Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~lina~

~lina~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2017 - 20:48:51

Perły zawsze były i będą modne, też mi taka koncepcja chodzi po głowie:)

ponoć pereł nie zakładamy na ślub.....??

#22 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 13:43:26

niby tak sie mowi ale ciezko jest z tego zrezygnowac bo wyglada to bardzo ladnie do sukni slubnej zwlaszcza jak czasami sa takie suknie ze sztucznymi perłami ale w perlowym kolorze, bardzo ladna bizuterie znalazlam na topsilver pl srebrna, z perłami i z kamieniami

#23 ~ha~

~ha~
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 13:53:27

niby tak sie mowi ale ciezko jest z tego zrezygnowac bo wyglada to bardzo ladnie do sukni slubnej zwlaszcza jak czasami sa takie suknie ze sztucznymi perłami ale w perlowym kolorze, bardzo ladna bizuterie znalazlam na topsilver pl srebrna, z perłami i z kamieniami

Jak sobie znalazłaś to sobie kup 

#24 k.szczarbowicz

k.szczarbowicz

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 19 maj 2017 - 09:08:10

Moja znajoma założyła perły na ślub. Nie wierzy w zabobony, ona brała ślub, to był jej dzień więc mogła założyć co tylko chciała.

Ten zabobon panuje tylko w Polsce. Na świecie perły są symbolem szczęścia i pomyślności :)

Małżeństwem są kilka lat i na razie nie widać "skutku" pereł na jej szyi w dniu ślubu :)

#25 ~barbara~

~barbara~
  • Goście

Napisano 19 maj 2017 - 09:52:40

te perły możesz sobie wsadzić w ..........!

#26 ~irma~

~irma~
  • Goście

Napisano 02 październik 2017 - 12:28:11

myslę ze drobne kolczyki i obrączka czy pierscionek zaręczynowy to jedno, ale jak przychodzę do banku czy do urzędu w jakiejs sprawie i obsluguje mnie laska z czerwonymi szponami i toną swiecidełek jakby szła do clubu to mam mieszane uczucia. Nie wyglada to ani profesjonalnie ani estetyccznie, ladna jest bizuteria z topsilver pl i nie jest nachalna, bardzo elegancka i wyglada dobrze na wszystkie okazje

#27 ~magda789~

~magda789~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 15:29:19

Ja na swój ślub kupiłam komplet biżuterii czyli kolczyku i delikatny naszyjnik tutaj ankabizuteria pl/kolekcje

#28 darya1212

darya1212

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 luty 2020 - 11:31:57

Wszystko zależy od gustu panny młodej. Stylizacja na ślub cywilny nie musi być wcale skromniejsza od ślubu kościelnego. Można poszukać np. wśród biżuterii włoskiej, takiej jak esclusiva bo jest stworzona na takie właśnie szczególne okazje :).

#29 MagdaLena8600

MagdaLena8600

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 17 luty 2020 - 18:28:45

dokładnie, biżuteria ma pasować do reszty i tyle. Ja osobiście ostatnio bardzo lubię białe złoto.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych