Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak szybko schudnąć? :: zobacz komentowany artykuł

36 odpowiedzi w tym temacie

#21 ronee

ronee

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 12 listopad 2013 - 13:38:11

Najlepiej schudnąć uprawiając sport - nie jest to metoda szybka, ale za to niezwykle efektywna i bez efektu jojo!

Sport to jest bardzo dobra rzecz, ale chyba tylko jak pomocnik przy odchudzaniu. Prawie 80% rezultatu zależy od nawyków żywieniowych. Dopóki ich nie zmienisz, nie schudniesz.
Jeszcze dobrze jest szukać innego zadowolenia od życia, oprócz jedzenia. Wtedy problemów z nadwagą nie będzie.

#22 Sokluf

Sokluf

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 27 listopad 2013 - 09:41:55

Lepiej wcześniej ustalić jaki ma się styl zdrowia: http://www.stworzone...l/stylezdrowia/ I dopiero do tego dobrać odpowiednie metody walczenia ze zbędnymi kilogramami.

#23 ~raeree~

~raeree~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2013 - 12:52:11

Lepiej wcześniej ustalić jaki ma się styl zdrowia: http://www.stworzone...l/stylezdrowia/ I dopiero do tego dobrać odpowiednie metody walczenia ze zbędnymi kilogramami.

Racja, test nawet przyzwoity, miłym zaskoczeniem było to, że sporo informacji dostaje się po rozwiązaniu go. Część z pewnością się przyda. Także warto określić swój styl zdrowia.

#24 Kalbak

Kalbak

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 10 grudzień 2013 - 23:08:27

Najlepiej schudnąć uprawiając sport - nie jest to metoda szybka, ale za to niezwykle efektywna i bez efektu jojo!

Popieram! Najlepiej bieganie - zdrowe stopniowe spalanie tkanki tłuszczowej. Do tego lekka dieta i w kilka miesięcy można osiągnąć cuda!

#25 marylka

marylka

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 11 grudzień 2013 - 08:11:36

Dieta to podstawa. Wcale nie trzeba rezygnować z wszystkiego, co dobre. Wystarczy, że ograniczymy te najbardziej kaloryczne potrawy i przekąski.

Do tego sport, obowiązkowo. Tylko tak można zapewnić sobie jędrne ciało zamiast obwisłej skóry.

#26 ~encur~

~encur~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2013 - 10:34:25

Racja, test nawet przyzwoity, miłym zaskoczeniem było to, że sporo informacji dostaje się po rozwiązaniu go. Część z pewnością się przyda. Także warto określić swój styl zdrowia.

Czyli już pewnie widziałaś porady od eksperta? Nie wiem, jaki wyszedł ci styl zdrowia, ale porady znajdziesz tutaj. Jest ich sporo, są przystępnie i dobrze napisane.

#27 litwaa

litwaa

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 24 grudzień 2013 - 11:58:20

Ja kilka lat temu, walcząc ze swoimi dodatkowymi kilogramami zaczęłam od redukcji, nie od rewolucji. Czyli nie rzuciłam wszystkiego w jeden dzień.

#28 ~romina~

~romina~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2015 - 09:56:01

polecam poczytać o programie na odchudzanie Limvena.

#29 Edikowal88

Edikowal88

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 11 luty 2015 - 11:36:36

No na pewno potrzebna jest dieta... tego się nie przeskoczy... Jesienią chciałam schudnąć i jeździłam rowerem pływałam - niestety lubię zjeść a z lenistwa często gotowe jedzenia....

Teraz mam podejrzenie nietolerancji glutenu (udowodnione w dzieciństwie i była nadzieja że zniknęło) i od jakiegoś czasu nie jem makaronów, pieczywa, i innych źródeł glutenu. 

Jak już się nauczyłam selekcjonować potrawy to zacząłam jeść zdrowiej i zwracać uwagę na porę gdy jem i co jem...

Samą dietą kilka kg spadłam w miesiąc... Jak się ociepli to wyciągam rower i dorzucam także aktywność do dietki :)

Użytkownik Edikowal88 edytował ten post 11 luty 2015 - 11:38:57

#30 marekmichalski3

marekmichalski3

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 02 maj 2015 - 16:24:18

na schudnięcie w moim przypadku, "najlepszy" co nie ma powodu do chwalenia się, był rozwód. W miesiąc schudłem - uwaga - 20 kg z 120 do 100. Okres okropny w moim życiu, który przeniósł ogrom stresu i przykrości. Tak po czasie zastanawiam się, że jakbym nie schudł to serce by nie wyrobiło przy tym co wtedy przeżywałem i pewnie skończyłoby się jakimś zawałem...

oki już kończę żeby nie zanudzać Was swoim życiem.

#31 karol.gem

karol.gem

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 08 maj 2015 - 13:28:00

Jest taka zasada - nie przytyłeś szybko, nie schudniesz szybko. Ćwicz i jedz mniej kalorycznie, ale zdrowo, a schudniesz. Tylko, że to nie będzie "szybko".

#32 radnia90

radnia90

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 08 styczeń 2016 - 15:49:21

Im szybsze odchudzanie, tym większe szanse na pojawienie się efektu jo-jo, więc lepiej odchudzać się powoli, ale chociaż skutecznie - polecam dietę TLC, połączone z ćwiczeniami na rowerku stacjonarnym lub orbitreku.

#33 weronikas

weronikas

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 07 marzec 2016 - 00:23:20

W moim przypadku najlepiej sprawdziły się regularne ćwiczenia, unikanie słodyczy i fast foodów od pn. to pt.:) Tylko tyle, lub aż tyle 

#34 Tina

Tina

Znajomy

• PipPip
  • 31 postów

Napisano 07 marzec 2016 - 21:16:36

To jeszcze zależy, ile chcemy schudnąć. Moja mama musiała schudnąć szybko i dużo do operacji. Normalne metody nie wchodziły w grę, bo nie wolno było jej żadnych sportów. Dopiero cambridge dała radę ruszyć jej kilogramy, ale wcale nie było łatwo. :/

#35 ~Alla~

~Alla~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 09:32:39

Zdrowe, odpowiednio zbilansowane menu ma olbrzymi wpływ na nasze życie i samopoczucie. Z kolei kluczem do sukcesu w odchudzaniu jest kompleksowy plan. Dlatego warto przygotować przemyślaną strategię, która pozwoli zrzucić kilogramy, a jednocześnie zrobić to w zdrowy sposób. Sama musisz odkryć jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Aby zgubić wagę musisz być naprawdę konsekwentna i zdeterminowana. Dieta i aktywność fizyczna to podstawa. Ale nie zapominajmy również o nawodnieniu organizmu. Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi reducję wagi. Z mojej strony mogę polecić Sibutramine która zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Marty, kom 792 631 684. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.

#36 ~kap127~

~kap127~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 12:03:37

Żeby szybko schudnąć proponuje Lida Daidaihua, to jest jeden z najbardziej znanych środków odchudzających. Lida Daidaihua to 100% naturalny produkt który pomagają w utracie masy ciała stopniowo i w określoną ilość czasu. Ja na przyklad straciłam za 2 miesiące 11 kg. Oczywiście ma duże znaczenie i jaki rodzaj ćwiczeń wykonujesz, co jesz. Więc wykonałam godzinę codziennych ćwiczeń, uważałam na to co jadłam i brałam Lida Daidaihua. Te pigułki  można  znależć tutaj "acomplia-reductil.net" za niskie ceny.Polecam!

#37 andrekke2

andrekke2

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 01 luty 2019 - 11:12:51

Ale co ci da ta dieta 3 dniowa schudniesz te 2kilo przez 3 dni a po tej diecie przytyjesz 6 kilo .
Jeśli już zaczynasz stosować dietę musisz ją trzymać do końca nie tylko paradni ale i miesięcy a nawet lat . 
Takie diety krótko trwałe to jest ww późniejszym czasie efekt jojo , rozstępy it

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych