują się modlitwą a nie bzykaniem.

#6 ~Kolo~

~Kolo~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 20:34:23

Co za zacofani ludzie....

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 20:41:23

JESTEŚ DURNY, PRZECIEŻ JAK CI KTOŚ NAPISZE GDZIE JEST TAKIE MIEJSCE ,TO OD RAZU WSZYSCY TAM POJADĄ, CZŁOWIEKU OGARNIJ SIĘ , CO TY PISZESZ?????

#8 ~Kolo~

~Kolo~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 21:35:08

JESTEŚ DURNY, PRZECIEŻ JAK CI KTOŚ NAPISZE GDZIE JEST TAKIE MIEJSCE ,TO OD RAZU WSZYSCY TAM POJADĄ, CZŁOWIEKU OGARNIJ SIĘ , CO TY PISZESZ?????

Co za zjeby... W kazdym miescie sa takie miejsca. W rzeszowie na zwirowni regularnie spotyka sie 50-60 osob w tym celu. Ciemnogrod.

#9 ~Lekarz~

~Lekarz~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 22:34:26

Proponuje Żurawica Szpital Psychiatryczny to odpowiednie dla Ciebie miejsce

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 23:21:50

Co za zjeby... W kazdym miescie sa takie miejsca. W rzeszowie na zwirowni regularnie spotyka sie 50-60 osob w tym celu. Ciemnogrod.

Kolo, Ty  z Kolą sobie najpierw trochę pozwiedzajcie, a sam znajdziesz odpowiadające Twoim zainteresowaniom miejsca... bo chyba do obcych miejsc przyjeżdża się w pierwszym rzędzie w celu kulturalnego zwiedzania... bez zwiedzania po co jechać?... taniej zostać na żwirowni.... :)  ...a po co wyzywać ludzi  dających dobre rady w takim samym stylu, jak i Twoje zapytanie?... 

#11 ~Adik~

~Adik~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2015 - 05:57:28

Kolo, Ty  z Kolą sobie najpierw trochę pozwiedzajcie, a sam znajdziesz odpowiadające Twoim zainteresowaniom miejsca... bo chyba do obcych miejsc przyjeżdża się w pierwszym rzędzie w celu kulturalnego zwiedzania... bez zwiedzania po co jechać?... taniej zostać na żwirowni.... :)  ...a po co wyzywać ludzi  dających dobre rady w takim samym stylu, jak i Twoje zapytanie?... 

Ku.wa wstyd mi za ten ciemnogród piszący tutaj. Kolo możecie śmiało na żwirowni na południowej stronie. Sami często tam jezdzimy żonką poświrować. Często jest nas 3,4 pary w tym miejscu. Pozdrawiam.

#12 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2015 - 14:53:59

Wpadajcie na żwirownie jutro. Będę to powalę sobie przy was.

#13 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2015 - 18:06:42

Ja też będę z koleżanką jutro się tam opalać. W sierpniu też podglądałyśmy tam ciekawą parkę :-) Ja uciekłam do auta koleżanka została do końca :-)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2015 - 06:02:00

Kolo--
Jeżeli twoje bzykanko związane jest z prokreacją to podgrzane na słońcu plemniki zdeformują ci potomstwo.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2015 - 06:21:57

Kolo--
Jeżeli twoje bzykanko związane jest z prokreacją to podgrzane na słońcu plemniki zdeformują ci potomstwo.

oj... bo według moherów przemyskich musi dojść do zapłodnienia? :) może spuści się na d.pe, albo na buzie lub do niej :)

#16 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2015 - 08:48:20

W tym ciemnogrodzie nigdzie nie można się opalać nago, bo za chwile na ulicy będą cie palcami wytykać, że ten i ta opalali się bądź/lub kochali się na łonie natury!

Ja pod własnym domem jak się opalam z żoną nago, to zaraz sąsiadka i sąsiad chodzą i mówią jak to wygląda że z gołymi dupciami latamy. A no latamy bo jestem u siebie. A ta południowa strona żwirowni jak najbardziej, często tam jesteśmy z przyjaciółmi, i czy opalanie, czy sex, nikt nie przeszkadza. Czasem są podglądacze, ale traktujemy ich jak powietrze, niech się napatrzą, bo mają na co. Sex to sex

#17 ~kolo~

~kolo~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2015 - 16:15:56

Dzięki za wskazówke z tą żwirownią. Spędziliśmy miło czas z inną parą Klaudią i Marcinem oraz kilkoma "wędkarzami" którzy w trakcie naszych zabaw chwycili mocno za kije :) Jednemu nawet moja kobieta pomogła bo nie mogła się powstrzymać gdy zobaczyła długiego i naprawdę grubego kija :) Pozdrawiam i do zobaczenia. Napewno tam wrócimy.

#18 ~Jurek wędkarz~

~Jurek wędkarz~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2015 - 13:39:16

Super było. Dobrze że się wybrałem w ten dzień na ryby :) Świetne zakończenie lata. Podziękuj B. za lodzika. Domyła się wieczorem z tego wodospadu nasienia ? :-) Pozdrawiam Jurek wędkarz :-)

#19 ~nagie opalanie~

~nagie opalanie~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2016 - 10:28:49

ponaglam temat, czy żwirownia to pewne miejsce, od strony południowej, , ostatnio było tam 3 pary , ja sam, żona w pracy wiec, myślę że tam jest spoko miejsce, jak myslicie?

#20 ~pobożny pielgrzym~

~pobożny pielgrzym~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2016 - 11:37:59

Pan Bóg nie lubi exhibicjonistów. Każdy i każda z latających nago koło innych ludzi zostanie srogo ukarana /y/. Albo rak jąder albo rak piersi czeka grzeszników.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych