Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

127 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jaś~

~Jaś~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 18:02:12

Największe miasta świata marzą, by ich symbolem była c..a.

#2 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 18:02:37

Wyrazy współczucia dla Rzeszowa, że ma jeszcze tylu komunistów. A to dziadostwo wyburzyć, żeby żaden ślad po nim nie został.

#3 ~fan Petru~

~fan Petru~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 18:06:18

PROLETARIUSZE  WSZYSTKICH  KRAJÓW- ŁĄCZCIE SIĘ !

/GOLE DUPECZKI - HOP DO KUPECZKI !/.

#4 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 18:07:14

Piłsudski,Ciepliński w grobie się przewracają

#5 ~jasko~

~jasko~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 18:10:37

fajna ta blondyna

#6 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 18:38:39

DO "KIBICA" JESTEŚ PROSTAK I CIEMNIAK

Anno jesteś wspaniała, już po jednym zdaniu pokazałaś swój poziom intelektu i dobrego wychowania. Gratuluję !!!

#7 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 18:45:28

Najwidoczniej komuś zależy na obronie symboli komunizmu. Ciekawe kto to wszystko sponsorował.

Usunąć ten komunistyczny i propagandowy pieprzyk ze środka, pozostawić sam betonowy kształt liścia laurowego- jako np. symbol zwycięstwa nad komunizmem. IPN się ucieszy i "Wielka C" będzie ładniejsza.

#8 ~uczestniczn~

~uczestniczn~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 18:48:00

​A oto zdjęcie tych kilkusetosobowych tłumów z lotu ptaka (godz. 15:40, sam środek protestu):

ibb.co/cSpnAd

Wy dziennikarze Nowin nie macie wstydu i nie znacie granic w manipulowaniu faktami. Szmatławiec. 

lupus nie kłam, byłam widziałam. Jakiś niby dron "nieudacznik" wyleciał, czyba nie doleciał nawet do ogrodów od budynku UW i miernota wrócił. A mieszkańcy dopisali

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 18:56:29

Najwidoczniej komuś zależy na obronie symboli komunizmu. Ciekawe kto to wszystko sponsorował.

Usunąć ten komunistyczny i propagandowy pieprzyk ze środka, pozostawić sam betonowy kształt liścia laurowego- jako np. symbol zwycięstwa nad komunizmem. IPN się ucieszy i "Wielka C" będzie ładniejsza.

Tak jest,usunąć pieprzyk a wsadzić głowę Jarka. On przecież jeszcze w c..e nie był.

#10 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 18:58:26

Śmieszna impreza.

#11 ~uczestniczka~

~uczestniczka~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 19:07:04

ktos domaga się widoku z lotu ptaka.

byłam i widziałam, ludzie się świetnie bawili.

kandydat na przyszłego prezydenta (ps kandydat PIS) zosał wygwizdany  za jego wizję.

a od budynku UW wyleciał jakiś dron, i nie doleciał nawet do połowy ogrodów i co on widział, jaki lot taki widok

#12 ~matrix~

~matrix~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 19:21:18

Kamiński, Fijołek - "czerwoni" chłopcy z komitetu wyborczego byłego członka PZPR obecnego gospodarza Rzeszowa, który trwał przy tej partii do końca jej rozwiązania. 

Po co to było obalać komunizm ?

#13 ~stop cypr~

~stop cypr~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 19:29:47

buczak będzie prezydentem jak umrze Ferenc.

Niech się nie ośmiesza on   i wojewodzina.

A pomnik to C..a rzeszowska to symbol Rzeszowa. Zdejmijcie tych żołnierzy i zostawcie same uszy.

Ps: likwidacja pomnika to też koszty. Kto za to zapłaci?

#14 ~Jawor~

~Jawor~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 19:32:09

Tłumy haha 400 osób

#15 ~Jawor~

~Jawor~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 19:32:37

Tłumy haha 400 osób

#16 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 19:34:24

Buczak ma ból dupy bo z jednej strony obiecuje "słuchać mieszkańców" i (a jakże) "konsultować" z mieszkańcami różne decyzje a z drugiej strony jego tępa partia fanatyków i umysłowych impotentów każe mu burzyć, burzyć i burzyć. Chłop nie wie co robić i co mówić więc brnie w jakieś okrągłe zdania.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 19:37:33

Wierni na majówkach modlili się za nawrócenie manifestantów.

#18 ~mieszkanaka rz~

~mieszkanaka rz~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 19:42:53

wierni na majówce niech modlą się za siebie o opamiętanie  a nie za tych co bronią pomnika jako wizytówki Rz,.

#19 ~Gonzo~

~Gonzo~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 19:51:51

I tak to coś co nazywa się pomnikiem czynu rewolucyjnego (był w Polsce czyn rewolucyjny, kto go dokonał?) zostanie zburzone. Wyrok jest kwestią czasu. Precz z komuną.

#20 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 19:52:00

To symbol tego miasta ale co o tym mogą wiedzieć ci którzy jeszcze pare lat temu na wichurach mieszkali a jak do miasta jechali to byla wyprawa na cały dzien.Wara od pomnika to wizytowka miasta a pomniki to najczesciej burza dyktatorzy albo pislamisc.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych