Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

GENEO - nowy zabieg kosmetyczny :: zobacz komentowany artykuł

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Agata Brzuska~

~Agata Brzuska~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2015 - 14:54:28

To prawda ja robię sobie zabieg geneo zawsze przed wielkim wyjściem lub około raz w miesiącu.Mieszkam w Toruniu i chodzę do gabinetu Beauty Medica depilacja laserowa Vectus i kosmetologia estetyczna Trafiłam tam na depilację Vectus a teraz jestem też fanką geneo i endermologie LPG.Fajny gabinet polecam wszystkim

#2 ~zeberka~

~zeberka~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2016 - 23:36:47

szaleństwo, żeby robić zabieg przed każdym większym wyjściem! ja generalnie potrzebowałam trochę takiego odświeżenia skóry, przywrócenia młodszego wyglądu, wiadomo, że też w dużej mierze chodzi tu o zmarszczki, nie ma co ukrywać. robiłam zabieg laserem ablacyjnym pearl fractional i zabieg do powtarzania jest w odstępie roku czasu, nie widzę sensu żeby tak latać co i rusz

#3 ~marie~

~marie~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2016 - 11:12:28

szaleństwo, żeby robić zabieg przed każdym większym wyjściem! ja generalnie potrzebowałam trochę takiego odświeżenia skóry, przywrócenia młodszego wyglądu, wiadomo, że też w dużej mierze chodzi tu o zmarszczki, nie ma co ukrywać. robiłam zabieg laserem ablacyjnym pearl fractional i zabieg do powtarzania jest w odstępie roku czasu, nie widzę sensu żeby tak latać co i rusz

wygląda ekonomicznie, tak raz na rok :D drogie takie coś? 

#4 ~zeberka~

~zeberka~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2016 - 00:36:12

jak na porządny zabieg, który można robić z takimi odstępami czasu to chyba cena nie zabija tak mocno :) jednorazowo kosztuje 1500zł

#5 ~marie~

~marie~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 14:47:42

gdzie taką cenę znalazłaś? jak szperałam w ofertach to widziałam drożej :/

#6 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 10 luty 2017 - 16:19:14

Zrobiłam sobie ten zabieg, kosztował 200 zł, polegał na nałożeniu kremu a następnie tarciu skóry taką szorstką ampułką, która wibrowała. Nikomu nie polecam, efekt był słaby, skóra rzeczywiście była bielsza i dużo gładsza od razu po zabiegu, ale już na drugi dzień po efekcie nie było śladu, żałuję, że wydałam na to aż 200 zł, gdyż skóra i tak była po zabiegu obwisła, zmęczona a trądzik nie zmniejszył się ani trochę. Skóra po prostu była gładka i biała. Zabieg ten może sobie zrobić osoba, która problemów ze skórą twarzy nie ma żadnych, takie odświeżenie za 200 zł. 

#7 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2017 - 16:30:03

Ja robilam serie i z tego co wiem a specjalista nie jestem to wlasnie seria ma szanse realnie zmienic buzie i u mnie tak wlasnie bylo.Ja robilam 5 zabiegow i bardzo polecam !

#8 ~Mariolka~

~Mariolka~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2018 - 07:05:58

kosmetyka się rozwija co chwile są nowe urządzenia, które tak naprawdę to stara tylko lepiej obudowana maszyna.
Mi to przypomina mikrodermabrazje z nałożona ampułka

#9 ~Marlena~

~Marlena~
  • Goście

Napisano 22 maj 2018 - 15:03:10

Ja usłyszałam o Geneo podczas mojej regularnej wizyty w Arte Clinic. Wtedy to była u nich nowość. Postanowiłam zrobić ten zabieg wiosną zachęcona pozytywnymi opiniami w sieci i mogę powiedzieć, że rzeczywiście świetnie się to sprawdza. Cera jest zregenerowana, dokładnie oczyszczona i przygotowana do lata. Twarz jest widocznie rozjaśniona, odżywiona i prezentuje się dużo lepiej.

#10 N. Clinica Cosmetologica

N. Clinica Cosmetologica

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 14:13:32

świetny zabieg warty polecenia dla osób w różnym wieku i o różnych typach skóry. Zabieg geneo jest mało inwazyjny, przez co można go wykonywac przez cały rok. Nowoczesna technologia gwarantuje intensywne oczyszczenie, odświeżenie a także odzywienie skóry.

#11 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2018 - 12:58:05

Geneo dużo ludzi poleca ostatnim czasem, z moich znajomych to już 5 osób z niego korzystało, ja też, bo małe zmarszczki się mi pokazały, a dla mnie zmarszczki to tragedia. Miałam 3 serie w clinica cosmetologica, bo akurat na moje małe zmarszczki wystarczyło i teraz już po zmarszczkach.

#12 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 06:10:25

Robiłam ten zabieg z 3 lata temu jak Geneo weszło na rynek. Niestety po zabiegu Bright dostałam takiej reakcji nadwrażliwości że nie mogłam dotknąć skóry twarzy. Twarz miałam piekąca, palącą,zaczerwienioną - nie mogłam jej dotknąć . Musiałam nosić gruby makijaż do pracy żeby to zakryć. Chciało mi się śmiać jak pomyślałam że "zobaczy Pani efekt będzie jutro".Tak więc nie na każdą cerę te kwasy działają korzystnie. Uważam że osoby z delikatną cera muszą się zastanowić.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych