Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ginekolog dębica

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~xperianki~

~xperianki~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 15:55:43

Może ktoś polecić dobrego ginekologa z Dębicy. Może być prywatnie. Zależy mi na kimś sprawdzonym, nie patrzącym tylko na kasę.

#2 ~dd~

~dd~
  • Goście

Napisano 03 maj 2013 - 16:30:56

Dr. Niewiadomska (ginekolog-położnik-urolog), prowadziła też moją drugą ciążę w tamtym roku). Miła, wyjaśnia, przeprowadziła sprawnie cc z drugim lekarzem, dbała o swoją pacjentkę bezinteresownie.

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 10:26:47

polecam goraco doktora Gawlika:) swietny lekarz mily kompetentny,prowadzil moja ciaze od poczatku,bylam bardzo zadowolona.i nadal zamierzam do niego chodzic,

#4 ~xperianki~

~xperianki~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 22:10:48

Dziękuje za odpowiedzi byłabym wdzięczna za dodanie w miarę możliwości ceny wizyty.

#5 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 10:20:20

Jeżelisz szukasz dobrego lekarza to polecam jechac do Ropczyc  Marta Gilewicz, pojedź a nie pożałujesz.

Mało kto wie o niej.

50 zł wizyta

50 zł cytologia

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 07:49:20

polecam goraco doktora Gawlika:) swietny lekarz mily kompetentny,prowadzil moja ciaze od poczatku,bylam bardzo zadowolona.i nadal zamierzam do niego chodzic,

doktor Gawlik zdecydowanie

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 09:02:25

Po pierwsze to nie doktor tylko lekarz.

A po drugie co tak bardzo polecacie? - te kolejki?

Ja nie wiem czy on wam coś wstrzyknął?

Nie wydaje mi się, aby można normalnie funkcjonować przymując pacjentki do późnej nocy 23 czy 24. Jak dla mnie to przegięcie, no i gabinet :(

#8 ~Andzia~

~Andzia~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 10:23:34

hahah w Dębicy nie mma dobrych ginekologow.... uciekajcie do Rzeszowa....

#9 ~Andzia~

~Andzia~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 21:59:16

no Gawlik faktycznie przereklamowany....

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2014 - 19:09:24

#11 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2014 - 19:11:04

A jak się w ogóle do tego dr umówić jak nie odbiera telefonu? Jedzie się bez umawiania?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2014 - 18:24:16

Po pierwsze to nie doktor tylko lekarz.

A po drugie co tak bardzo polecacie? - te kolejki?

Ja nie wiem czy on wam coś wstrzyknął?

Nie wydaje mi się, aby można normalnie funkcjonować przymując pacjentki do późnej nocy 23 czy 24. Jak dla mnie to przegięcie, no i gabinet :(

i nie umówisz się na godzinę tylko siedzisz w ciąży cztery godziny czekając na kolejkę jak dla mnie koszmar

#13 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 05 maj 2014 - 15:31:23

mam 60 lat, 2 dorosłych synów i nigdy nie zapłaciłam złotówki dla prywatnie przyjmującego ginekologa,macie kobiety za dużo pieniędzy kupcie lepiej coś dzieciom

#14 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 08:57:49

To fakt trudno o dobrego ginekologa w Dębicy, ale z nich wszystkich polecam dr. Gawlika

#15 ~kama~

~kama~
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 18:41:06

Dr Gawlik jest naprawdę bardzo dobry.Prowadził moje dwie ciąże, bardzo pomocny,świetny specjalista i przede wszystkim człowiek.Polecam gorąco. :)

#16 ~Lusiii~

~Lusiii~
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 22:29:29

polecam dr Grabca:)

#17 ~nowa~

~nowa~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2014 - 13:51:02

hahah w Dębicy nie mma dobrych ginekologow.... uciekajcie do Rzeszowa....

zły kierunke dziewczyny tylko nie Rzeszów, wszyscy pracyją w jednej klinice i tylko kaska kaska,z  Dębicy juz bardziej poleca drugi kierunek Tarnów no i Kraków jak już macie jeździć to do prawdziwych specjalistów a nie kasiarzy 

#18 ~sylwiaa~

~sylwiaa~
  • Goście

Napisano 02 październik 2014 - 13:56:47

Jeżelisz szukasz dobrego lekarza to polecam jechac do Ropczyc  Marta Gilewicz, pojedź a nie pożałujesz.

Mało kto wie o niej.

50 zł wizyta

50 zł cytologia

Nigdy w życiu nie polecę tej kobiety! Dla mnie to nie jest człowiek. Gdy poszłam do niej z infekcją mając 19 lat zostałam potraktowana chamsko, bez szacunku. Dla mojej mamy tego samego dnia była bardzo miła, a mnie po prostu poniżała. Nic takiego zachowania nie tłumaczy..

#19 ~hhh~

~hhh~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2015 - 18:25:59

Pani Bielatowicz - w końcu fajna, młoda, pomocna lekarka prawie w Dębicy.

#20 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2015 - 11:29:52

Dr Gawlik dobry jak.każdy lekarz przy bezproblemowej ciąży. Ja do niego jezdzilam a po porodzie okazało się że ma dwie wady wrodzone co bez problemu mógł zauważyć na usg ale niestety jak pacjentki traktuje się ilościowo a nią jakościowo to tak jest

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych