Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie uczyć się angielskiego ?

angielski rzeszów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 11:22:04

Jaką szkołę językową wybrać  ? Wielkie firmy jak empik idące tylko na masę i kasę czy indywidualne lekcje przez doświadczonego lektora ?

#2 ~Anna H.~

~Anna H.~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 11:29:09

W swoim życiu przerobiłam już chyba wszystko  i wiem z doświadczenia że wielkie "szkoły językowe" jak e,mpik są jedynie od naciągania na kasę kursy tam zazwyczaj prowadzi jakaś młoda studentka 18+ która sama nie wie co tam robi   :)

Osobiście jestem za zajęciami w b małej grupie ( max 3 os ) lub indywidualnymi, co z tego że przez lata płaciłam po 10 zł za godzinę skoro na zajęciach byłam jedną z 10 osób i  zdarzało się że nie odezwałam się słowem. od 2 lat mam zajęcia z angielskibiznesu.pl zajęcia prowadzi bardzo miła pani ( nie w wieku mojej córki :) ) i dopiero teraz widzę postęp ... więc myślę ze jednak jestem za indywidualnymi ....

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 11:33:30

Fakt w Rzeszowie jest dużo szkół językowych ....ale nie ma się co kierować reklamami najlepsza jest ... opinia żywych klientów ..?

#4 Patka_K

Patka_K

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 wrzesień 2013 - 22:02:17

Szkoły językowe są raczej drogie. Ja bym polecała np szkołę policealną. Chodziłam do jednej, naprawdę wysoki poziom. Warto w siebie inwestować. Na zajęcia chodzić trzeba, obecność sprawdzają, nie ma to tamto!

#5 ~Filip~

~Filip~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2013 - 21:33:04

nie wiem jak te szkoły uczą o których opiszecie bo chodze do Speak Up na Tragowej nie mogę o nich napisać nawet jednego słowa negatywnego fajni lektorzy, ćwiczą ze mną konwersacje a to sprawia mi największą trudność elastyczny też mają plan zajęć

#6 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2014 - 10:20:30

Ja na pewno nie polecam New English School z uwagi na kiepskich lektorów.

#7 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2014 - 11:31:05

Zgadzam się z Pawłem jeśli chodzi o New English School. Lektorki słabiutkie, podobały mi się zajęcia z chłopakami, ale tam większość dziewczyn pracuję. Niektóre są nawet niemiłe.

#8 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2014 - 14:29:28

Gdybyście wiedzieli ile zarabia lektor w New English School, nie dziwiłaby was jakość lekcji. Śmieszna stawka!!

#9 ~ada~

~ada~
  • Goście

Napisano 07 październik 2014 - 10:18:34

Nie wiem ile zarabiają lektorzy w empik school, ale  znakomicie znają języki obce i są świetnie merytorycznie przygotowani do prowadzenia efektywnych i interesujących zajęć

#10 ~piter~

~piter~
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 10:38:31

Uczę się w Szkole Języków Obcych Shamrock. Kursy odbywają się przez Skype. Pierwszy raz spróbowałem takiej metody i szczerze mówiąc jestem pozytywnie zaskoczony i bardzo zadowolony z efektów, Zajęcia są ciekawe, profasjonalnie prowadzone i uważam, że mają rozsądne ceny. Polecam.

#11 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 06 październik 2015 - 19:49:36

a nie lepiej wybrać korepetytora? sama od jakiegoś czasu uczę się właśnie tak niemieckiego - za pomocą need a school udało mi sie znaleźć fajnego i kompetentnego nauczyciela. wydaje mi się, że warto spróbować takiej formy nauki!

#12 ~Matilda~

~Matilda~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 22:13:09

Dzięki Magda za podpowiedź- rzeczywiście bardzo przydatna ta stronka need a school, znalazłam korepetytora z super wiedzą, który ze mnie nie zdziera i dojeżdża na miejsce, warto tam zajrzeć :) jeszcze raz dzięki!!

#13 ~sonia~

~sonia~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 09:57:56

Języka angielskiego powinno się uczyć z przyjemnością i skutecznie jakimiś nowoczesnymi metodami jak w speak up jest, a nie z korepetytorem, no chyba, ze jest profesjonalistą i nie ma nudy podczas nauczania.

#14 lisso

lisso

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 11:59:13

Ja też mam dobre doświadczenia ze szkołą Speak Up, kursy są prowadzone przez native speakerów, ciągle trzeba mówić po angielsku więc szybko się poznaje słownictwo i przełamuje blokadę przed mówieniem

#15 ~sonia~

~sonia~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2015 - 13:39:14

Dla mnie w tej szkole podoba się to, ze jak nie skończysz kursu z oczekiwanym rezultatem to można go powtórzyć za darmo. Także jest gwarancja, że nauczymy  się języka angielskiego szybko i skutecznie.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 23:36:14

Dla mnie w tej szkole podoba się to, ze jak nie skończysz kursu z oczekiwanym rezultatem to można go powtórzyć za darmo. Także jest gwarancja, że nauczymy  się języka angielskiego szybko i skutecznie.

A o jaką szkołę chodzi?? Bo o czymś takim nie słyszałam jeszcze.

#17 ~Walerian~

~Walerian~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 16:04:12

ja bym zdecydowanie wybrał doświadczonego lektora . A nie empik :/ ewentualnie jak już to na prawde jakąs dobrą sprawdzoną szkołę językową . Tak jak mariah wspomniała , masz wyszukiwarke , czy to google po prostu albo jeszcze lepiej need a school . wchodzisz na ich stronę , i wybierasz miasto które Cie interesuje .a warto bo własnie na tej stronie często pojawiają się ciekawe oferty.

#18 ~Heniek~

~Heniek~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2016 - 19:17:57

Wyjedz za  granice do UK lub Irlandii najlepsza nauka jezyka.

#19 ~ewelina~

~ewelina~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2016 - 23:44:59

Najlepsze szkoły to takie pośrodku, ani nie wielkie sieciówy na całą polskie ale też nie malutkie do której chodzą 3 osoby i mają tylko jeden kurs. Zwróć uwagę na to jaką ofertę ma dana szkoła, czy oprócz kursów ma jakieś dodatkowe zajęcia, można robić certyfikaty ird. Ja akurat chodzę do Lincolna do Krakowa i jestem bardzo zadowolona. No i warto podpytać znajomych, ale też nie ślepo wierzyć opiniom innych i iść gdzieś tylko dlatego bo kolega chodzi  :)

#20 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2016 - 08:42:47

Prawie 20 lat temu uczyłam się angielskiego w Promarze na Ks.Jałowego. Nauczyciele byli rewelacyjni i było kilku native speakerów (osób, których językiem ojczystym był angielski). Wszystkie zajęcia i materiały do nauki ciekawe, nauczyciele zawsze świetnie przygotowani. Uwielbiałam przychodzić na zajęcia. Z uczennicy z miernym w trzeciej klasie szkoły średniej zostałam studentka anglistyki. Potem uczyłam się tam francuskiego przez dwa lata ale przeniosłam się do innej szkoły, bo nauczycielka zawsze się spóźniała i traciła połowę zajęć na pogaduchy i plotki. Szkoła przeniosła się na Bohaterów i maja wiele innych języków (włoski, chiński, japoński, itd.), otworzyli przedszkole i szkołę podstawowa dwujęzyczna.
Przez jakiś czas ja i koleżanki ze studiów pracowałyśmy w szkołach językowych w Rzeszowie i niestety podejście właścicieli jest bardzo nieodpowiednie. Na przykład przychodziłam do pracy i pięć minut przed kolejna lekcja dowiadywałam się, że będę dziś pracować z dana grupa. Zero czasu na przygotowanie lekcji, nagrań, materiałów dodatkowych i ustalanie na poczatku zajęć co grupa przerabiała, co było zadane, itp. Brak jakiejkolwiek kontynuacji. Była to okropna strata czasu i pieniędzy rodziców. Ważne żeby kasa właścicieliwi się zgadzała. Tak niestety prowadzonych jest wiele szkół.
Prowadziłam też zajęcia indywidualne w domach uczniów. Trzeba jednak pamiętać, że jesteśmy różni i moga nam odpowiadać różne style uczenia się, niektórzy lepiej przyswajaja wiedzę na zajęciach indywidualnych, na przykład osoby nieśmiałe czy dzieci, u których trzeba nadrobić pewne zaległości. Inni osiagaja lepsze wyniki w grupie, lubia wspołzawodnictwo i pracę zespołowa. Każda osoba czy rodzic musi metoda prób i błędów dojść do metody idealnej dla niego. Kiedy widziałam, że moi uczniowie indywidualni podciagnęli się, sa bardziej pewni siebie i dobrze sobie radza z zadaniami ze szkoły a większy pożytek przyniosła by im nauka w zespole, z różnymi lektorami czy z native speakerami polecałam zapisanie do Promaru. Wybierajac szkołę zapytajcie jakie osiagnięcia maja ich uczniowie, jakie certyfikaty międzynarodowe zdaja. W Promarze przeprowadzanych jest wiele egzaminów, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
Nie mogę się wypowiedzieć na temat innych jezyków ale jeżeli chodzi o naukę angielskiego to zdecydowanie polecam Promar.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych