Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie uczyć się angielskiego ?

angielski rzeszów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~from Albania to Zimbabwe~

~from Albania to Zimbabwe~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2016 - 10:20:23

Ze swoich własnych doświadczeń mogę wam polecić jedną ze szkół działających w Rzeszowie. Mianowicie chodzi o Empik School, które działa w naszym mieście od wielu lat. Mnie zajęcia tak się spodobały, że po odbyciu kursu podstawowego zdecydowałem się przejść na wyższy, skutkiem czego dziś mogę pochwalić się certyfikatem. Na plus z pewnością można uznać zajęcia prowadzone w małych grupach, dzięki czemu łatwo przyswoić sobie wiedzę.

No to chwala ci za to ze masz juz certyfikat.

A dogadol sie z toba kto po angielsku ?

Rece cie dalej bola przy gadaniu ?

#22 ~weronka~

~weronka~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 15:56:06

A ja myślę że tam gdzie chodzi 3 osoby na kurs to za mało. Najlepsze to takie do 10 osób grupy, w których rozmowa między sobą po angielsku to podstawa. Ja tak miałam w speak up, gdzie lektorzy przede wszystkim byli  bardzo otwarci i stawiali na konwersację.

#23 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 11 maj 2016 - 17:29:35

ARTCOM to szkoła językowa, w ktorej oszukuje się kursantów. Własciciel szkoły, który obiecywał zorganizowanie kursu z języka hiszpańskiego, nie wywiązał się z warunków umowy. Uczestnicy kursu mieli orzymać 40 godzin nauki języka z lektorem i dostęp do platformy e-learningowej. W efekcie kursanci otrzymali kurs multimedialny "Profesor Pedro", a ich zajęcia z lektorem zostały przerwane i zakończone w trakcie trwania kursu. Kursantom obiecywano również możliwość darmowej nauki drugiego języka. Darmowy kurs rzeczywiście się rozpoczął, ale z trzymiesięcznym opóźnieniem...Zdecydowanie nie polecam nauki w tej szkole!

#24 ~Marcelina~

~Marcelina~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2016 - 11:51:28

Team aktiv nowa szkoła, bardzo miła atmosfera i fajni lektorzy. Nie kładą nacisku tylko na gramatykę lecz również na to aby móc "dogadać się"

Miła atmosfera i elastyczne godziny zajęć

#25 ~Daria~

~Daria~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2016 - 12:19:16

Języka angielskiego powinno się uczyć z przyjemnością i skutecznie jakimiś nowoczesnymi metodami jak w speak up jest, a nie z korepetytorem, no chyba, ze jest profesjonalistą i nie ma nudy podczas nauczania.

Polecam również :)

#26 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2016 - 08:49:13

Zapraszam do team aktiv na 3Masja, wlasnie zakonczylam tam kurs z niemieckiego i angielskiego, lektorzy bardzo przyjemni i mili, korzystalismy z bardzo fajnej ksiazki, dzieki czemu poziom komunikacji w jezyku niemieckim i angielskim wzrosł u mnie na poziomie zaawansowanym.

#27 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2016 - 14:22:07

A ja mam teraz taką swoją ukochaną lektorkę w Rzeszowie. Dostałam jej numer od koleżanki i się nie zawiodłam. Po 12 latach różnych kursów i lekcji, wiem że w końcu jestem we właściwym miejscu. Wpiera, uczy, wysłucha. Teraz angielski jest dla mnie przyjemnością, nie stresem. Najlepiej znaleźć kogoś z polecenia, nie z reklam. O ile wiem jej studio językowe nie ma nawet strony internetowej (chyba nie potrzebuje).

#28 ~Nataliya~

~Nataliya~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 12:09:04

A ja mam teraz taką swoją ukochaną lektorkę w Rzeszowie. Dostałam jej numer od koleżanki i się nie zawiodłam. Po 12 latach różnych kursów i lekcji, wiem że w końcu jestem we właściwym miejscu. Wpiera, uczy, wysłucha. Teraz angielski jest dla mnie przyjemnością, nie stresem. Najlepiej znaleźć kogoś z polecenia, nie z reklam. O ile wiem jej studio językowe nie ma nawet strony internetowej (chyba nie potrzebuje).

A można jakiś kontakt?

#29 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2016 - 09:54:41

Dla dziecka najlepsza Union Jack. Przez rok syn nauczył sie wiecej niż prze 3 lata z helen doron.

#30 ~Amanda~

~Amanda~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2016 - 08:09:57

również polecam Speak Up Rzeszów, profesjonalni lektorzy, nowoczesna metoda i co najważniejsze elastyczny grafik :)

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2016 - 15:52:56

Jaką szkołę językową wybrać  ? Wielkie firmy jak empik idące tylko na masę i kasę czy indywidualne lekcje przez doświadczonego lektora ?

Jaką szkołę językową wybrać  ? Wielkie firmy jak empik idące tylko na masę i kasę czy indywidualne lekcje przez doświadczonego lektora ?

nie zgodzę sie, ze ida na masę i kasę, sam uczyłem sie w empiku na kursie fast&flexi i widze ze szkoła nastawia ię na potrzeby użytkowników, zajęcia były łączone tzn część w szkole część online, mi coś takiego odpwoiadało bo nie zawsze miałem cza iść do szkoły, a tak mogłem sobie wygodnie w domu je odrobić, nic  nie przepadało, można było sobie odsłuchać zajęcia

#32 ~O~

~O~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2016 - 16:07:22

Gratuluję 12 letnich kursów ! :o

#33 ~maszkaa~

~maszkaa~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2016 - 11:05:01

A ja jestem bardzo zadowolona z empik school, uczyłam się tam 2 lata. W grupie znacznie łatwiej mi idzie, bo mam okazję porozmawiać po angielsku, czego nie ma w przypadku nauki indywidualnej. Teraz zastanawiam się nad drugim językiem, mają akurat 15% zniżki dla studentów, więc może wreszcie wybiorę się na rosyjski.

#34 ~Terry~

~Terry~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2016 - 15:39:58

Też uczyłem się w empik school. Potwierdzam, że mają zniżki dla studentów, mają też opcję fast&flexi, która jest o tyle cenna, że jako student mogę dopasować sobie kurs do swoich zajęć. Co do poziomu nie mam żadnych zastrzeżeń, a atmosfera była super

#35 ~filemonica~

~filemonica~
  • Goście

Napisano 03 październik 2016 - 13:34:35

ja z kolei w epmiku korzystam z lekcjii online z lektorem, jestem bardzo zadowolona bo sama ustalam godzinę zajęć w ciągu dnia. Jak coś mi wypadnie to mogę sobie zajęcia spokojnie przesunąć, lektorzy pracują do 23, metoda jest super jak komuś zależy na rozmowie w jęcyku angielskim, a mi na tym zależało najbardziej.

#36 krystian84

krystian84

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 październik 2016 - 07:49:26

British School czy Professional English School? Mam dylemat nie wiem którą wybrać. Może ktoś rozwiąże mój dylemat :)

Użytkownik krystian84 edytował ten post 04 październik 2016 - 07:51:16

#37 ~filemonica~

~filemonica~
  • Goście

Napisano 05 październik 2016 - 10:24:05

A czym się sugerujesz wybierając szkołę językową? Na jakich umiejętnościach najbardziej Ci zależy? jak u Ciebie z czasem? Ja będąc ograniczona czasowo i chcąć rozwinąć mowę w języku angielskim zdecydowałam się na empik online z lektorem na żywo, sam umawiasz lekcje z lektorem, i przez godzine skupią się tylko na Tobie.

#38 ~Malgośka~

~Malgośka~
  • Goście

Napisano 05 październik 2016 - 20:35:13

Też mam dylemat czy Szkoła British School jest odpowiednią szkołą może ktoś się znajdzie i napisze jak tam jest na zajęciach a w szczególności jacy chyba są lektorzy bo to chyba najważniejsze kto uczy i jak i czy są jakieś efekty? Oczywiści każdy ma swoje podejście do nauki i inaczej wszytsko odbiera ale tutaj to każda opinia jest w jakis sposób cenna dla osób, które wybierają i chcą się zapisać na naukę języka obcego  :-) 

#39 ~filemonica~

~filemonica~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 13:42:20

no ja tak jak już pisałam uważam metodę online z lektorem na żywo za najbardziej efektywną, nie jestem ograniczona konkretną godziną bo sama ustalam godziny zajęć no i mam tylko dla siebie lektora, a nie dla 10 osobowej grupy, więc dla mnie wybór był jasny.

#40 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 20 październik 2016 - 10:53:53

filemonica ja tak samo jak Ty też empik school online, tak jestem przyzwyczajona do nauki przez neta, że nie mogłam sobie dobrać nic stacjonarnie. Jednak wygoda, że mogę się uczyć choćby i w kawiarni, jest dla mnie niezastopiąna :) Dzięki temu mam poczucie, że jestem całkowicie niezależna. 

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych