Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ginekolog dębica

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2017 - 21:59:46

Jakieś opinie na temat dr Piechoty i porodu w profamili ?

#42 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2017 - 17:17:51

Joanna bielatowicz miła do czasu kiedy chodzisz na wizyty i płacisz ale kiedy coś z ciążą się dzieje kieruje do szpitala i później juz jej nie ma. A kiedy ja spotkasz udaje że Cię nie zna. Nie polecam !!!!

#43 ~ddd~

~ddd~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2017 - 23:48:48

Joanna bielatowicz miła do czasu kiedy chodzisz na wizyty i płacisz ale kiedy coś z ciążą się dzieje kieruje do szpitala i później juz jej nie ma. A kiedy ja spotkasz udaje że Cię nie zna. Nie polecam !!!!

Niestety to prawda...

#44 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2017 - 19:27:34

Polecam Joannę Bielatowicz. Wspaniały lekarz, czlowiek

#45 ~Anulka89~

~Anulka89~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 23:06:01

Do RZESZOWA !!!!!
Nie ma dobrych gin w Dębicy ani też w Ropczycach, Jaśle czy małopolskim Tarnowie.
W Rzeszowie - tam szukajcie. Są tam dobrzy.

Nie zgadzam sie, kuzynce w Rzeszowie powiedzieli ze jest bezplodna a u Gawlika zaszla w ciaze i ma teraz zdrowa 9 miesieczna coreczke

#46 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2018 - 21:27:05

Nie polecam tego lekarza. Ponieważ zaniedbal moja ciążę. Przez niego zmarło moje dziecko w 9miesiącu urodziło się martwe. W szpitalu mąż był u niego i zapytał się czy trzeba teraz zrobić jakieś badania on powiedział że nie dwa okresy i można się starać. Ale ja z ciekawości poszłam do innego lekarza i pokazałam wszystkie badania i kartę ciazy. Okazało się ze nosiłam martwe dziecko od trzech tygodni! A on w dniu porodu miał czelność wmówić mi i wydrzeć się ze to moja wina i mojej rodziny... A jeszcze wspomnę ze cytologie miałam robiona parę minut przed porodem. W ciazy miałam bardzo niska tarczycy co było przyczyną śmierci dziecka(lekarz widział badania lecz mówił że wszystko dobrze) byłam już w szpitalu przez pięć dni brać antybiotyk bo od tego wszystkiego dostałam zakarzenia... Gdybym posłuchała lekarza dziś by mnie tu nie było! Z czystego serca nie polecam tego lekarza!!!

#47 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2018 - 21:28:44

Mówiłam o Boguslawie Gawliku

#48 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2018 - 21:32:49

Nie polecam tego lekarza. Ponieważ zaniedbal moja ciążę. Przez niego zmarło moje dziecko w 9miesiącu urodziło się martwe. W szpitalu mąż był u niego i zapytał się czy trzeba teraz zrobić jakieś badania on powiedział że nie dwa okresy i można się starać. Ale ja z ciekawości poszłam do innego lekarza i pokazałam wszystkie badania i kartę ciazy. Okazało się ze nosiłam martwe dziecko od trzech tygodni! A on w dniu porodu miał czelność wmówić mi i wydrzeć się ze to moja wina i mojej rodziny... A jeszcze wspomnę ze cytologie miałam robiona parę minut przed porodem. W ciazy miałam bardzo niska tarczycy co było przyczyną śmierci dziecka(lekarz widział badania lecz mówił że wszystko dobrze) byłam już w szpitalu przez pięć dni brać antybiotyk bo od tego wszystkiego dostałam zakarzenia... Gdybym posłuchała lekarza dziś by mnie tu nie było! Z czystego serca nie polecam tego lekarza!!!

#49 ~jeszcze niegrzeszna Krysia~

~jeszcze niegrzeszna Krysia~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 01:51:05

Nie zgadzam sie, kuzynce w Rzeszowie powiedzieli ze jest bezplodna a u Gawlika zaszla w ciaze i ma teraz zdrowa 9 miesieczna coreczke

No no no jaki ten Gawlik jest płodny nad podziw !

I zaszła w ciaże ?

A po którym razie, można wiedzieć ?

Za każdym razem się spuszczał do pochwy ?

#50 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 20:51:54

pani Bielatowicz co o niej sądzicie i ile za wizytę

#51 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 07:02:10

Czy ginekolog Gawlik wszystkim Paniom po pierwszym badaniu usg (jeszcze przed badaniem krwi) przepisuje 'profilaktycznie' duphaston i progesteron?

#52 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 14:12:17

Ktos Wie ile teraz bierze Dr Niewiadomska za wizyte??

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 10:16:16

Ktos Wie ile teraz bierze Dr Niewiadomska za wizyte??

100 zł

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 13:09:38

Najgorszy lekarz Gawlik! Przestrzegam wszystkie naiwne babeczki przed tym draniem dla którego liczą się już tylko pięniądze bo na pewno nie zdrowie pacjentki w ciąży. Co to za profesjonalista który nawet ciśnienia w ciąży nie umie dokładnie zmierzyć(nie na nadgarstku tylko na swterze), albo spojrzeć chociaż kur... spojrzeć na spuchnięte nogi od których już pojawiał się sygnał,że dzieje się coś niedobrego Wielki Bogu Dębicy wiedz, że gdyby to był mój przypadek nie dałabym Ci spokoju dręczyłabym Cię do upadłego za to że przez Twoje niedpotarzenie zmarło dziecko:(

#55 kociol

kociol

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 17:17:08

A mi się wydawało, że w Rzeszowie się mną lepiej zajmą i się niestety pomyliłam.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych