Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak wybrać firme do przeprowadzki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Arturr~

~Arturr~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 15:21:41

Szukam firmy do przeprowadzki dość sporej, z miasta do miasta

no i problem sie zaczął

nie każdy podaje kwote albo chcą za godziny a ja bym wolał żeby się okreslili ile wezmą za całość , żeby nie było niespodzianek

Jak szukacie firm , może znacie jakies konkretne co dają cenę z góry i nie nabijają klienta w banie

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2014 - 21:54:17

hmm z miasta do miasta to ja w sumie nie do końca wiem, ale w wawie jest super firma japa, solidna, w miarę tania. Może też by się udało, żeby przewieźli z miasta do miasta.

#3 mala.mi

mala.mi

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 96 postów

Napisano 06 luty 2014 - 12:39:52

To zależy gdzie dokładnie mieszkasz :) Bo wiadomo, że takich firm jest sporo

#4 ~Przeprowadzki~

~Przeprowadzki~
  • Goście

Napisano 08 luty 2014 - 11:09:33

Przeprowadzki-Stolica.pl - Nasza Firma poza ofertą transportową dla osób indywidualnych, proponuje swoje usługi również dla firm, czy instytucji publicznych, które cenią sobie przede wszystkim profesjonalizm świadczonych usług. Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie klienta, a dzięki zebranym doświadczeniom osiągnęliśmy najwyższy poziom świadczenia usług transportowych, dzięki wysoko rozwiniętej logistyce, co umożliwia nam spełnienie oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Nietypowe przeprowadzi oraz zadania transportowe to nasza specjalność!

#5 ~Bob Budowniczy~

~Bob Budowniczy~
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 09:55:04

Ja szukam od jakiegoś czasu przez CLICKTRANS.pl

i do przeprowadzki gości tam znalazłem i do wysyłania paczek, bo troche wysyłam, głównie zagranice

#6 ~łuzo~

~łuzo~
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 15:49:43

zajrzyj tu: abcprzeprowadzkikrakow.pl

są solidni i dość tani. mi powiedzieli, ze cała przeprowadzka ( też dość spora) to będzie 800złotych i tyle też kosztowało, a wszystko znieśli i wnieśli

#7 Wolny123

Wolny123

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 10 marzec 2014 - 21:04:24

Jeśli miałbym coś doradzić, to warto najpierw poszukać w necie jakiejś firmy, a później sprawdzić o niej opinie. jeśli bedą ok, to się decydujesz, dzwonisz i umawiasz. Tyle w temacie. Powodzienia :)

#8 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 19:06:54

Najlepiej skorzystać z usług poleconej firmy. Mnie kiedyś brat polecił Przeprowadzki Kubalak i skorzystałem z ich oferty. To bardzo solidna i konkretna firma. Ich największym atutem jest terminowość i profesjonalizm.

#9 ~Gilot~

~Gilot~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2014 - 00:15:03

Nie wiem jak wybrać firmę, ja nie kierowałem się żadnymi kryteriami wyboru, po prostu przyjaciel polecił mi firmę, z której usług sam korzystał i uznał, że jest godna polecenia. Była to firma gooddonePL i faktycznie i w moim przypadku sprawdziła się ona w 100 procentach. W ogóle ta firma również świadczy usługi utylizacji zbędnych przedmiotów, usługi magazynowania oraz przeprowadzają i czyszczą piwnice, strychy.

#10 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 11:15:05

A ja korzystam z usług firmy BM Relocation Services, bo są solidni, profesjonalnie i mają konkurencyjne ceny. Przed przeprowadzką robią darmową wycenę i cena którą proponują jest niezmienna bez względu na wszystko (u mnie w bloku wysiadła winda i panowie z 6. piętra musieli wszystko znosić zamiast 6h zajęło im 12h a cena i tak ta sama) polecam

#11 ~limie~

~limie~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2014 - 19:43:22

Szukam firmy do przeprowadzki dość sporej, z miasta do miasta

no i problem sie zaczął

nie każdy podaje kwote albo chcą za godziny a ja bym wolał żeby się okreslili ile wezmą za całość , żeby nie było niespodzianek

Jak szukacie firm , może znacie jakies konkretne co dają cenę z góry i nie nabijają klienta w banie

Bardzo uczciwą i rzetelną firmą jest gooddonepl a przy okazji też pomagają przy pakowaniu. Nie wołają też grubej kasy za swoje ułsugi.

#12 ~vijar~

~vijar~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2014 - 17:33:24

ja miałam do czynienia z japą, bardzo dobra, szybko i sprawnie mi przebiegła przeprowadzka i co najważniejsze, że było dość tanio 

#13 ~takecare~

~takecare~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2014 - 06:23:29

o tak, też mnie zależało na tym, żeby było tanio. Ale przede wszystkim, żeby firma była solidna, bo nikt przecież nie chce, żeby mu się rzeczy zniszczyły. Japa na pewno do takich firm należy. No i mają bardzo fajny poradnik na stronie, który ułatwi zadanie

#14 SimonSerd

SimonSerd

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 31 lipiec 2014 - 14:05:18

Według mnie lepiej troszkę dopłacić, niż później świecić oczami.

Co do poradnika, to widziałem lepsze.

#15 sidor

sidor

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 18 sierpień 2014 - 16:19:03

Polecam firmę Sidor. Wykonujemy przeprowadzki lokalne, krajowe i międzynarodowe.

#16 ~Anika~

~Anika~
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 13:30:40

najlepiej poprzeglądać najpierw opinię o firmie, zanim sie zdecydujesz. ja tak znalazlam kontakt do jendej firmy przewozowej (justyna72@onet.eu). tylko, że ja akurat musiałam przewieźć moje zwierzęta... ceny dostosowuja do zlecenia, no i dojezdżają wszędzie.

#17 ~Mateussz~

~Mateussz~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 16:05:06

Moim zdaniem powinieneś może pomyśleć o wynajęciu samochodu w Panku - tym bardziej że w weekendy obowiązuje promocja tani weekend, a wybór dostawczych samochodów mają spory.

#18 ~kornell~

~kornell~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 08:40:36

Jak dla mnie najlepiej sprawdza sie  wspomniany CLICKTRANS

nie raz korzystałem i spoko i tanio

#19 kortu

kortu

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 23 październik 2014 - 10:17:14

Ciekawe, czy na dalsze odległośc też jeżdżą

#20 ~break~

~break~
  • Goście

Napisano 26 październik 2014 - 10:57:16

Polecam firme mako - konkretnie i tanio.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych