Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Jak wybrać firme do przeprowadzki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 16:16:02

która firma by zrobiła przeprowadzke do magazynu w less mess we wrocławiu

#122 ~DIANEXX~

~DIANEXX~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 15:14:47

JAPA & CO i tylko oni. Nie spotkałam jak dotąd równie solidnej i pracowitej firmy. We wszystkim bardzo pomocni do tego dbający o nasze dobro. Z ręką na sercu mogę polecić.. 100 % SATYSFAKCJI

#123 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 13:35:16

Ja kiedy przeprowadzałam się z Zurychu do Krakowa wybrałam firmę Jupiter Transport. Szybko mi odpowiedzieli, przedstawili dobrą ofertę i tak zdecydowałam się na ich usługę co okazało się być bardzo dobrym wyborem. Cała ekipa dobrze przygotowana, widać było że są to doświadczeni pracownicy i znali się na rzeczy. Zamówiłam usługę z pakowaniem demontażem itp i Panowie wszystko zrobili bardzo sprawnie, właściwie nie musiałam się niczym martwić. Śmiało mogę polecić tą firmę!

#124 ~kornelka28~

~kornelka28~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 08:56:51

Wiki przeprowadzki to bardzo solidna firma przeprowadzkowa, która głównie działa w Warszawie ale nie tylko gdyż pomiędzy miastami też przewozi rzeczy/meble itd

#125 ~Ludwiqs~

~Ludwiqs~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 16:42:03

Japa & Co przeprowadzka to najlepszy i najmądrzejszy wybór. Problem kartonów i sposób przewiezienia wielkich rzeczy to żaden problem. Chłopaki we wszystkim pomogą. Polecam

#126 Greyer

Greyer

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 maj 2019 - 13:57:53

Wasze wypowiedzi są jak najbardziej na plus. Inaczej bym tego nie ujął

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych