Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 Fachowiec

Fachowiec

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 07 luty 2013 - 15:23:54

no chyba najlepiej szukać pracy wśród znajomych, ewentualnie polegać na ich rekomendacji zwłaszcza kiedy chcemy jechać do pracy za granicę. Nigdy nie wiemy na kogo trafimy i zamiast do uczciwej pracy zagonią nas do jakiegoś obozu.

#22 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 17:35:40

O pracy można myśleć także w czasie studiów i załapać się na jakiś staż. Zawsze można pogodzić różne obowiązki i postarać się o lepszą przyszłość. Dla absolwentów studiów to również niezła okazja do złapania konkretnej posady. Generalnie jestem zwolennikiem staży, sam taki w przeszłości odbyłem. Z tego co widziałem, Stowarzyszenie B4 oferuje staż dla trzech osób, może warto się tym zainteresować? Więcej informacji na stronie projektu - http://graszostaz.b4ngo.pl

#23 ewentualna

ewentualna

Bywalec

• PipPipPip
  • 98 postów

Napisano 28 luty 2013 - 22:54:29

Z własnego doświadczenia wiem, że pracy należy szukać SAMODZIELNIE, bez pomocy osób trzecich. Jak człowiek odpowiednio się do tego przyłoży, napisze dobre CV, wyszuka oferty dostosowane do swoich umiejętności i doświadczenia i poświęci na poszukiwanie pracy kilka godzin dziennie, to muszą być tego jakieś efekty. Ja poprzez takie usilne poszukiwania dwa razy znalazłam już pracę na pełen etat, na umowę o pracę, w zawodzie, z dobrymi zarobkami. Liczy sę wytrwałość i umiejętność zaprezentowania swoich najlepszych cech :)

#24 ~falana~

~falana~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2013 - 22:31:07

jest sporo stron z ogloszeniami pracy. najlatwiej chyba jest znalezc jednak prace za granica..

#25 answear

answear

Bywalec

• PipPipPip
  • 79 postów

Napisano 15 październik 2013 - 15:55:42

wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach bez znajomości to raczej nie ma szans

#26 Qubuss

Qubuss

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 październik 2013 - 12:59:54

Szukaj pracy w internecie. Przygotuj dobre CV, rozpowaidaj znajomym o swoich umiejętnościach i o fakcie szukania pracy. Może jakiś ich znajomy będzie szukał właśnie takiej osoby jak Ty?

Ja tak znalazłam pracę:)

#27 ~petra~

~petra~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 09:10:08

Mojej mamie znaleźli pracę przez agencję EuroKadra. 

Nie pamiętam dokładnie, ile to trwało, ale max kilka dni.

Po kilku miesiącach dostała bezpośredni etat w tej firmie - sama składała tam wielokrotnie CV. Nawet nie została zaproszona na rozmowę ;-) 

#28 Judytka

Judytka

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 09:11:17

Obecnie znalezienie pracy nie stanowi większego problemu. Na rynku jest wiele różnorodnych ofert. Zawsze można też zostać freelancerem.  

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych