Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jaką kawę pijecie codziennie?

kawa z ekspresu kapsułki do ekspresu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~smakosz~

~smakosz~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 08:50:13

Zlota LAVAZZA z ekspessu nie ma sobie rownej sposrod ogolnie dostepnych.

Codziennie w poludnie garnuszek takiej skku*wyssynsko silnej dodaje mi sil do zycia.

#22 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2017 - 09:21:12

Młynek też zamawiałaś z ich strony internetowej?? Sprawdza się?

ps. też uwielbiam te kawy

Ja zamawiałam i mają też dobre akcesoria w tym właśnie młynek. Możesz śmiało wyprobowac. 

#23 Ostatni_Mohikanin

Ostatni_Mohikanin

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 74 postów

Napisano 10 listopad 2017 - 10:11:53

Codziennie to żadną.

#24 ~eliza89~

~eliza89~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 19:20:21

Powiem Wam ze kiedys piłam taką zupełnie czarną, sypaną....Ale jednak nie zawsze dobrze działa ona dobrze na żołądek. Teraz zmieniłam na rozpuszczalną... kupuje w Polo kawę rozpuszczalną Baristado Crema. Smak swietny i na pewno o wiele bardziej łagodniejsza dla żołądka. Mozecie pić ja cały czas.

#25 ~pamelaee~

~pamelaee~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 23:34:13

Powiem Wam ze kiedys piłam taką zupełnie czarną, sypaną....Ale jednak nie zawsze dobrze działa ona dobrze na żołądek. Teraz zmieniłam na rozpuszczalną... kupuje w Polo kawę rozpuszczalną Baristado Crema. Smak swietny i na pewno o wiele bardziej łagodniejsza dla żołądka. Mozecie pić ja cały czas.

Zgadzam się z Tobą. Ja tez ją lubię. Zresztą czesto kupuję w Polo i jak znalazłam ja na półce to od razu postanowiłam spróbowac. I powiem ze to jedna z lepszych kaw.

#26 BERTKE

BERTKE

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 30 maj 2019 - 10:15:16

Polecam spróbować świeżo palonej kawy. Jak raz spróbujcie to potem żadna inna nie będzie Wam tak smakowała. Kawa ze sklepów, ktora była palona na długo przed sprzedaniem nigdy nie będzie miała takiego aromatu jak kawa z manufaktur, która jest palona na krótko przed wysłaniem.

Sama od jakiegoś czasu piję kawę od Mk cafe fresh - polecam bo wypalają ja w niewielkich partiach przed wysłaniem i mają wiele rodzajów kaw z wielu miejsc na świecie. 

Wcześniej kupowałam kawę głównie w marketach, zwracałam uwage na to aby byla to arabica bo jest to lepsza odmiana od robusty. Ale od kiedy spróbowałam kawy świeżo palonej to przestałam kupować inne. 

#27 miki789

miki789

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 01 lipiec 2019 - 10:59:00

Ja kupiłem dobrą kawę smakową sklep.kawoteka.com.pl/, próbowałem czekoladowej i waniliowej, ale smak wyśmienity więc chyba też na amaretto się skusze następnym razem.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych