Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

I CO PAN NA TO PANIE POŚLE KOCHANY NASZ. ?

Jerzy Paul

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 05 sierpień 2019 - 04:55:49

Na MAPACH GOOGLE Szpital Leżajski, w tym oddział SOR, są dokładnie "obfotografowane".

Na zdjęciach pochodzących z 2017 r widać wiatę dla karetek przywożących pacjentów z zamkniętymi  na dobre bramami wlotowymi.

Co więcej, na zdjęciach tych widać również drogę dojazdową, prowadzącą od ulicy Leśnej do wiaty, zastawioną samochodami, ale nie są to karetki szpitalne, ale prywatne samochody osobowe..

I CO PAN NA TO PANIE POŚLE KOCHANY NASZ. ???

Zdjęcia GOOGLE zaświadczają, że w 2017 r. było, jak jest teraz, ale Pan w imię kiepsko pojętej 

SWOJEJ WŁASNEJ KAMPANII WYBORCZEJ

gra na słabościach służby zdrowia, którą Pańska formacja roz PIS dziła do cna,

bo nie ma dnia, żeby gdzieś tam w Polsce nie był zamykany jakiś oddział szpitalny z powodu braku lekarzy.

Krzysztof Brenda

#2 wtefko

wtefko

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 05 sierpień 2019 - 18:47:23

A czy Pan wie co to jest "PILOT" do bramy i "NAPĘD" bramy. Więc informuję Pana że bramy w obecnych wiatach mają napęd elektryczny. Naciskamy guzik i jedzie do góry i na odwrót.

Więc jak PR było zarządzane przez SPZOZ w Leżajsku to zespoły wyjazdowe w swoich karetkach takie piloty posiadali.

W momencie kiedy PR jest zarządzane przez inną instytucję to albo brama powinna automatycznie się otwierać przy podjeździe karetki, albo ktoś z pracowników szpitala powinien ją otworzyć. Natomiast problem polegał na tym że:

a) brama była zamknięta i nikt nie otwierał

B) nawet jeśli bramę otworzono to tam stały zaparkowane samochody SPZOZ i karetka "systemowa" nie mogła tam wjechać.

#3 szpieg

szpieg

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 05 sierpień 2019 - 22:03:24

Panie Krzys, zapomnial Pan ze w 2017 roku Ratownictwo bylo w rekach Szpitala, a Ratownicy byli pracownikami. Wszystko uleglo zmianie po 01.04.2019 
I zamiast jak zwykle zajmowac sie tematem bladzi Pan po omacku wybielajac niepowazne zachowanie pracownikow Szpitala. 

#4 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 06:25:39

Szanowny Panie Szpiegu.

Piszę to co piszę, ponoszę za to stuprocentową odpowiedzialność i nie chowam się za pseudonimem.

Zajmuję się tematem, a nie oceną Pańskiej osoby.

Że ma Pan inny ogląd na sprawę, nie daje mi to prawa do obrzucania Pana

inwektywami  i nigdy do tego się nie posunę.

Nie realizuję żadnej wendetty, nie kreuję się na obrońcę uciśnionych, nie mam żadnego osobistego interesu, aby stawać się obrońcą Dyrektora Furmanka.

Mam swój kręgosłup polityczny i chciałbym aby o losach mych i wielu bliskim mi decydowali ludzie innej moralności i mentalności, kierujących się w swoim życiu innymi wartościami.

Ludzie, co to przede wszystkim "kochają kwiaty, słońce i wiatr".

Do ludzi tych zapewne nie należą osobniki, którzy swych adwersarzy publicznie nazywają 

""OBOROWYM""

nawet, gdyby mieli mieć szeroką i głęboką wiedzę w temacie, znać się na wszystkim oraz mieć swoje osobiste powody.

Krzysztof Brenda

#5 ja!

ja!

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 07:52:17

w..e!

Jesteś najlepszym dowodem na "słabość służby zdrowia". Przy sprawnie funkcjonujacym systemie słuzby zdrowie podjeto by próbe leczenia twojego biedaku przypadku, może odizolowano by cie od społeczeństwa a tak wegetujesz sobie na działeczce i piszesz, piszesz, piszesz. Sam piszesz, sam sobie odpowiadasz i podniecasz cię liczba wejść i cierpisz z powodu braku FB i przyjaciół.

#6 ja!

ja!

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 09:17:21

A wy uczestnicy dyskusji inni niż Krzysztof B. skoro zdecydowaliście się na dyskusje z upośledzonym to nie irytujcie się że pisze bzdury np. że skoro w 2017 widać na jakimś zdjęciu że brama była zamknięta to i w połowie 2019 też jez zamknięcie przed karetką jest OK. Olejcie gościa z pozytkiem i dla siebie i moze dla niego.

#7 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 09:26:54

Panie "ja!"

Trzeba przyznać, że sprytnie i zgrabnie napisane.

Już ktoś mi kiedyś tak pisał, 

ale póki co nie wszyscy.

I póki co ja, ta upierdliwa menda, 

ma się dobrze, 

a służba zdrowia pod rządami "Ferajny Naszego Pana Posła Kochanego"

sięga dna.

Życzę Panu takiego samego zdrowia, jak moje,

gdy Pan dożyje mojego wieku.

#8 wtefko

wtefko

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 10:19:11

Widzę że do mojej wypowiedzi Pan się nie ustosonkował. Zabrakło logicznych argumentów?

#9 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 12:29:18

Szanowny Panie "wtefko"

PILOT, NAPĘD to są argumenty,

Pozostaje droga dojazdowa pozastawiana prywatnymi samochodami osobowymi.

Czy w takim stanie rzeczy tenże pilot i tenże napęd były wtedy, dwa lata temu rzeczywiście 

używane ???

Tylko wtedy, dwa lata temu, nie było kampanii wyborczej.

Teraz jest i trzeba wywołać awanturę, aby NASZ PAN POSEŁ KOCHANY miał szansę na ratowanie swojej nadszarpniętej reputacji.

Powtarzam !!!
Widziałem nagranie monitoringu i moim zdaniem, żadne działanie ze strony pracowników SOR nie narażało pacjenta karetki na utratę życia czy zdrowia. To lekarz karetki, swoją konfrontacyjną postawą, stawiał pacjenta w mało komfortowej sytuacji.

#10 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 13:04:29

Panie "ja!"

jestem jeszcze Panu winien szczególne podziękowania.

Pisząc, komentarze do moich wątków w stylu jak wyżej, niejednokrotnie przyczyniał się Pan do wzrostu liczby odsłon moich wpisów.

Serdeczne dzięki.

#11 ja!

ja!

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 13:08:37

Widzicie, piszecie do wariata a on swoje (bzdury).

Za życzenia zdrowia nie dziekuję bo madrość ludowa mówi "kogo ON chce pokarać temu rozum odbiera" jak w twoim biedaku przypadku. Niby wydaje ci sie że z toba wszystko OK a ludzie odwracają sie od ciebie bo jesteś normalnie upierdliwym, wrednym i natretnym wariatem.

Użytkownik ja! edytował ten post 06 sierpień 2019 - 13:11:27

#12 szpieg

szpieg

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 13:09:56

Panie Krzysztofie robi to Pan dla oslon?
Jestes jednak maluczkim czlowiekiem  o bardzo ograniczonym polu i widzenia i rozumowania, Szkoda ze Prawda nie dociera. 
Szkoda ze majac potencjal marnuje sie Pan

#13 ja!

ja!

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 13:11:59

No widzisz nikt nie ma ochoty czytać twoich bzdur, wchodzą by zobaczyć co ja! ma na twój temat do powiedzenia.

#14 wtefko

wtefko

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 13:20:21

Panie Krzysztofie, to widział Pan na nagraniu że karetka nie dojechał do wiaty czy że nie mogła wjechać w wiatę? Samochody nawet gdyby były zastawione w dwa rzędy to itak by to nie stanowiło żadnego problemu. Polecam podjechać pod SOR i zobaczyć jak jest tam zorganizowany ruch. Do wiaty można dojechać z dwóch różnych stron i żadne samochody na drogach dojazdowych nie blokują tych że dróg, jeśli blokują to to sprawa nie do Pana Mariana (chyba by to był słynny Jaguar :-) tylko do policji.
chodzi o brak możliwości wjazdu do wiaty i transportu pacjenta w godnych i bezpiecznych warunkach!

#15 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 13:57:22

Panie "ja!"

Ale JAJA !!!

Kampania wyborcza

Naszego Pana Posła Kochanego trwa.

#16 wtefko

wtefko

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 14:39:31

Czyli merytorycznie Pan nie chce rozmawiać.

#17 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 15:02:17

Merytorycznie jak najbardziej.

Ale gdy się dostaje takie wpisy:

#18 wtefko

wtefko

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 17:39:33

Nie spodobał się Panu mój wpis? Obraziłem Pana czy napisałem nieprawdę? Rozumie Pan jaka jest różnica między droga dojazdową a wypełnioną po brzegi wiatą do której już nic się nie zmieści?

#19 ja!

ja!

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 20:13:46

Krzysztof B. w swym szaleństwie i chęci zostania działkowcem-celebrytą zaczyna kolportować swoje urojenia na forach dla mieszkańców Niska i Łańcuta. Jest jazda nie !?

#20 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 07 sierpień 2019 - 04:03:09

Panie "ja!"

Obserwatorze i komentatorze nowosarzyńskich zjawisk.

Wszelki merytoryczny dyskurs z Panem, to strata czasu. Jest Pan ogniwem wypełniającym łańcucha, na którym dynda władza PIS-u, a elektorat tej formacji jest, jak wiadomo, niereformowalny.

Mam tylko nadzieję, że poziom Pańskiej erudycji przyczyni się, że dalsze posłowanie

NASZEMU PANU POSŁOWI KOCHANEMU

przeleci koło nosa.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Jerzy Paul

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych