Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie zakupić dobrej jakości i niedrogie rolety na okna ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
112 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 20:25:51

Napiszcie opinie gdzie kupowaliście niedrogo ale porządne rolety okienne bo w głowie mam już mętlik i sam nie wiem u kogo zamawiać. Nie wiem też jakie są lepsze - czy takie grube co bardzo zaciemniają pomieszczenie czy wystarczą zwykłe cienkie i też dobrze zasłonią okno. Kompletnie się nie znam a wiem że wielu z Was napewno chociaż trochę mi to rozjaśni.
Z góry dziękuję za szczere podpowiedzi.
Proszę tylko by właściciele takich sklepów nie zabierali tu głosu i nie reklamowali się bo to się da wyczuć, ja potrzebuję obiektywnej opinii zadowolonych klientów.

#2 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 20:32:44

Ja kupiłam roletki takie bardziej przepuszczajace światło - bo ładniejsze
:)
A gdzie ? Do pracy jeżdżę do Jaroslawia...i tam po drodze / to nie reklama , tylko fakty/
Merkury Market...

#3 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2013 - 16:18:51

Widząc jednak komentarze na profilu tego pana z Allegro Tomy-rzeszów nie odważyłbym się kupić u niego tej chińskiej tandety. Ostatecznie wybiorę jakąś sprawdzoną markę , a nie tandeciarza z Alledrogo.

Nie jestem autorem tego postu. Ktoś się pode mnie podszywa używając tego samego nicku. Ale fakt, jak poogladałem aukcje zrozumiałem że to autoreklama.

Dziękuję.

#4 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2013 - 16:22:28

a nie myslales o sklepie z Serbańskiej i firmie naprzeciw Nomi.....

Hrynkiericz na kazimierzowskiej zrobi i zamontuje

Nie pomyślałem o tych firmach, nie wiedziałem nawet ze są dlatego sprawdzę ich propozycje.
Szczerze mówiąc liczyłem trochę, że podpowiecie mi ze swojego doświadczenia , które rolety wybrać - chodzi i o cenę, i o jakość i o to jakie wybrać - te mocno zaciemniające czy wystarczą zwykłe cienkie.
Niemniej jednak wdzięczny jestem za odzew i propozycje bo nie wiedziałem o niektórych miejscach.

#5 ~arek~

~arek~
  • Goście

Napisano 11 maj 2013 - 20:15:40

Ja kupiłem w firmie z Świętochlowice Dom-Partner firma solidna i godna polecenia .Serwisant przyjechał pomierzył i najważniejsze dobrze doradził. zamierzam jeszcze kupic u nich moskitiery. termin realizacji to kilka dni cena tez była dobra bo z tego co wiem to sami produkują. POLECAM http://www.dom-partner.eu/

#6 adrianmoskal1

adrianmoskal1

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 czerwiec 2013 - 13:12:13

Napiszcie opinie gdzie kupowaliście niedrogo ale porządne rolety okienne bo w głowie mam już mętlik i sam nie wiem u kogo zamawiać. Nie wiem też jakie są lepsze - czy takie grube co bardzo zaciemniają pomieszczenie czy wystarczą zwykłe cienkie i też dobrze zasłonią okno. Kompletnie się nie znam a wiem że wielu z Was napewno chociaż trochę mi to rozjaśni.
Z góry dziękuję za szczere podpowiedzi.
Proszę tylko by właściciele takich sklepów nie zabierali tu głosu i nie reklamowali się bo to się da wyczuć, ja potrzebuję obiektywnej opinii zadowolonych klientów.

Ja szczerze bym polecał www.vertihor.pl  bo oprócz że mają dobre jakościowo materiały to jeszcze ciekawe rozwiązania proponują, szczególnie jeśli nie ma się prostej sytuacji jeśli chodzi o rozmiar okien. Tak więc od ostatniego remontu gdzie musiałem wiele rzeczy pozmieniać w tym powymieniać zakrycia okien, ta firma mi pomogła i uważam że jest godna polecenia.

#7 ~luda~

~luda~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 09:42:21

nie wiem czy dostaniesz coś dobrego  za niewielką kasę, w Polsce masz kilka dobry firm, rolety wewnętrzne muszą być solidne, bo mechanizm szybko się wyrabia

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 12:29:55

Firmy z Serbańskiej szczerze nie polecam.

nie wiem czy dostaniesz coś dobrego  za niewielką kasę, w Polsce masz kilka dobry firm, rolety wewnętrzne muszą być solidne, bo mechanizm szybko się wyrabia

Firmy z Serbańskiej szczerze nie polecam.

Gość, który to prowadzi jest niekompetenty, ceny ma czesto z komsou, a jak przychodzi do zrealizowania transakcji to sobie jeszcze dolicza do ustalonej ceny dodatkową kwotę,, twierdząć, że w takiej cenie jak się umówiliśmy, to on na sowje nie wyjdzie.

Efekt tego jest taki, że zamówiłem na allegro i sam zamomntowałem. Przy kilku (7) roletach wyszedłem do przdu jakieś 2800 zł.

pozdrawiam

Alik

#9 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 13:38:55

Ja kupiłam roletki u Pana Mateusz z firmy Rolmat i jestem zachwycona - są takie jak sobie wymarzyłam, a Pan Mateusz przyjechał do mnie wymierzył, doradził i zamontował :) ma fajna stronkę podam Ci linka http://rolmat-rzeszow.pl/rolety/

Pozdrowionka

Magda

#10 ~ludwik~

~ludwik~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2013 - 10:38:06

jeśli chodzi o rolety wewnętrzne to fajną opcją są rolety typu dzień/noc - bardzo dobrze pozwalają regulować ilość światła w pomieszczeniu, a poza tym ładnie wyglądają :)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 07:28:39

Ja szczerze bym polecał www.vertihor.pl  bo oprócz że mają dobre jakościowo materiały to jeszcze ciekawe rozwiązania proponują, szczególnie jeśli nie ma się prostej sytuacji jeśli chodzi o rozmiar okien. Tak więc od ostatniego remontu gdzie musiałem wiele rzeczy pozmieniać w tym powymieniać zakrycia okien, ta firma mi pomogła i uważam że jest godna polecenia.

doto firma z ul. okulickiego w rzeszowie www.dotorzeszow.pl

polecam

#12 ~Madziaa~

~Madziaa~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 12:19:04

Ciekawa oferta firmy Rolco:

Markizy:
Rolety:
Żaluzje:
Moskitiery:

#13 ~heńka~

~heńka~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2013 - 10:28:34

A jakie rolety masz na myśli? Zewnętrzne czy wewnętrzne? W każdym razie znam firmę, gdzie można zamówić bardzo dobrej jakości rolety (i takie, i takie). :) Tutaj możesz się zapoznać z ofertą rolet.

#14 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 08:52:16

polecam firmę www.rolprof.pl rolety zewnętrzne tanio

#15 ~Wiola~

~Wiola~
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 19:49:02

Albo szukasz dobrej jakości albo niskiej ceny. To rzadko idzie ze sobą w parze. Jak ktoś jest za tani to zazwyczaj oferuje chińszczyznę. Ja zamawiałam rolety w miniroom.pl. Tanie nie były, ale są świetnie wykonane i ozdabiają wnętrze,czego nie można powiedzieć o tych tanich.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2013 - 22:13:13

A ja sobie zamówiłem rolety, nie pamietam nazwy firmy bo i nie jestem z Przemyśla, ale polecił mi ją ktoś z Przemysla i  wytłumaczył gdzie sie znajduje ijestem bardzo zadowolony. Przeglądałem oferty kilku firm ale najbardziej mi  odpowiadała ta polecona, a znajduje sie na Krasińskiego przy sklepie, kiedyś, w dawnych latach jak pracowałem w mieście, nazwanym Akwarium. Przyjechał Pan w omówionym czasie, który wymierzył, doradził materiał, a miał kilka klas materiału, wybrałem chyba 2 klasy. miał wiele odcieni, no i wybrałem jeden z nich i jak sie nie myle do dziesieciu dni przyjechał z gotowymi roletami i migiem zamontował mi w całym domu na wszystkich oknach. Wydaje mi się że był tani. Może byli i inni tańsi ale z tego Pana usługi jestem bardzo zadowolony. Tak że proponuję tam zajrzeć i popytać

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2013 - 06:29:44

ale kurna autoreklamy , lepiej podzwonic, popytac za co sie płaci i porównać z innymi bo różnice bywaja 3 krotne

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2013 - 06:36:05

u tego muła i zdziercy z doto rzeszów w życiu drugi raz bym nie zamówił

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 21:46:30

u tego muła i zdziercy z doto rzeszów w życiu drugi raz bym nie zamówił

polecam fhu gabi bircza 

#20 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 18 październik 2013 - 10:25:19

Tak jak ktoś wcześniej pisał. Najlepiej samemu poszukać, podzwonić i wybrać najlepszą ofertę. Firma Debastor zakładała mi rolety na specjalne zamówienie . Naprawdę solidni ludzie, można do nich przedzwonić 42 213-70-38, a stronę też można ich znaleźć.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych