Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak reklamować sklep odzieżowy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~elkana~

~elkana~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2017 - 23:49:51

Ja bym postawla tylko na reklame w internecie. u nas to se sprawfdzilo. asortymentu ne mamy jakiegos niespotykanego. tak naprawde najwazniejsza jest reklama. czyli pozucjonowanie, jakies artykuły sponsorowane itp. oczywiscie my sami tego nie robimy. robi nam to firma coolbrand

#22 ~adann~

~adann~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2018 - 13:33:43

Porządne reklamy tego typu produkuje Bannermaker, mam z nimi dobre doświadczenia – jest szybko, zawsze zgodnie z zamówieniem, bez problemów. Info o cenach jest na bannermaker.eu.

#23 ~Planny~

~Planny~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 23:51:33

Oczywiście, że w dzisiejszych czasach podstawą jest reklama w internecie. Ja zaufałam agencji MtWeb z Krakowa i jestem zadowolona ze swojej decyzji, bo widzę efekty. 

#24 Oligia22

Oligia22

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 październik 2019 - 16:52:54

Ja opieram prezentację na prowadzeniu prezentacji, a w tym niezastąpione są standy, ścianki reklamowe i podobne tego typu systemy wystawiennicze. W takie materiały zaopatruje mnie agencja marketingowa Berkano Expo (berkano.pl)

#25 PanWojtek

PanWojtek

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 12 luty 2020 - 18:29:24

Jeśli masz już sklep internetowy, albo jesteś na etapie jego budowy warto zadbać o jego optymalizacje i pozycjonowanie. Jak mówią "Reklama dźwignią handlu" , samo stworzenie strony internetowej, nic nie daje, ważny jest odpowiedni marketing, działania w Social mediach itp To długi i czasochłonny proces dlatego warto zlecić takie działania specjalistą z SEO MANAGMENT.

.

Jak już ktoś chce robić to sam to najpierw polecam zapoznać się z Blogami na temat optymalizacji i pozycjonowanie, dobrania odpowiednich słów kluczowych dla naszej działalności itp. W razie pytań służę pomocą, proszę pisać wiadomość prywatną.

Użytkownik PanWojtek edytował ten post 12 luty 2020 - 18:30:21

#26 Nataniel

Nataniel

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 luty 2020 - 18:58:36

Pozycjonowanie strony sklepu to dobra reklama. Polecam kurs pozycjonowania, świetna sprawa sam skorzystałem i efekty są super: granker.pl/ebook-pozycjonowanie

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych