Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

JAK PiS NISZCZY POLSKĄ WIEŚ

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~370mln euro przepadło~

~370mln euro przepadło~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 11:45:07

Problem Polskiego rolnictwa został określony przez rolników i nazywa się PiS.
Unia dała na zwalczanie ASFu Polsce ponad 370mln euro które miały iść do rolników ale rząd PiSu i minister Jurgiel byli takie lejby i niezdary że nie dotrzymali terminów i te 370mln euro rząd Beaty Szydło musiał zwrócić do kas

#2 ~kolejne kłamstwo PiS~

~kolejne kłamstwo PiS~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 14:01:48

MORAWIECKI: Osiągnęliśmy wielki sukces – duże firmy będą płaciły podatki w Polsce.
KŁAMSTWO! Obiecywany przez PiS podatek od sklepów wielkopowierzchniowych wciąż jest zawieszony i nic nie wskazuje na to, by kiedykolwiek miało zacząć obowiązywać.

#3 ~świnia 0zł ale dzik 650zł~

~świnia 0zł ale dzik 650zł~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 10:36:06

Czegoś nie rozumiem chociaz po studiach nie jestem tylko prosty rolnik.
Dla chodowców trzody chlewnej niby zarazonej wirusem ASF pieniędzy PiS nie ma. Rolnicy od rządy PiS nie otrzymują odszkodowań za zabite świniaki, rolnicy czekają na kasę ponad rok i dalej jej nie ma.
A teraz z telewizji dowiaduję się że 200 tysięcy dzikow zostanie w lasach wyrżnięte na rozkaz PiS i myśliwy za każdego dzika dostanie 650zł netto.
200 tysięcy x 650zł = 130 milionów zlotych
Rząd zamiast rolnikowi dać te pieniądze za zabitego świniaka to daje mysliwemu.
PiS rolnika nie szanuje

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 13:58:22

Dla chodowców trzody chlewnej niby zarazonej wirusem ASF pieniędzy PiS nie ma. Rolnicy od rządy PiS nie otrzymują odszkodowań za zabite świniaki, rolnicy czekają na kasę ponad rok i dalej jej nie ma.
A teraz z telewizji dowiaduję się że 200 tysięcy dzikow zostanie w lasach wyrżnięte na rozkaz PiS i myśliwy za każdego dzika dostanie 650zł netto.
PiS rolnika nie szanuje

PiS rolnika nie szanuje

Oni nie szanują rodaków ! myślę ,że ludzie przejrza na oczy ,bo bedzie jeszcze gorzej

#5 ~Polskę już wyrzucają z UE~

~Polskę już wyrzucają z UE~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 22:53:09

- Nie chcę mieć w Schengen krajów, które są z tego zadowolone, kiedy chodzi o przepływ obywateli i dóbr, ale nie chcą przyjąć na siebie części ciężaru - powiedział Emmanuel Macron. Słowo "Polska" nie padło, ale wiadomo, że to nasz kraj miał na myśli.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych