Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak wybrać firme do przeprowadzki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

#41 euforka

euforka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 lipiec 2015 - 13:13:54

ja znalazłam w necie firmę dostawczą i było ok  z nia na dzień dokonują tez przeprowadzek  nie trzeba jakoś specjalnie planować no chyba że  zależy Ci na oszczędności.

#42 ~lawenda~

~lawenda~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 20:39:04

no dokladnie, google nie boli, choć ja mam numer do sprawdzonej już firmy: 602 136 020 - okolice krakowa i nie tylko

#43 emilson

emilson

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 07 sierpień 2015 - 13:24:02

zgadzam sie ze wspominane juz tutaj TDU transport z Poznania jest rewelacyjne, ja sie przeprowadzałam z jednego konca miasta na drugi i naprawde sprawnie i tanio wyszło.

#44 Ula00

Ula00

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 14 sierpień 2015 - 11:23:25

zgadzam sie, tez korzystałam z TDU i wszystko szybko i sprawnie, tylko w necie oni sie nazwyaja przeprowadzki-poznan-24 pl, a nie ma tdu w linku, ale to ta firma, naprawde byłam zadowolona a i cenowo wyszło super.

#45 ~wiktor~

~wiktor~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2015 - 11:40:52

najlepiej by było, gdybyś napisał skąd dokąd. albo chociaż mniej więcej region, łatwiej by było coś doradzić. tak w ciemno mogę podrzucić Ci tego linka abcprzeprowadzkikrakow. pl, bardzo konkretni, bezproblemowi, przeprowadzają nie tylko na terenie miasta, niedrogo biorą

#46 rychu00

rychu00

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 09:58:00

zgadzam sie, tez korzystałam z TDU i wszystko szybko i sprawnie, tylko w necie oni sie nazwyaja przeprowadzki-poznan-24 pl, a nie ma tdu w linku, ale to ta firma, naprawde byłam zadowolona a i cenowo wyszło super.

Zgadzam się z każdym słowem, bardzo dobra i rzetelna firma. Cenowo też ok, ale akurat dla mnie najistotniejsze że szybko i bezpiecznie, cena jest drugorzędna, ważne że rzeczy dojechały całe i zdrowe :).

#47 ~pogio~

~pogio~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 19:35:50

Można znaleźć też takie firmy, które są i tanie i solidne ;) Japa jest w porządku. Ceny mają niskie, a ekipę mega profesjonalną. No i samochody przystosowanego do tego, żeby przewieźć naprawdę wszystko. 

#48 ~anaaa~

~anaaa~
  • Goście

Napisano 01 październik 2015 - 12:49:17

TDU faktycznie rewelka, polecam, świetne samochody i przeprowadza sprawnie nawet za granice :)

#49 ~patika~

~patika~
  • Goście

Napisano 08 październik 2015 - 15:21:19

Ze swojej strony też mogę polecić JAPĘ. Mają chyba najlepsze ceny i najbardziej doświadczoną ekipę, dzięki czemu można spokojnie powierzyć im swoje rzeczy. 

#50 Tebaryers

Tebaryers

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 23 październik 2015 - 09:19:32

Warto sprawdzić na opinie danej firmy albo po znajomych ja mam zaufaną firmę którą moge polecić zawsze z niej korzystam i nigdy problemu nie miałem.

#51 ~henszek~

~henszek~
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 15:22:05

To zależy od wielkości mieszkania, tego ile macie osób do pomocy. Sam transport mebli to ogrom pracy. A jakie piętra? Pod normalne rzeczy to kwestia przygotowania odpowiednich kartonów, taśm i przedmiotów do zabezpieczenia np. szklanych rzeczy. Tak problem rozwiążecie.

#52 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2015 - 16:50:15

Oby nie Japa, banda meneli i jak coś zniszczą to raczej nie zapłacą. 

#53 ~lirra~

~lirra~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 22:01:23

Ja akurat mam dobre zdanie o Japie. Chłopaki są profesjonalistami i wszystko dowiozą w nienaruszonym stanie. Jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś był niezadowolony z ich usług.

#54 ~Roman.~

~Roman.~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2015 - 13:37:51

Ja w Warszawie polecam firme B1 MOVING. A mi polecił kolega który za granicę z nimi wyjeżdżał. Kilka razy już korzystałem z ich usług i za każdym razem byłem zadowolony. Podają cenę za usługę i nie dodają za jakieś wymyślone "dodatkowe koszty" - co kiedyś mi się zdarzyło  :angry: w jednej "znanej firmie".

Telefon do szefa 728508030. 

I pozdrowienia dla ekipy - Tak trzymać  :)

#55 poczytna

poczytna

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 15:37:10

Chyba najbezpieczniej będzie skorzystać z usług firmy poleconej przez kogoś. Trzeba jednak pamiętać, że koszty usługi będą zawsze różne - w zależności od ilości rzeczy, czasu trwania, odległości itd.

---

kurier do londynu

#56 ~sigma~

~sigma~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2015 - 17:38:42

Dobrym pomysłem jest poszukanie opinii w internecie. Z tego co się orientuję, to Japa ma naprawdę dobrą reputację, także warto odezwać się do nich.

#57 ~Majka46~

~Majka46~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 16:00:48

Zawsze dobrze poszperać w necie, poczytać opinie ludzi, którzy korzystali z podobnych usług. Ja osobiście polecam Trans Speed, bo tylko z nimi miałam dotąd przyjemność się przeprowadzać. Bardzo dobra firma, pełna profeska, że tak powiem. Cenowo to już się trzeba umawiać indywidualnie, jak z każdym. Działają na terenie całego kraju. Pozdrawiam!

#58 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2016 - 17:47:31

Czesc,nie korzystajcie z firmy questo i z firm ktore wspolpracuja z ta oszukana firma,,pracuje w firmie questo Arkadiusz Kowalski,nie jest wyplacalny,oszukuje ludzi i wylacza telefon, ma dwa nr tel 508214771 i drugi nr konczy sie 333,nie korzystajcie z tej firmy pozdrawiam

#59 AmeliaPe

AmeliaPe

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 21 styczeń 2016 - 16:35:39

To zależy gdzie dokładnie mieszkasz... Ja korzystałam z Japy - szybko, tanio i panowie dużo pomagają :)

#60 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2016 - 19:46:46

Witam,nie korzystajcie z firmy questo lub z firm ktore wspolpracuja z tymi oszustami,kierownikiem jest Arkadiusz kowalski,nie placa ludziom i zmienia nr tel,uwarzajcie na tych oszustow

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych