Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak pozbyć się zmarszczek? :: zobacz komentowany artykuł

Geneo

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~upierdliwa~

~upierdliwa~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2014 - 10:42:27

Potwierdzam ja też chodziłam na ten zabieg do Pracowni Wdzięku i Urody w Rzeszowie, a teraz idę tam na laser. Ale co do Geneo to mi się bardzo skóra poprawiła zwłaszcza naczynia krwionośne zdecydowanie lepiej wygladają. Skóra po zabiegach jest bardzo gładka, dobrze się nakłada makijaż i jeszcze co jak dla mnie jest bardzo fajne to czuję cały czas naciagniętą skórę.

#2 mama-dobra-rada

mama-dobra-rada

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 22 wrzesień 2014 - 22:22:17

Najlepsze sposoby przeciw zmarszczkom to wysypianie się, zdrowa i zrównoważona dieta przez cały rok, nawodnienie organizmu wodą i relaks. A zmarszczki mimiczne dodają uroku.

#3 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2015 - 08:39:06

Świetnie mi wygładziło zmarszczki wstrzyknięcie kwasu metodą Poring. Niedawno w moim salonie coś takiego uruchomili. To się nazywa Poring Method. Obyło się bez igły co akurat dla mnie było bardzo ważne, bo igieł nie znoszę :)

#4 ~Merigold~

~Merigold~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 19:13:34

Mi na zmarszczki pomaga joga twarzy oraz kremy La Milu.Efekty są i jestem zadowolona :)

#5 ~yvonne~

~yvonne~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2015 - 18:40:19

a mi pomógł dr Marek Wasiluk i laser. To był dla mnie najlepszy sposób na to, żeby się pozbyć zmarszczek

#6 anna101

anna101

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 26 styczeń 2016 - 07:50:22

Ja stosuje kolagen w żelu który nakłada się go na wilgotną skórę, efekty są bardzo dobre

#7 monikaa89

monikaa89

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 18 maj 2016 - 12:04:12

Moim zdaniem najskuteczniejsze są zabiegi. Ja osobiście stosuję krem vichy i jest okej.

#8 ~bloger~

~bloger~
  • Goście

Napisano 21 maj 2016 - 20:11:50

pozbycie się zmarszczek to wielki problem,ale jeżeli chcesz w swoim wieku mieć stojace piersi ,to chodz na czworakach

#9 sto-krotka

sto-krotka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 966 postów

Napisano 15 wrzesień 2016 - 20:05:44

A po co pozbywać się zmarszczek? przecież wiek poznaje się po szyi i rękach, jeśli na twarzy usuniemy zmarszczki wygląda to żałośnie w porównaniu z dłońmi czy dekoldem.

Poza tym starość to kwestia ducha, nie zmarszczek...

#10 ~bralka~

~bralka~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2016 - 22:12:09

Ja poszłam ostatnio do Profemedu na laser Pearl Fractional, bardzo fajnie wygładza zmarszczki, efektu ujędrnienia skóry widać już po pierwszym zabiegu więc bardzo szybko, warto zastosować jak ktoś chce widzieć szybko efekty.

#11 ~Wanesa Karaluch~

~Wanesa Karaluch~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2017 - 10:02:17

W tym temacie wiem tyle, że moja żona pozbywa się drobnych zmarszczek za pomocą mezoterapii igłowej. Długo się zastanawiała i dyskutowała na ten temat ze mną, więc trochę zapamiętałem. Ja widzę drobną różnicę. Jej skóra wydaje się bardziej napięta. A serię zabiegów wykonała w SCM estetic w Krakowie.

Mówisz ,że skóra jest napięta, a może są to stężenia pośmiertne?

#12 Ostatni_Mohikanin

Ostatni_Mohikanin

Bywalec

• PipPipPip
  • 74 postów

Napisano 10 listopad 2017 - 10:04:33

Na dobre to się na pewno nikt nie pozbędzie.

#13 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 02 październik 2018 - 08:10:18

Mowicie że raczej zabiegi na zmarszczki a nie kremy ?

#14 ~Kazia~

~Kazia~
  • Goście

Napisano 02 październik 2018 - 13:25:44

- Mowie ci Kazka ze znalazlam wspanialy krem na zmarszczki.

No cos wspanialego !

- A jaki to krem ?

- Nivea !

- A to ten co se nim d*upe smaruje !

#15 Ostatni_Mohikanin

Ostatni_Mohikanin

Bywalec

• PipPipPip
  • 74 postów

Napisano 22 styczeń 2019 - 14:31:05

To autentyczny dialog, czy co? Bo podane bez żadnego kontekstu.

#16 ~ernesta~

~ernesta~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 18:20:59

czytałam ostatnio duzo o koenzymie Q10 i jego zbawiennych właściwościach na starzenie skóry, zmarszczki, zamówiłam sobie więc kapsułki z Vualine. Szok, dwa tygodnie zążywam a już mam taką buzię jakby bardziej napiętą. Rewelacyjny środek, naturalny i jak widac skuteczny 

#17 ~kasik33~

~kasik33~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 08:14:34

polecam zabieg wypełniania zmarszczek toksyną botulinową, efekty są super po niecałym tygodniu ;) byłam na zabiegi w Instytucie Piękna Bielenda i bardzo sobie chwalę

#18 Judytka

Judytka

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 15:48:52

Zabieg to najszybsza i najskuteczniejsza metoda walki ze zmarszczkami. Jednak kluczem do sukcesu jest wybór odpowiedniej  kliniki, w której wykonasz zabieg. Profesjonalny gabinet medycyny estetycznej znalazłam poprzez portal www.klinikiurody.com.pl, dodatkowo na blogu znalazłam najważniejsze informacje dotyczące usługi. 

#19 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano wczoraj, 14:06

Dla mnie najlepszym sposobem na pozbycie się zmarszczek nie uwierzycie, ale jest picie wody z wodorem! Mimo młodego wieku już zaczęły pojawiać mi się lekkie zmarszczki. Zaczęłam się martwić. Stosowałam kremy ale nic nie pomagało. Przypadkowo natrafiłam na informacje o sprzęcie, który produkuje taka wodę.  Zdecydowałam się na zakup sprzętu. Kupiłam go w firmie Puricom w Rzeszowie. Codziennie pije wodę z wodorem od kilku miesięcy. Sama po sobie widze, że lepiej się czuję, skóra stała się jędrna, a zmarszczki mniej widoczne. Najfajniejsze jest to, że zawsze mam ją pod ręką w każdej chwili i nie musze specjalnie biegac po sklepach. Naprawde jestem zadowolona! Polecam!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych