Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~czarnovia~

~czarnovia~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 16:34:01

Nie znam dokłądnie tej sprawy, ale wiem jak trego typu konflikty rozwiązywane są w podikręgu dębickim. Tam decydują ukłądy i znajomości, w ięc pewnie tak samo jest w Stalowej Woli. Działacze piłklarscy w okręgach i podokręgach tkwią mentalnie w głebokiej komunie. Dlatego nasz futbol to kompletne dno.

#2 ~kso~

~kso~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 18:29:53

W tym sezonie w podokręgu rzeszowskim była podobna sytuacja w meczu Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Wisłok Czarna. W 92 minucie drużyna z Wólki Niedźwiedzkiej wygrywała 3:0, wtedy na boisko po raz drugi wbiegli chuligani drużyny gości. Sędzia mecz przerwa. Komisja dyscyplinarna oczywiście od razu zacierała ręce i sypała karami, tylko problem w tym, że nie wiedzieli chyba, kogo karać i jak. Klub Orzeł został ukarany walkowerem(można powiedzieć, że związek pana Grenia faworyzuje pseudokibiców, bo to oni "wygrali" tan mecz a nie zawodnicy), dodatkowo zamknęli stadion w Wolce na pięć spotkań (najwyższa z możliwych kar) i kara finansowa w wysokości 500 zł. I gdzie tu sprawiedliwość??????? Orzeł złożył oczywiście odwołanie od tych kar, oczywiście też za wcześniejszą opłatą. W trakcie spotkania dotyczącego odwołania komisja zgodnie przytakiwała ze to jakiś nieporozumienia, po czym tydzień później do klubu doatarla pismo, w którym można przeczytac ze walkower potrzymany, kara finansowa podtrzymana a stadion zamiast na 5 spotkań zamknięty dla kibiców bedzie przez 3 mecze. Dodam tylko ze po ostatnich zadymach w meczu Zawisza - Widzew gdzie była walka z ochrona i policja ( w Wólce bandyci z Czarnej wbiegniecie na murawę bez tzw. rozlewu krwi) stadion w Bydgoszczy został zamknięty na jedem mecz.

ehhhhhhhhh odechciewa sie tej piłki patrząc na to, co robią ci pseudo działacze. To jest więcej niz MAFIA i to jest najgorsze!

#3 ~haha~

~haha~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 19:03:08

iskra jest zdesperowana bo nie ma kto grac a  w druzyny nazywaja ich emerytami. to ich problem ze prezydent daje do mokrzyszowa a o nich zapomnial. kiedys slyszalem na leliwie ze sobow odlancza sie od tbg i bedzie w gminie grebow. DESPERACI

#4 ~nbv~

~nbv~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 20:13:37

jestem prezesem klubu w lubelskim związku i u nas też jest różnie ale czegoś podobnego nie ma...mam przyjaciół w okręgu stalowowolskim i oni opowiadają co tam się dzieje to masakra !!! nie ma kolejki żeby gdzieś nie było dymu,tam jest strach jezdzić na mecze! a władze tego związku są ponoć ze średniowiecza......

#5 ~sparta~

~sparta~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 22:12:47

TO sie tyczy goscia do goscia hahahaha ty pajacu emeryci chociasz graja bo maja zdrowie a ty pajacu żebrzesz pod sklepem na piwo hej kłyżowska PAMUŁA

#6 ~sędzia~

~sędzia~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 09:27:23

Nie znam dokłądnie tej sprawy, ale wiem jak trego typu konflikty rozwiązywane są w podikręgu dębickim. Tam decydują ukłądy i znajomości, w ięc pewnie tak samo jest w Stalowej Woli. Działacze piłklarscy w okręgach i podokręgach tkwią mentalnie w głebokiej komunie. Dlatego nasz futbol to kompletne dno.

Masz rację to dno zaczyna się od Kazimierza Grenia to on doprowadził do tych układów żeby podporządkować sobie wszystkich - przykład z niedalekiej przeszłości , wyrzucenie klubów z Lecki czy Błażowej jak osiągnął swój cel to ich przywrócił co winna była młodzież. Następnie wyrzucił CRASNOVIĘ i to już było draństwo niepotrzebnie w tym wypadku zadarł z Czajkowskim bo połamał sobie na nim zęby , tak że nie wszyscy są sprzedawczykami i tak trzymać.

#7 ~wyklęty z wyklętych~

~wyklęty z wyklętych~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 12:54:53

Masz przykład spotkania tych pseudo działaczy po kryjomu , przecież nikt inny jak działacz ze Stalowej Woli co utopił się po suto zakrapianej imprezie z Greniem miał około jednego promila jak na te lata to dużo . Gdyby się nie utopił nikt by nie wiedział o spotkaniu. A ilę takich spotkań było tylko nikt nic nie wie? tak czy inaczej i tak za to płacą kluby a świta się bawi i ustala strategię na przyszłość.

#8 ~num~

~num~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 12:57:34

Tylko ze Pan  z Sobowa zapomniał powiedziec że główna zadyma zaczeła sie gdy działacz z Sobowa uderzył zawodnika gospodarzy i dopiero wtedy zaczeła sie wlasciwa bijatyka bo wczesniejsze przepychanki udalo sie opanowac i mecz byłby kontynuowany. Na dodatek już wczesnie mecz przerwał kibic gosci ktory wbiegł na boisko. Dlaczego takie rzeczy sie wyczynia gdy sie prowadzi 2:1 ze zdecydowanym faworytem? Ano niewykluczone że dlatego ze po meczu miało być sprawdzanie Iskry ktora ma opinie grajacej lewymi zaowdnikami. Kilka kolejek wczesniej Iskara grajac u siebie mecz przy pieknej pogodzie miałą zaledwie 11 zawodników. Nagle na wyjazd przy deszczowej aurze maja super pake z ławka rezerwowych. Ciekawe? No to powiem tym ktorzy nie wiedza że inne klasy w podokregu lacznie z okregówka już pokonczyly rozgrywki. Moim zdaniem wyglada na to że goscie bali sie konfrontacji kart po meczu.

#9 ~jaden~

~jaden~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 13:55:26

Później stwierdzono, że sam uczestniczyłem w zadymie. Czyli miałem siedzieć i patrzeć jak kopią moich kolegów?

WIec tak kolego policjancie. Nie wiem czy o Ciebie chodzi bo nie wiem kto sie jak nazywa ale niemal kazdy z trybuny widział że  jeden z po cywilnemu ubranych gosci podszedl do okolo 3 stojacych w miejscu zawodnikow  Sanu i  uderzyl jednego z nich a ten upadł na ziemie. To było powodem głownej bijatyki ktora przerwała mecz bo wczesniejsze przypychanki zawodników po faulu nie uprawnialy do przerwania meczu i udało sie jej opanowac a zawodnicy już ustawiali sie do gry .  To sie działo kilka metrów od słupka bramki gospodarzy nie było na lini ktora prowadziła do ławki gospodarzy ktora była po przeciwnej stronie boiska. Ten człowiek nie musiał tam podchodzic bo nie było w promieniu kilku metów nikogo z jego druzyny byli tylko stojacy gracze gospodarzy. Po upadku zawodnika gospodarzy zrobil sie krzyk  zawodnicy wokol wskazali rekoma na osobe ktora przewrocila zawodnika a wszyscy na wysoko położonych trybynach to widizeli i czesc nie wytrzymała.  Incydent potwierdzony przez sedziow (chyba skoro komisja dała temu wiare) a to nie w smak gosciom ktorzy od razu polecieli do prasy przedstawiac sie jako ofiary. Do takich akcji polecam zakladac czapke niewidke. 

Bardziej byłem wtedy policjantem (jest nim z zawodu - przyp. red) niż piłkarzem, zadzwoniłem szybko po funkcjonariuszy do Stalowej Woli. Ci spisali się na medal bo nie wiadomo czy przy tej grupie chuliganów nie doszłoby do tragedii, gdyby nie ich szybka reakcja – mówi Stasiak.

Oj podrasowana opowiesc aż tak dramatycznie nie było. Po kilkudziesiecu sekundach  bijatyka zostala przerwana goscie staneli na srodku boiska i tam stali a policja przyjechala po kilkunastu minutach, gdyby ktos chcial pobic gosci to zrobilby to w tym czasie. Nic sie jednak nie działo.

Niech w tym podokręgu czekają aż ktoś kogoś tam zabije, to wtedy się ockną.

Piekna retoryka ale mocno naciagana bo to pierwszy przypadek przerwania meczu "tam" . odkad istnieje podokreg nie było tam żadnej tego typu bijatyki ba nawet mniejszej a to sa już dziesiatki lat. Dlaczego? Bo nigdy nie zdarzyło sie że osoba z ławki gosci wbiegła na boisko i prowokacyjnie przewróciła zawodnika gospodarzy.  Czas sie przyznac że takze gosciom pusciły nerwy a takie prowokacyjne przewrócenie zawodnika gospodarzy przed frontem jego kibiców kilkanacie sekund gdy skonczyly sie przepychanki pomiedzy zawodnikami na wiekszosci stadionów doprowadziłoby do wrzenia.

#10 ~jerry~

~jerry~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 19:24:34

Stalowa Wola zawsze stosowała tak zwane "edkowe prawo"

#11 ~Witosek~

~Witosek~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 20:20:59

Redaktorzy mam pytanie. Czy to prawda, ze prezes Kazimierz nie był na warszawskim spotkaniu opłatkowym w PZPN. Jeżeli to prawda, to napiszcie dlaczego. Czyzby histotria zaczynała się od nowa.

#12 ~działacz związkowy~

~działacz związkowy~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 20:34:09

Redaktorzy mam pytanie. Czy to prawda, ze prezes Kazimierz nie był na warszawskim spotkaniu opłatkowym w PZPN. Jeżeli to prawda, to napiszcie dlaczego. Czyzby histotria zaczynała się od nowa.

Nie widzisz że w Warszawie poznali się na tym DYZMIE i jak najmniej kontaktów z nim tym lepiej.

Przecież cały Futsal przeniósł do Rzeszowa bo jeszcze na razie ta zabawka mu została.

Nie tak dawno w Nowinach w wywiadzie Pan Czajkowski  pisał że Polski ZPN powinien usunąć Grenia i szkoda że z tego nie skorzystali a tak będą mieć jeszcze dużo kłopotów, których im Greń zgotuje- czas pokazał że kto się z Greniem układał i związał złe na tym wyszedł.

#13 ~Korona~

~Korona~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 21:12:44

Ciekawe do jakich jeszcze ekscesów musiałoby dojść z udziałem piłkarz/kibiców Sanu Kłyżów żeby w podokręgu ktoś się nimi wreszcie zajął. Kiedy czytałem ten tekst to przed oczami  miałem dokładnie obraz z meczu Korona-San, który skończył się w wiadomy sposób. Działo się dokładnie to samo, a na konfrontacji w OZPN ich prezes mówił dokładnie to samo. Ten klub to jedna wielka patologia, wydaje mi się, że powinno się ich po prostu zbojkotować, nie grać z nimi, nie jeździć do nich, u siebie nie przyjmować. Dla takiej dziczy nie powinno być miejsca w społeczeństwie.

#14 ~Jegomość~

~Jegomość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 21:35:16

zgadzam sie w 100%.
Ktoś musi się w końcu dobrać jednemu lub drugiemu do pleców żeby coś  mogło się zmienić

#15 ~ST&MK~

~ST&MK~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2013 - 17:01:12

Tak Kibice z kłyżowa zawsze są niewinni zawsze nie oni zaczynają bijatyki,tylko jak było na meczu z koroną???Kibice Sanu rzucali paterdami na trybunach na których również przebywały dzieci,Zwracano im uwage kilka razy,a cała bójka zaczeła sie tym iż jeden z kibiców korony dostał petardą w głowe całe szczęscie ze nic mu nie było....Stadion w majdanie zamknięto na 4 kolejki i nałożono kare na Zawodników i klub...Nasuwa sie pytanie dlaczego?-odpowiedz jest prosta bo Majdan Stoi za Siarką.Nie pierwszy raz w tym sezonie juz dzieją sie ekscesy z udziałem Kibiców Kłyzowa,którzy jak twierdzą zawsze są prowokowani.Mecz został przerwany w 83 a przy stanie 1-0 dla korony podejże...Tyle w tym temacie.

#16 ~przemek~

~przemek~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2013 - 22:59:56

propo tak bardzo poszkodowanych piłkarzy mieli wygrany mecz ,a tak sie zachowuje kierownik drużyny wbiega na boisku uderza zawodnika Sanu i jeszcze strona Sobowa wielce poszkodowana sama prowokuje przewraca zawodnika i leci skarżyć o wielkiej zadymie i tragedii do gazety ,żałośni jesteście;idąc na dyskotekę zaczepiając dostał bym ,to nie ośmieszałbym się trochę rozumu....

#17 ~przemek~

~przemek~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2013 - 23:02:13

propo tak bardzo poszkodowanych piłkarzy mieli wygrany mecz ,a tak sie zachowuje kierownik drużyny wbiega na boisku uderza zawodnika Sanu i jeszcze strona Sobowa wielce poszkodowana sama prowokuje przewraca zawodnika i leci skarżyć o wielkiej zadymie i tragedii do gazety ,żałośni jesteście;idąc na dyskotekę zaczepiając dostał bym ,to nie ośmieszałbym się trochę rozumu....

#18 ~bestronny kibic~

~bestronny kibic~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2013 - 12:44:01

przez lata jeżdzę po meczach róznych lig i widzę że nie tylko jak to piszą chamstwo jest w okolicach Stalowej,powiem tak jest wszędzie w stronach Tarnobrzega,Kolbuszowej,dębicy wymienie z grupsza co wyprawiają w Nowej Dębie,Mokszyszowie,Majdanie Królewskim,Kopciach,i tak mogę dalej tak wymieniać,ale o tym cisza jak makiem zasiał w echu nie pisza zamiatają pod dywan,trzeba miec znajomości w gazecie,podokręgu,potępiam takie zachowania ,ale wszystkie ,a nie wybrane i wyolbrzymione,wina jest po stronach obu ,prowokowany i atakowany kary powinny być ostre...

#19 ~KONIEC KŁYŻOWA JEST BLISKI~

~KONIEC KŁYŻOWA JEST BLISKI~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2013 - 21:54:26

Koniec kłyżowa jest bliski , a to za sprawą swojch znajomości w podokręgu bo panowie zaserwowali już im dwa walkowery za ISKRĘ I KORONĘ. Jeszcze jeden i Kłyżowa w A klasie niema. A  to dopiero połowa rundy . No chyba że panowie zrobią jak z Rudnikiem ,że orzeł miał trzy walkowery ,ale panowie załatwili przełożenie meczu z drurzyna przeciwną. TAKŻE PANOWIE Z PODOKREGU JAK CHCĄ TO WSZYSTKO ZAŁATWJA.Ale z tego co wiem wiele drurzyn z A klasy już solidaryzuje sie z Iskrą i z Kłyżowem grać niechcą.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych