Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie uczyć się angielskiego ?

angielski rzeszów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Merelin~

~Merelin~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2016 - 22:50:13

Teraz to się zaczęłam aż zastanawiać, czy jednak nie spróbować tej nauki przez internet. Martyna, ale w jakich godzinach masz zajęcia? Bo ja dużo pracuję i mam problem z tym dopasowaniem godzin. Jakoś jednak przywiązana jestem do tradycyjnych metod nauczania, ale może czas się otworzyć na nowości :)

#42 ~Rob~

~Rob~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2016 - 09:59:31

Probowac zawsze warto. Zajecia mozesz miec miedzy 8 a 23 takze naprawde nie ma problemu ze znalezieniem czasu. Lekcje jak cos to sa nagrywane i nie ma spiny ze cos mozesz przegapic bo wszystko mozna odtworzyc na nagraniu. I to prawie jak tradycyjna szkola, bo lektora i tak widzisz na zywo w kamerce. A zawsze lepiej siedziec w domu niz jezdzic po miescie zwlaszcza jak tak zimno. 

#43 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2016 - 19:48:29

Wszystko zależy co kto lubi, ja poszłam z koleżanką normalnie do empik school stacjonarnie bo mieli promocję better together i po prostu taniej nam wyszło jak się zapisałyśmy we dwie. Więc i tu i tu są plusy. Ważne żeby się zastanowić, czego tak naprawdę potrzebujemy i co jest dla nas ważne. Ja lubię poznawać ludzi na żywo więc dlatego tradycyjnie no i promo mnie też przekonało. 

#44 ~Mivrel~

~Mivrel~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2016 - 22:32:23

Słuchajcie a myślicie, że taki kurs się nadaje na prezent? Moja mama strasznie by chciała się uczyć angielskiego, ale zawsze coś jej stawało na przeszkodzie. Myślisz Agnieszka, że ten kurs się dla niej nada? Mama ma 63 lata i jest bardzo nowoczesna i w ogóle, ale nie wiem do końca jakby się czuła z młodszymi od siebie na kursie. Nie chciałabym, żeby się stresowała, czy coś. Co sądzisz? Niedługo gwiazdka, więc może to dobry pomysł na prezent? Sama nie wiem :)

#45 ~mieszkaniec z Kołłątaja~

~mieszkaniec z Kołłątaja~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2016 - 11:06:14

Słuchajcie a myślicie, że taki kurs się nadaje na prezent? Moja mama strasznie by chciała się uczyć angielskiego, ale zawsze coś jej stawało na przeszkodzie. Myślisz Agnieszka, że ten kurs się dla niej nada? Mama ma 63 lata i jest bardzo nowoczesna i w ogóle, ale nie wiem do końca jakby się czuła z młodszymi od siebie na kursie. Nie chciałabym, żeby się stresowała, czy coś. Co sądzisz? Niedługo gwiazdka, więc może to dobry pomysł na prezent? Sama nie wiem :)

Kuc straśnie lubioł mliko !

Kucowa mu kupowała dwa razy w tygodniu po pól litra mlika !

No, godom wom straśnie lubioł mliko ten Kuc !

#46 ~Jarek ehhm~

~Jarek ehhm~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2016 - 16:46:56

Nauczyć się można laciny u piśmiennych tylko za 2000 złotych za godzinę

#47 ~Gricho~

~Gricho~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2016 - 12:06:52

Też na początku myśłałem, że skoro empik jest taką dużą siecią szkół to przede wszystkim kasa musi się zgadzać, a dopiero później jest dobro klienta. Ale dziewczyna namówiła mnie, żebyśmy zapisali się razem na niemiecki, bo wtedy była zniżka. No to się zgodziłem i powiem, że myliłem się co do tej masowości. Czyłem się w tej szkole bardzo fajnie! Lektorzy często zostawali dłużej po zajęciach, żeby coś tam jeszcze nam wyjaśnić, a zajęcia były dostosowane do naszego poziomu, ale oczywiście nie było zbyt łatwo ;)

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2016 - 17:38:45

postanowiłem w końcu siew zaić za angielki, wykupiłem kurs w speak up i od nowego roku zaczynam, odwrotu już nie ma a może to będzie impuls w koncu do nauki, tyle lat się niby uczyłęm tego angielskiego ale jak mnie szef wysłał za granicę to ledwo coś potrafilem sklecić jednak to czego uczą w szkołach nie wystarcza zeby się dogadać, a w przyszłym roku mam zaplanowany dłuższy wyjazd za granicę i muszę już opanować angielski chociaz w stopniu komunikatywnym

#49 ~Marcelina~

~Marcelina~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 22:10:41

I co? Kupilas w koncu mamie na prezent ten kurs? Moja mamuśka to do empik schoola pomyka na zajecia seniorow. Podobaja jej sie bo ma ludzi w tym samym wieku. Po angielsku mowi juz coraz lepiej, jak za granice wyjezdza ze mna to w koncu nie musze jej wszystkiego tlumaczyc, ani tez nie jest do mnie taka przylepiona takze same plusy. swoja droga fajny pomysl na prezent dla kogos. 

#50 ~Lalan~

~Lalan~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2016 - 10:07:13

Ja właśnie dostałem od Mikołaja kurs angielskiego  w empik school i strasznie się ucieszyłem :D Piszę w tym roku maturę i przyda mi się powtórka do egzaminu, ale o to jakoś bardzo się nie martwię, bo można się nauczyć nawet samemu z domu, trzeba tylko sumiennie ćwiczyć. Cieszę się, że będę w małej grupie z ludźmi w moim wieku i może w końcu nauczę się dobrze i swobodnie dogadywać, bo do tej pory to z tym mam największy problem. No i zaraz studia, może na erasmusa bym się wybrał..

#51 ~andzia~

~andzia~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2017 - 16:32:45

Ja polecam szkołę English Club na osiedlu Projektant. Małe grupy, bądź zajęcia indywidualne, dobrze wykwalifikowani lektorzy. Można samemu sobie stworzyć grupę na zajęcia nawet dwuosobową. Uczysz się czego chcesz, a nie że lecisz za książką...

naprawdę super szkoła :)

#52 ~asterix~

~asterix~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 16:02:45

Lalan, prezent fantastyczny. Ze mną też tak trochę było, bo załapałem się na promocję dla studentów w speak up i nie żałuję, bo robię postępy w nauce. Lektorzy i grupa jest ok, więc nie ma na co narzekać.

#53 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2017 - 14:22:36

Moja lektorka jest z Rzeszowa i jest super nauczycielką. Grupy są max 4 osobowe, przed 14tą można załapać się nawet na lekcje indywidualne lub w parze.  Znajomi polecili i w 100% się zgadzam, ludzie są najlepszą reklamą, więc przekazuję dalej. Jej numer telefonu 669911317 - Ewelina.

#54 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 07 luty 2017 - 11:22:37

Nie wiem ile zarabiają lektorzy w empik school, ale  znakomicie znają języki obce i są świetnie merytorycznie przygotowani do prowadzenia efektywnych i interesujących zajęć

bo odpisał lektor .. :)

#55 ~gringo~

~gringo~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2017 - 19:14:30

Raczej jestem przeciwnikiem małych szkół. Nie twierdzę, że są złe, ale duży może więcej. Jednak renoma szkoły to podstawa. Chodziłem do speak up z polecenia znajomych i miałem pewność, że duża szkoła ma więcej możliwości, choćby dodatkowe, darmowe zajęcia - np. klub filmowy, etc. Dla mnie znaczenie miał dobry lektor, bo taki potrafi zachęcić do nauki.

#56 ~Pijo~

~Pijo~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 13:20:40

Też się zapisałem do nich ze względu na różnorodność nauczania. Te kluby, ja chodzę do takiego dla miłośników czytania, są świetne. Przypominają mi się zajęcia z liceum, kiedy czytaliśmy książki i omawialiśmy je na lekcjach, tylko po polsku. Bardzo to lubiłem :)

#57 ~Marcin G~

~Marcin G~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2017 - 17:43:19

Zgadzam się co do New English School przy ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie. Na pewno tam się nie warto uczyć. Słabe warunki lokalowe. Młodzi lektorzy często reprezentujący niski poziom. Czuć że odwalają swoją robotę, domyślam się że wynika to niskich stawek więc trudno mieć do nich pretensje. Jeśli zaś chodzi o odrabianie nieobecności totalna porażka. Obiecują wszystko byle ściągnąć klienta a później rzeczywistość szybko to prostuję. Uczyłem się tam i ten uznaje jako czas stracony. Póżniej w ciągu jednego roku w innej szkole nauczyłem się więcej niż tam przez cztery lata. Zresztą widać że jeśli chodzi o lektorów Dyrekcja uprawia totalny "zamordyzm".  Stanowczo odradzam.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2017 - 20:23:04

znacie jakieś dobre kursy dla seniorów? Mój tato ma okazję wyjechać za granicę do pracy ale marnie z tym jego angielskim a bez języka to boimy się go puszczać

#59 ~bo nie wiem~

~bo nie wiem~
  • Goście

Napisano 14 maj 2017 - 21:13:06

znacie jakieś dobre kursy dla seniorów? Mój tato ma okazję wyjechać za granicę do pracy ale marnie z tym jego angielskim a bez języka to boimy się go puszczać

Co to znaczy dla seniorów ? 60+ 70+ 80+

#60 ~expat~

~expat~
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 03:26:33

I racja, bo bez języka zginie jak stare trampki z płota, i tyle go będziecie oglądać  :)

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych