Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Gdzie wybieracie się na wczasy i co polecacie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Kinia~

~Kinia~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 14:25:06

Moje dzieci nie kłamią. Nie porównuj ich do swoich. Jeśli jest tego typu zadanie domowe, to pisza prawde jak było. Pracą wstydzić się nie trzeba. Umysłowo to jesteś ty ograniczony, bo na pytanie ,,skąd się bierze mleko?" odpowiadasz zapewne..,,ze sklepu".

Nawet nie zauważyłeś drogi Janie że piszesz do kobiety.Zajmij się trochę swoimi dziećmi zamiast użalać się na forum publicznym jakie ty masz to życie ciężkie.A to hasło z mlekiem już takie wyświechtane...Wymyśl coś nowego.

#22 ~Kinia~

~Kinia~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 14:26:44

Kunia..... nie bądź taka mądra, bo ci urosną jądra

1373484372-k_Kb1Q.jpg

To twoja stara?

#23 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 21:42:29

Nawet nie zauważyłeś drogi Janie że piszesz do kobiety.Zajmij się trochę swoimi dziećmi zamiast użalać się na forum publicznym jakie ty masz to życie ciężkie.A to hasło z mlekiem już takie wyświechtane...Wymyśl coś nowego.

O moje dzieci nie martw się, proszę. Mam prawo sądzić,a nawet jestem pewien, że wyrosną na lepszych ludzi niż te rozkapryszone z blokowisk. Nie użalam się nad swoim życiem, wręcz przeciwnie. Lubie swoja prace i nie narzekam. Mowa była o wakacjach, prawda?. Siłą rzeczy mam je w innym terminie, to oczywiste.

#24 ~Kinia~

~Kinia~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2013 - 12:30:44

O moje dzieci nie martw się, proszę. Mam prawo sądzić,a nawet jestem pewien, że wyrosną na lepszych ludzi niż te rozkapryszone z blokowisk. Nie użalam się nad swoim życiem, wręcz przeciwnie. Lubie swoja prace i nie narzekam. Mowa była o wakacjach, prawda?. Siłą rzeczy mam je w innym terminie, to oczywiste.

Od razu inaczej gadasz jak spuścisz z siebie trochę pary.

#25 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2013 - 13:03:01

spokojnie, swoją energie wyładowuje pracując, wszak nikt mi nic za darmo nie da. rozmowa z Toba jest tylko miła odskocznią od codzienności

#26 ~lobo~

~lobo~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2013 - 11:28:30

Wracając może do tematu, ja własnie wróciłam z Wielkopolski. Znalazłam noclegi w Licheniu, jakoś tam się zatrzymałam. Mimo tego, że blisko sanktuarium, nie spotkałam narwanych ludzi. Miło było, wesoło. Mieszkałam w Domu noclegowym Anna (http://annadomnoclegowy.pl), tanie miejsce przede wszystkim! Za standard taki, jaki był, liczyli sobie naprawdę mało. Polecam! 

#27 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 20:33:44

mało też liczą sobie w domkach nad morzem w Poznaniaku.

#28 ~dziecko z PRL-u~

~dziecko z PRL-u~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 09:47:10

Ja jako dziecko w PRL-u to nawet na bilet autobusowy MPK aby dojechac na stacje kolejowa nie mialem.

Wczasy ?

Palcem po mapie !

#29 ~trol~

~trol~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 10:34:48

Ja jako dziecko w PRL-u to nawet na bilet autobusowy MPK aby dojechac na stacje kolejowa nie mialem.

Wczasy ?

Palcem po mapie !

nie trzeba bylo strajkowac,a brać się za robotę

#30 Franek786

Franek786

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 12 czerwiec 2019 - 13:18:33

Ale Was się tu żarty trzymają:):).

Wracając do tematu, to znam fajne kwatery i podaję namiar