Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~BeeBB~

~BeeBB~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2009 - 12:58:04

To ladnie sobie Panowie z UB i SB zabezpieczyli przyszlosc! Bo kto im podskoczy kiedy w rekach maja teczuszki,a w nich materialy z przeszlosci? Nie dziwie sie,ze kler na wiesc o lustracji SRA PO NOGACH!!! Wlasciwie to dlaczego by ich nie zlustrowac!! Ja jestem za!! Z pewnoscia na swiatlo dzienne wyszloby wiele,wiele brudow: hazard,dziwki,pijanstwo i inne wyskoki potulnych slug Bozych.

#2 ~~emigrant~~

~~emigrant~~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 01:53:16

To ladnie sobie Panowie z UB i SB zabezpieczyli przyszlosc! Bo kto im podskoczy kiedy w rekach maja teczuszki,a w nich materialy z przeszlosci? Nie dziwie sie,ze kler na wiesc o lustracji SRA PO NOGACH!!! Wlasciwie to dlaczego by ich nie zlustrowac!! Ja jestem za!! Z pewnoscia na swiatlo dzienne wyszloby wiele,wiele brudow: hazard,dziwki,pijanstwo i inne wyskoki potulnych slug Bozych.

Rok 1995. Szwarc parada w jednostce wojskowej niedaleko Przemyśla, z obowiązkową mszą ''ekumeniczną''. Z niedowierzaniem patrzę na jednego z księży, przecieram oczy, proszę kolegę aby mnie uszczypnął. Nic nie pomaga - nie mylę się, stary znajomy w sutannie. - K..., stary, ty oficer bezpieki, teraz w innym mundurze????. - Cicho, daj spokój, kapelanem teraz jestem.... - A ile lat u smutnych byłeś? - No, szesnaście, ale nic nikomu złego nie zrobiłem...

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych