Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak wybrać firme do przeprowadzki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Daro~

~Daro~
  • Goście

Napisano 26 październik 2014 - 14:31:34

A nie lepiej taniej wynająć samochód i ze znajomymi się przeprowadzać. Kilku znajomych tak przeprowadziliśmy, nawet takich co mieli antyki. :) Rozejrzyj się za samochodem, za każdym razem wypożyczaliśmy w ipanek.

#22 ~krool~

~krool~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 19:49:26

Nie, samemu bym sie nie podejmował. Dwie przeprowadzki mam za sobą ale w obu firma mnie przeprowadzała.

Najlepiej brać sprawdzoną przez kogoś, jak nie to taką co opinie o niej dobre od rzeczywistych klientów. Ja szukałem firm akurat przez ClickTrans - tam sprawdzeni juz przewoźnicy maja opinie i można przeczytać wiec widać od razu czy polecani przez klientów czy nie

#23 ~loojin~

~loojin~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2014 - 12:30:42

niby tyle firm a jak przyjdzie co do czego to potem tylko kłopoty. Ja się przeprowadzałam z japą. Znajomi polecili i było warto, naprawdę solidna firma.

#24 ~Kara~

~Kara~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 18:22:49

Japa to chyba jedna z popularniejszych firm przeprowadzkowych. Ale chyba zasłużyli na to miano. Najbardziej mi się podobają chłopaki, którzy tam pracują - sympatyczni i konkretni, przynajmniej szybko sprawnie wszystko przebiega. 

#25 ania.pieniazek

ania.pieniazek

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 grudzień 2014 - 22:33:04

Japa to chyba jedna z popularniejszych firm przeprowadzkowych. Ale chyba zasłużyli na to miano. Najbardziej mi się podobają chłopaki, którzy tam pracują - sympatyczni i konkretni, przynajmniej szybko sprawnie wszystko przebiega. 

Ja stojąc przedd wyborem pomiędzy dużą i znaną, a małą, zdecydowałam się ostatecznie na małą. Po rozmowie odniosłam wrażenie, że są dobrze zorganizowani i podchodzą do przeprowadzki z sercem. Przeprowadzka odbyła się we wrocławiu, a owa firma to Przeprowadzki Krężel Wrocław

#26 katenga

katenga

Nowy

• Zbanowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 03 grudzień 2014 - 13:51:53

wynajmij samemu samochód i weź znajomych do pomocy bedzie lepiej

#27 ~niuśka~

~niuśka~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 15:48:45

Nie, samemu bym sie nie podejmował. Dwie przeprowadzki mam za sobą ale w obu firma mnie przeprowadzała.

Najlepiej brać sprawdzoną przez kogoś, jak nie to taką co opinie o niej dobre od rzeczywistych klientów. Ja szukałem firm akurat przez ClickTrans - tam sprawdzeni juz przewoźnicy maja opinie i można przeczytać wiec widać od razu czy polecani przez klientów czy nie

CLICKTRANS - święta racja! 

Ale tuman ze mnie że nie pomyślałam- jak szukałam firmy do przewiezienia auta to przecież na clicktransie dopiero znalazłam a jak szukam firm do przeprowdzki to o clicktransie nie pomyślałam

a tam najszybciej i najtaniej

#28 sidor

sidor

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 02 styczeń 2015 - 11:47:57

Jeśli ma być szybko i tanio to tylko firma Sidor.

#29 koafiur

koafiur

Znajomy

• PipPip
  • 40 postów

Napisano 05 styczeń 2015 - 11:47:40

Mam za sobą dwie przeprowadzki, kupę problemów, stresu a co więcej dużo rzeczy najnormalniej poginęło i zgubiło się. Następnym razem juz na pewno zamówię firmę przeprowadzkową.

#30 filipski

filipski

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 16 styczeń 2015 - 17:51:31

Czy ktoś mógłby mi zasugerować ile może mniej więcej wynosić koszt:

Wyprowadzam się do innego miasta oddalonego o 55 km. Potrzebuje około 2 kursów tam i z powrotem. Ile to może + - kosztować??

#31 wawawawa1988

wawawawa1988

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 24 styczeń 2015 - 17:40:12

@filipski

2 zł kilometrówka czyli jakieś 400 zł samego dojazdu + ewentualny załadunek i wyładunek. Najlepiej napisz o wycenędo firmy, ja korzystałem z Max-Przeprowadzki - byłem zadowolony a też miałem kurs z jednego miasta do innego.

Użytkownik wawawawa1988 edytował ten post 24 styczeń 2015 - 22:02:33

#32 ~gladia~

~gladia~
  • Goście

Napisano 19 luty 2015 - 18:31:54

Odezwij się do JAPY, oni Ci zrobią dokładną wycenę. Takie gdybanie za bardzo nie ma sensu, a tak to przynajmniej będziesz wiedzieć na jaką kwotę się przygotować. Telefon do nich, to 601 211 952.

#33 Marika Gacek

Marika Gacek

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 23 luty 2015 - 09:31:30

kiedyś korzystałam z jednej firmy, dokładnie nie pamiętam, ale chyba nazywała się Rutkowski przeprowadzki czy jakoś tak. Też z jednego miasta do drugiego się przenosiłam

#34 ~Blaze~

~Blaze~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2015 - 12:46:30

CLICKTRANS - święta racja! 

Ale tuman ze mnie że nie pomyślałam- jak szukałam firmy do przewiezienia auta to przecież na clicktransie dopiero znalazłam a jak szukam firm do przeprowdzki to o clicktransie nie pomyślałam

a tam najszybciej i najtaniej

Szukam firmy przeprowadzkowej i widzę, że ta giełda często się przewija, ale ja do tego nie mam przekonania. Mam wrażenie, że tam się można łatwo "naciąć" Jak firma jest dobra to sobie sama radzi i nie potrzebuje walczyć w licytacjach. No, ale oczywiście to tylko moja skromna opinia ;)

#35 Bolek99

Bolek99

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 24 kwiecień 2015 - 11:55:58

Ja przeprowadzałem się z firmą Ichtis. Wystarczył jeden telefon i gościu mi wszystko elegancko wycenił. Teraz mam nawet u nich 10% rabatu - panowie dbają o klientów :)

#36 Anka83

Anka83

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 06 maj 2015 - 10:23:21

Ja kiedyś robiłam, tak:

pakuje w kartony/ robię zdjęcie i wysyłam do 10-20 firm przeprowadzkach maila, opisując ile to w M2 lub m3. z jakiego miasta / ulicy i proszę o ostateczną kwotę. Oczywiście dzwonią, zadają kolejne pytania. Ale mam to na @ kwotę ostateczną. To mój sposób na przeprowadzkę! :-) P.S. Co do Warszawy, to polecam JPT przeprowadzkę z tą firmą bardzo miło wspominam.

#37 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 07 maj 2015 - 18:02:53

A orientuje się ktoś gdzie najlepiej zamówić przeprowadzkę międzynarodową? Chciałbym przewieźć trochę rzeczy do Hamburga.

#38 ~Bakuszka~

~Bakuszka~
  • Goście

Napisano 26 maj 2015 - 08:42:34

jak firma robi rzetelnie wycenę i jest chętna do podpisania umowy, to już dobrze rokuje. ABC Przeprowadzki Kraków sa bardzo solidne, mają siedzibę na Łokietka, nr tel. 601 419 872

#39 ~standarda~

~standarda~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2015 - 17:46:47

Wiadomo, że wygodniej jest wynająć firmę, która ma doświadczenie i samochody przystosowane do przewożenia delikatnych mebli. Japa jest jedną z lepszych firm tego typu, także do nich warto się odezwać.

#40 ~dorka~

~dorka~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2015 - 12:58:59

Zobacz ABC Przeprowadzki. Są spoko. Bez problemu powinni pomóc. No i tanio mają nawet.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych