Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie zakupić dobrej jakości i niedrogie rolety na okna ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
112 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~kwiatek~

~kwiatek~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2017 - 21:49:12

Ja mam właśnie od polskiego producenta - a konkretniej z Roletexu - i jestem maga zadowolona z jakości.

#102 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 10:09:18

Odradzam rolety z Castoramy.

Kupiłam 5 sztuk i dwie tylko były bez wad. Jedna miała wygiętą rurkę (trzeba było naprostować, do dziś jest lekko krzywa), druga była krzywo przyklejona(odkleiliśmy, przykleiliśmy, na szczęście na ten sam klej, który pozostał) a trzecia najgorsza śmierdziała jakby się kot na nią zesikał (nie nie mamy kota w domu, trzeba ją było myć).

Tragedia, odradzam.

#103 ~agass~

~agass~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 15:13:14

Na oknie widokowym mam żaluzje pionowe od Wynn. W Krakowie jest ekspozycja, dlatego polecam się przejść i zobaczyć po prostu na żywo, jakie dekoracje cię interesują. Udało mi się wybrać naprawdę estetyczne verticale. Na życzenie zainstalowano mi delikatnie skośne żaluzje. Nie ma problemu, żeby się dogadać z wyceną i montażem nawet w nieco późniejszych godzinach. Bardzo mi na tym zależało.

#104 ~Julka~

~Julka~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2017 - 21:50:48

P.Hrynkiewicz lub Castorama jak ma być taniej. Jest też sporo w Briko

#105 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2017 - 21:52:35

W Rzeszowie jest większy wybór

#106 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2017 - 21:40:30

Jest tego tyle że nie wiadomo co wybrać . Nam polecili Roletex i faktycznie się one sprawdziły

#107 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2018 - 22:31:21

ŻORY. firma Ķeri przy głównym skrzyżowaniu Obsługa Pań pracujących w sprzedaży bardzo dobra. Wykonie i montaż rolet masakra, bardzo dlugi okres oczekiwania na montaz w domu. Ponad 30 dni od dnia zamowienia rolet. Źle zamontowane rolety, dodatkowo zniszczona szyna podczas montażu. Reklamacja uwzględniona, jednak ekipa montażowa nie ma czasu na wymianę. Zdecydowanie nie polecam firmy

#108 ~sonia~

~sonia~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2018 - 22:04:04

Roletex ma duży wybór. Który model jest najlepszy? Trudno stwierdzić, bo każdy ma inne potrzeby. 

#109 ~celina~

~celina~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 09:01:55

Jedna markiza mi się zniszczyła po mocniejszych opadach deszczu i postanowiłem przenieść się już do producenta, żeby mi zrobili konkretnie. Okazało się, że u producenta Wynn w Krakowie jeszcze taniej wyszło niż przy współpracy z poprzednim wykonawcą.

#110 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2018 - 20:08:51

Roletex ma duży wybór. Który model jest najlepszy? Trudno stwierdzić, bo każdy ma inne potrzeby. 

Dzień i noc mają ok

#111 ~KamilBea~

~KamilBea~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 09:47:19

Ja mam rolety bezinwazyjne, dokładnie ze sklepu Karnix i jestem z nich bardzo zadowolony. Są one bardzo proste w montażu, wyglądają również świetnie, bardzo fajnie komponują się z firanami. 

#112 ~roylonn~

~roylonn~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 11:22:22

Może zerknij na rolety PVC? Z tego co kojarzę, to Drutex ma takie w swojej ofercie. Firma na rynku działa dosyć długo, więc powinieneś być zadowolony. Widziałem takie rozwiązanie u znajomego i wygląda bardzo solidnie. Nie słyszałem, żeby na coś narzekał.

#113 Monika 678

Monika 678

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 29 czerwiec 2019 - 19:18:51

Ja założyłam markizy zewnętrzne z Fakro, jestem mega zadowolona. Nie były najtańsze, ale jakość jest rewelacyjna. Są przezroczyste, nie trzeba świecić sztucznego światła w pomieszczeniu, same się podnoszą i opuszczają i pełnia również role moskitiery. W mieszkaniu jest dużo chłodniej.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych